Хлопаю ресницами• 20 сентября в 23:38
есть ли с Таблетки-юа доставка?
Говорю-балакаю• 20 сентября в 23:42
Ответ дляХлопаю ресницами
так а как там заказывать ?
Обираєте ліки, аптеку, бронюєте і йдете забираєте
Хлопаю ресницами
• 20 сентября в 23:46
Ответ дляГоворю-балакаю
так это очень далеко,
а возле нас такого нет, только дорогие препараты
Полонянка SexShop-а!• 20 сентября в 23:47
Ответ дляХлопаю ресницами
так это очень далеко,
Едете или идете в ту аптеку, где есть нужный вам препарат.
Говорю-балакаю• 20 сентября в 23:51
Ответ дляХлопаю ресницами
так это очень далеко,
Ну доставки нема, або купуєте що є, або їдете. Варіант ще попросити когось, хто живе поруч вам викупити і відправити.
Латвийские_Номера• 20 сентября в 23:52
Ответ дляХлопаю ресницами
так это очень далеко,
Приложение только показывает цены в аптеках и дает возможности забронировать их для выкупа на месте, в самой аптеке.
Лупаю цю скелю• 21 сентября в 00:22
Ответ дляХлопаю ресницами
так это очень далеко,
При пошуку дивіться по карті, а не список аптек, який ’таблетки’ пропонують. Той список не знаю за яким принципом складається. А на карті є позначка з ціною в кожній аптеці. Завжди знаходжу препарати в аптеках в пішому доступі. Обираю, де мені ціна більше подобається, роблю бронь і йду. Плюс через сайт завжди знижка суттєва відносно повної ціни аптеки.
Але якщо препарат рідкісний і дорогий сам по собі, можна і проїхатись щоб викупити.
Можу брикнути• 21 сентября в 00:57
Есть другие сайты с доставкой , но там цены сразу выше от тех, если самовывозом забирать .