Працівниця року• 20 сентября 2024
Помогите сочетать витамины
Есть препарат в котором железо, С, фолаты, кальций и есть витамин Д3 +К.
Железо нужно принимать трижды в день, витамин Д единожды. Вместе их нельзя.
Достаточно ли 4 часов между приемом и что лучше на утро, железо или Д?
Спасибо
Пописанная парта• 20 сентября 2024
Достатньо і двох годин. А ще залізо не можна з кальцієм. Зате віт Д можна з кальцієм
Залізо краще засвоюється з віт С
Працівниця року
• 20 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта
Залізо краще засвоюється з віт С
Один препарат, не разделю... назначил врач, это Хема Плекс, по отзывам один из лучших
Пописанная парта• 20 сентября 2024
Тобто у вас виходить, що в одному препараті Са і залізо? Вони заважають один одному у засвоєнні
Пописанная парта• 20 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ну може і вам допоможе
Хоча навіть дієтологи для тих, у кого проблеми з засвоєнням заліза, не рекомендують готувати м´ясні продукти (продукти з високим вмістом заліза) з молочними соусами чи сиром. Бо кальцій заважатиме засвоєнню заліза, вони є конкурентами на одних рецепторах.
А як там у вас буде, хто його знає.
Хоча навіть дієтологи для тих, у кого проблеми з засвоєнням заліза, не рекомендують готувати м´ясні продукти (продукти з високим вмістом заліза) з молочними соусами чи сиром. Бо кальцій заважатиме засвоєнню заліза, вони є конкурентами на одних рецепторах. А як там у вас буде, хто його знає.
Пописанная парта• 20 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ось, перше в стрічці, що потрапило
Взагалі нас ще в медучилищі про це вчили
Почніть читати з ’Примеры отрицательных взаимодействий между микронутриентами’
Працівниця року
• 20 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта
Ось, перше в стрічці, що потрапило
Меня сейчас интересует время приема, препараты уже куплены
Пописанная парта• 20 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Просто окремо з їжею кожен препарат. Двох годин між ними достатньо. Віт Д краще приймати в першій половині дня. Все.
Працівниця року
• 20 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта
Спасибо!