Така бойова Я• 21 сентября 2024

Дівчата, ну ось як з такої можна стати такою?

Мій шок в шоці.
Що тут зроблене на обличчі? Та й постава інша якась зовсім.
автор Така бойова Я • 21 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
В зал?
В зал за фігурою хіба.
А тут ринопластика, підборіддя, вилиці, носогубки прибрали, губи, м‘ячі силіконові щамінили на новішу форму.
Зал це тільки одна сходинка.
Так, носогубки такі страшні були, а зараз зовсім нема

АгатаХристя• 21 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
В зал?
В зал за фігурою хіба.
Зал це тільки одна сходинка.
Дальше слова ’зал’ Вы уже не читали комментарий? Бывает...
автор Така бойова Я • 21 сентября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Какие? Чётко видно, что даму отрихтовали. Вы так визжите, словно из толстой и низкорослой негритянки сделали изящную и высокую скандинавку.
Зміни в обличчі вражають.
автор Така бойова Я • 21 сентября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Так она и выглядит на 35+ с тюнингом. Что Вас так впечатлило?
Їй набагато більше,
Бегущаяпо• 21 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Зміни в обличчі вражають.
Так вы тоже можете так сделать
Асталависта бэйби• 21 сентября 2024
ну в целом не так много изменений, немного нос уменьшили, губы и брови
жижифреймут• 21 сентября 2024
це яка вже ваша тема за рахунком з цією жінкою? подобається вам? то працюйте над собою, йдіть пахати в спортщал...мені особисто обличчя взагалі не подобається: качині губи, все штучне, перекроїне
Асталависта бэйби• 21 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Їй набагато більше,
нет, ей лет 40
даже меньше

16 марта 1989
автор Така бойова Я • 21 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ні, там щось з підборіддям точно робили, скули.

автор Така бойова Я • 21 сентября 2024
Ответ дляжижифреймут
Що означає, яка за рахунком?
Асталависта бэйби• 21 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
ну вы правда считаете сложно пойти и вколоть скулы? я так углы делала
все проще простого, на самом деле в ней не так много изменений
Мурзилка• 21 сентября 2024
А хто це?
Кудрі кручу сама• 21 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Та ну, стала кращою.
Але ж втратила свою індивідуальність. Дівчину на перших фото я запам´ятаю. На останньому очередна губошлепка.
Фуліганка• 21 сентября 2024
Посмотрите всех кардашьяних, включая папу до пластики. Есть бабосы и из мужика бабу слепят.
Тільки не про гроші• 21 сентября 2024
Страшноватый треугольник получился.
Пупс• 21 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Я тільки вчора побачила її старі фото. До цього взагалі не знала, як вона виглядала раніше.
Сколько вам лет?)
Я, например, по старым фортам ее и узнала, понятия не имела, как она выглядит сейчас.

И ещё - фото ’до и после’ - это может быть до процедуры, или какого-то другого действия и после. А фото ’20лет назад и сейчас’ - это вообще не ’до и после’. Она всю жизнь себя тюнингует.
Харчовий тріль• 21 сентября 2024
Я її пам´ятаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 сентября 2024
лицо путаны. хи=хи
Цирк на дроті• 21 сентября 2024
Ответ дляПупс
Сколько вам лет?)

а я на другу тему натикаюся, але від вчора вже знову забула хто це, ніколи не бачила, нічим не цікава, єдине що на перших фото видно стервозну сутність, а на останніх прям така ніжність у очах, мені це перше в око впало, фігура й до тюнінга була норм, все решта- пластика за грубі гроші, причому пластика звичайна, ну нічого не спотворили й те добре

АсобеннАя• 21 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Та ну, стала кращою.
Ні. Вона була гарна, цікава, а стала як всі. Так би мовити в тренді
Неместная Я• 21 сентября 2024
ДО - колхоз...ПІСЛЯ - колхоз, в який світло провели!
Белая и пушистая• 21 сентября 2024
А хто це?
автор Така бойова Я • 21 сентября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
А хто це?
https://www.instagram.com/elenapokalitsina?igsh=
Кудрі кручу сама• 21 сентября 2024
Ответ дляНеместная Я
Хватить колхоз усюди ліпить. Там нормальні люди, а не оці клони з губами.
Мольфарочка• 21 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
В зал?
В зал за фігурою хіба.
Зал це тільки одна сходинка.
грудь сомневаюсь что переделывали, скорее пушап перестала носить и затягивать шлейки на максимум))