Выручайте. Болеет ребёнок вторую неделю.
Первую была температура 2 дня, потом насморк и кашель.
Сейчас насморк остался до сих пор и кашель ( от сопель). Но! Ребёнок перестал слышать. Что делать?
OlenkaPekaryeva• 20 сентября 2024
До лора потрібно. Може бути ускладнення після отиту або пробка. Треба дивитися вухо..
Байрактарочка• 20 сентября 2024
в мене таке було пару тижнів назад. соплі соплі, а одного ранку прокинулась - глуха, ще й у вусі дзвенів власний голос. сильний набряк в носі дав ускладнення на вухо. перший раз в житті, і мені вже давно не 11 років, якщо ви через вік виключаєте аденоіди
сходіть до лора, хай подивиться і вухо і ніс.
скоріше за все теж набряк.