Не любовница• 20 сентября 2024
Ще одна тема, вибачте
Там просто одна мадам зайшла і мене настрашила що то може так починатися лімфома неходжинська чи якось так. Спати точно не зможу, може хтось новий відпишеться.
Описую.
Чхала кілька днів, вже два дні маю соплі, в середу трохи першило горло , але вже все ок. Горло не болить, температури нема. Почуваю себе нормально, просто соплі прозорі. І все. Сьогодні проснулась і там де на фото палець як дотулитись відчувається гуля.
Вона не болить, але якщо натиснути сильніше то ниє чи щось в тому роді, неприємно. А як задерти голову догори, то її навіть помітно трохи, наче припухлість з однієї сторони. Мигдалики не збільшені , горло не червоне і не болить. Вчора ввечері не було, тобто десь вночі збільшилась.
З іншої сторони такого немає.
Це варіант норми , коли я зараз чуть простуджена і маю соплі чи реально вартує бігти і шукати причину ?
Описую.
З іншої сторони такого немає.
Леплю из пластилина• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Ні, не схоже. Я вже ту маму впізнаю з перших слів.
Та ця ж автор писала пару тем тому.....їй десь один коментатор написав, що збільшення без причини лімфоузла не симетрично і протягом тривалого періоду може бути (а може і не бути) симптомом лімфоми....то тепер автор в себе шукає симптоми
Меня много• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
А які симптоми в доньки? Також соплі і якийсь лв запалився?
Ніяких.
Навіть нежиті немає і горло ок.
Але коли лікар дивилась отоскопом і горло якоюсь спеціальною штукою - то таки ознаки є. Просто ззовні не видно, навіть не чмихає.
Просто збільшились лімфовузли підщелепні і шийні з одного боку, як гроздь винограду довга. Підщелепні по 1 см, шийні по 3-5 мм, їх видно було. І шия боліла, не могла повернути голову. Наступного дня вже так не боліла.
Коли до лікаря йшли вже тільки підщелепні були.
В принципі якби не мій старший з діагнозом, не звертали б уваги. Взагалі б нічого не робили. Але так як старший після онко і в родині онко багато (ще мама, її сестра) то лікар перестрахуався.
По УЗД - реактивна реакція на вірус. Нічого робити не потрібно
Аналізи ще не готові.
Навіть нежиті немає і горло ок.
Аналізи ще не готові.
Злюка бобер• 20 сентября 2024
В мене донька, коли була мала, хворіла і в неї часто збільшувалися лв. Вона це називала «шийна хвороба»😆
У вас, авторе, шийна хвороба, не турбуйтеся, це швидко минає)
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я ж написала що тему дублюю ранішню. Вибачте, хотіла заспокоїтись
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Ніяких.
Навіть нежиті немає і горло ок.
Аналізи ще не готові.
Навіть нежиті немає і горло ок.
Аналізи ще не готові.
Ясно. Здоров´я вашим діткам. Певно в мене тоже на ті соплі. Ще поспостерігаю , якщо все ок, ні то в понеділок тоже піду на УЗД .
Леплю из пластилина• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Дякую , тобто якщо б збільшився без соплів тоді варто кудись йти, а коли соплі, чхання, тоді це наслідок вірусу, так?
Не варто нікуди йти, якщо збільшення лімфоузла навіть без симпомів, але не тривале, бо є віруси які не викликають симптомів, той же герпес. А от якщо збільшення тривале без причина варто зробити УЗД і здати загальний аналіз крові, хоча і це не значить це онкологія. При орві головне щоб він не став запальним - червоним, гарячим на дотик, тоді до лікарч
LoveYouOrNot• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Але лише з однієї сторони. І що саме головне горло не болить, не червоне. Лише соплі
У вас вперше в житті виліз лімфовузол?
Заюшка_хозяюшка• 20 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
У вас вперше в житті виліз лімфовузол?
Сопли у нее, понимаете?)
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Ніяких.
Навіть нежиті немає і горло ок.
Аналізи ще не готові.
Навіть нежиті немає і горло ок.
Аналізи ще не готові.
А ви з якого міста?
Меня много• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
І які розміри виявились по УЗД в доньки? Що на УЗД видно? Просто розмір чи ще щось ?
В принципі і при пальпації лікар відрізнить ’погані’ вузли від нормальних. Нормальні подвижні, овальні.
На УЗД дивляться чи вони диференційовані (ну типу вони не однорідні, як шарами чи не знаю як пояснити), а погані однорідні темні. Плюс кровотоку підвищений якщо щось не так. І збільшуються не лише поздовжньо. Коротше свої ознаки, які видно саме на УЗД.
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
У вас вперше в житті виліз лімфовузол?
Представте собі
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Ясно. Дякую
Готова до другої• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Ну и что, у меня всю жизнь там слева такое, при простудах. И вообще железка с той стороны чуть больше чем справа, с самого детства.
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Київ
Думала порадите УЗД куди ходили, але ми з різних міст
LoveYouOrNot• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Представте собі
Не можу уявити. Ви ніколи не хворіли на респіраторні інфекції?
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Хворіла , але лв не збільшувались ніколи, або я просто вперше помітила в житті.
Меня много• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Спитайте тут - дівчаиа в Вашому порадять.
Але я б не спішила саме УЗД робити. Поспостерігайте тиждень. Аналіз з формулою краще зробіть
Меня много• 20 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
У мене у мами ніколи не збільшувались лімфовузли. Навіть при онкології. Просто у багатьох людей немає такої схильності.
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
Так до понеділка поки спостерігаю. Бо я все ж думаю що то звичайний вірус, з носа вчора текло як з крана.
LoveYouOrNot• 20 сентября 2024
Ответ дляМеня много
цікаво, не знала
просто у мене це з дитинства, я думала у всіх так, бо це нормально
LoveYouOrNot• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
то це 100% вірус, не страждайте іпохондрією
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
цікаво, не знала
Тобто коли хворієте вони збільшуються? На шиї чи підщелепні? А як довго вони сходять потім?
І чи можна спитати, якщо до них дотулитись то вони болючі, чи просто так неприємно як в мене, але не болять при цьому
LoveYouOrNot• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
по різному буває - буває і під щелепою, буває на шиї, я якось вже і не звертаю уваги...
під час ковіду був величезний на шиї з одної сторони, болючий(( за пару тижнів пройшов
Не любовница
• 20 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую. Будьте здорові.
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Ні не я. Ви тепер кожну тему з лв списуєте на неї?
Вас завжди впізнаєш і ’ваші лв’
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Не тему а темИ,яких тут від вас вже мільйон.
Ви не заспокоїтися без психотропів