Кумедна• 20 сентября 2024

Які курси ви пройшли останнім часом і було корисно?

Зараз займаюсь англійською, подобається , розвиває мозок
Думаю може ще на курси ексель піти
Працюю менеджером з продажів
Ексклюзив знаю по стільки по скільки , розумію , що не використовую в повній мірі всі функції
От які б курси прям порадили ? Може щось по стилю , з історії України , дикція ? Хто що проходив цікаве
Хочеться розвиватись, вже далеко за 30
Розумію , що якщо не навчатись , то мозок стає лінивим
Корсет_на_шурупах• 20 сентября 2024
Зараз пішла на фінансову аналітику в ладу, дуже цікавий курс. З листопада йду прокачувати англійську.

автор Кумедна • 20 сентября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ви фінансист ? Чи для себе ?
ОйЙой• 20 сентября 2024
Зараз почну ходити на b2 з італійської мови. Два курси паралельно) Англійську вже вивчила давно. Отримала ще права в тому році. Вік як у вас)
Гадаю_По_шнуркам• 20 сентября 2024
Я б хотіла на вокал чи ораторське мистецтво, чи якась інша робота з голосом.
Корсет_на_шурупах• 20 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Ви фінансист ? Чи для себе ?
Я не фінансист, але мені для роботи це треба.
Корсет_на_шурупах• 20 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
А де італійську вивчаєте?
ОйЙой• 20 сентября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
На курсах ввечері 2-3 рази на тиждень. 2 роки вже вчу. Ось третій починається зараз. І на онлайн курс інтенсивний записалася на 5 тижнів
Ps: вибачте, промахнулася)

ОйЙой• 20 сентября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А де італійську вивчаєте?
Вгорі відповіла)
автор Кумедна • 20 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Вгорі відповіла)
Вас просто мова подобається? Чи використовуєте її ?
ОйЙой• 20 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Так, буваю в Італії в відрядженнях. Ось нарешті вирішила вивчити її) раніше англійською з партнерами говорила
автор Кумедна • 20 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Права отримали , а їздите ? Брали додаткові уроки ? Права давно отримала , мало їздила , страхи є
ОйЙой• 20 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Так, їзджу. Збираю гроші на власне авто. Бо поки приходиться проситися за кермо до чоловіка і він не сильно щасливий з цього приводу, але дає) машина у нього дорога і з салону, але іншої в мене поки немає . Домаже мені грошей, аби я тільки його машину не чіпала)
ОйЙой• 20 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Страхи проходять з досвідом. І так у всьому
Карамбулкул• 20 сентября 2024
Які дівчатка молодці. Особливо кому за 40 і вчать мову. Я 2.5 роки в UK не вивчила жодного слова. Практично не потрібно ніде спілкуватись. Зі школи щось пам´ятаю три слова, те і використовую на випадок звернень. І потрібно ж. І не можу заставити себе вчити. Школу не навиділа всією душею. Хоч і вчилась добре. Розумнички.
Щедрик• 20 сентября 2024
Зараз проходжу курс HR від прометеус, та закінчую курс по фотографії (2 рівень).
ЖивунаБагамах• 21 сентября 2024
Вчила іноземну , ексель також , массаж для себе . Зараз хочу права та астрологія зацікавила
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Ps: вибачте, промахнулася)
Неправильно задала питання, можете курси італійської порадити?
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2024
Ответ дляКумедна
В мене мама 70 років отримала їздить, брали додаткові уроки, я її замотивувала, що їй це треба, щоб їздити на дачу, не прив´язуючись до транспорта. Якщо отримали права давно, раджу взяти додаткові уроки та намагатись їздить, якщо маєте потребу звісно
ОйЙой• 21 сентября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Prima lezione. Вони онлайн і їх дуже хвалять ті, хто зі мною вчив) щодо офлайну не порекомендую, бо треба йти саме на вчителя, але наче на цих онлайн всі круті

Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Дякую дуже, бо в мене база є, але треба рухатись далі, з репетиторами, щось не складається, всі три знайшли собі італійців та виїхали, не працюють. Розгляну цю школу
лаМпочка• 21 сентября 2024
ШІ (штучний інтелект) курс від платформи ALPI автор Роман Кирилович.
Мені страшенно подобається, цікава тема, всі в єдиному потоці. Креативно, сучасно, класно.