Ласкове телятко• 20 сентября 2024

Це всі українці складають кубишку/гроші на чорний день?

Я прям не можу заспокоїтись якщо в мене не кругла сума або менше якоїсь суми.
І я навіть не в Україні зараз живу.
Результат:
вже голосів: 155
79 (50.97%) Так
38 (24.52%) Ні
38 (24.52%) Подивитись
автор Ласкове телятко • 20 сентября 2024
Пізно тему стрворила, мені цікаво чи я права чи ні 😅

Плекаю думи• 20 сентября 2024
Нічого не складаємо.. працюють в сім´ї троє: я, чоловік, старший син. Є ще син підліток. Дохід в місяць 80000, відкладати не має з чого.
Love_Love_Love_• 20 сентября 2024
Інвестовані*
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене є відкладені гроші, є депозити , є вкладені гроші.
Але ураси Боже мати на чорний день щось. Ви його підсвідомо притягуєте
Ааа, тоді ясно.
Я просто так написала для заголовку.
Love_Love_Love_• 20 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Ааа, тоді ясно.
Я просто так написала для заголовку.
Нічого не буває просто так
Белочкой зови• 20 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Опрос показывает , что откладывают таки . Так как я и думала, что у всех нас есть заначки , а некоторые еще и скряги страшные.
На які скряги? Не смішіть, вся армія на донатах людських тримається, бабусі з пенсії копійчаної на фронт передають. В школах постійно то ярмарка то скринька.
А ви про ресторан в Римі…
Ответ дляLove_Love_Love_
Нічого не буває просто так
Думайте як хочете, я ж себе краще знаю ніж ви

Шаманю второпях• 20 сентября 2024
Ну ми залишок грошей переводимо в долари, не можу сказати , що це прям заначка) а що з ними ще робити?)
Ответ дляБелочкой зови
А ви про ресторан в Римі…
Куди ж без вас. А може я того і на ресторани жмусь бо доначу? 🤦‍♀️
Стопясят раз обсуждала• 20 сентября 2024
Да. Я спокійно себе почуваю, коли в мене є гроші. От перед війною майже всі їх витратила на нову квартиру. Тепер маю квартиру мріі і збираю нову заначку на ’раптом що’. Або паркінг докуплю
Like-995b• 20 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Меня муж скрягой называет) но мне спокойно , если есть деньги отложенные . Какие-то ненужные покупки не приносят удовлетворения
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В мене те саме . Я прям перед війною переїхала і всі гроші в меблі і техніку втюхала. Вперше за життя не було заначки.
А от зараз думаю - нащо мені та квартира?
автор Ласкове телятко • 21 сентября 2024
Ответ дляLike-995b
Это например какие? Только честно
Like-995b• 21 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Это например какие? Только честно
Какие покупки? Или какие деньги?)
Стопясят раз обсуждала• 21 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Я зараз в Європі.
І все одно не жалію, що квартира є.
Як нас (маю на увазі нашу сім´ю) раптом з Європи погонять, то буде куди вернутись.
Вот я , например, общалась с украинкой недавно здесь где я живу. Она мне сказала что они спят с дочерью 15+ на одной кровати и под одним одеялом!!!
Так как деньги ей на это не дали . Зато сбережения очень приличные.
Я думаю таких украинцев дофига.
Ответ дляLike-995b
Какие покупки? Или какие деньги?)
Покупки
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я зараз в Європі.
І все одно не жалію, що квартира є.
А якщо розбомблять?
Ответ дляЛаскове телятко
А якщо розбомблять?
То фігово...))
Але вона в Києві. Тому, сподіваюсь, що не розбомблять.

Ответ дляСтопясят раз обсуждала
То фігово...))
В мене теж. Де гарантії що ні?
Like-995b• 21 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Покупки
Лишние вещи , я лучше машину заправлю и буду кататься просто так, чем шмотку куплю очередную или ненужную сумочку за 5к
Like-995b• 21 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
В мене теж. Де гарантії що ні?
А где гарантии вообще чего либо?)
df364tye3• 21 сентября 2024
главное не прогадать, что это именно он ,,,
хуже не будет ,,,
Ответ дляЛаскове телятко
В мене теж. Де гарантії що ні?
Немає.
Лише сподівання.
Якщо в Києві житлові будинки бомбити масово почнуть, то вважайте війну програно.
А будинки, в які були прильоти, зараз відбудували. Біля мене був такий. В перший же день війни фасад обгорів від уламку. Вже давно відновили.
Like-995b• 21 сентября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Немає.
Лише сподівання.
У коллеги в Ирпене было прямое попадание в дом из танка. Все восстановили и живут
Говорю-балакаю• 21 сентября 2024
Никогда не откладывал на чёрный день
Говорю-балакаю• 21 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно согласна.
Ответ дляLike-995b
Да. В Києві і передмісті багато відновили.
Особливо в Києві.
Шаманю второпях• 21 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
А якщо розбомблять?
Відбудують
Ответ дляШаманю второпях
Відбудують
Добре )