Мир Мир Мир!• 21 сентября 2024

Що ви робите з болем під час місячних?

Що пєте?
Може візьму щось на замітку.
Маргарита и Мастер• 21 сентября 2024
Но шпа. Ещё купила небольшую электрическую грелку.

ТигрЛьвович• 21 сентября 2024
Імет (доза ібупрофену 400 мг там)
Ацетилсалициловая кислота• 21 сентября 2024
Ношпа, ибупрофен, что есть то и пью
Заздрість то погано• 21 сентября 2024
Кетанов
Ананомчикус• 21 сентября 2024
Мені від болючих місячних допомагали КОК. 10 років пила Клайру і шикарно почувалась. Зараз змінила на Джайдес, теж гарно, хіба що трохи-трохи ледве помітно можу відчути як тягне прямо перед тим як починаються. Саме так я розумію, що десь протягом години-двох почнуться
Ананомчикус• 21 сентября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Кетанов
От колись я без кетанова не могла. Одного разу навіть трамадол кололи, як зараз памʼятаю що це підчас сесії було
Коник-стрибунець• 21 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Греть ничего нельзя!!!
Ну що ви, мамо!• 21 сентября 2024
Мені допомагає тільки кетанов. Дві пігулки в перший день і ще одна на другий. Інакше буду блювати добу.
ВерСаСе• 21 сентября 2024
Солпадеїн пью, в капсулах, лише він допомагає.

Маргарита и Мастер• 21 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Греть ничего нельзя!!!
А если от прикладывания кота, становится легче?
ТриАна• 21 сентября 2024
Кетанов
Коли повна торба укол дексалгіна
Слухи-руки не распускаю• 21 сентября 2024
Мне спазмолгон помогает. Или физические упражнения, умеренно конечно же. Боль это спазм (в норме), и эти два варианта всегда решают проблему.
Заздрість то погано• 21 сентября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я колись на зупинці сиділа і плакала, на навчання їхала. Повернулась додому..
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тепло же расширяет сосуды, наверное от спазма это и работает, но как быть с увеличением кровотечения, это наверное так себе. А если не дай боже что-то не так, и вы об этом не знаете - так и вообще опасно
Парасюха• 21 сентября 2024
Тамипул пила всегда
Лівий Локіть• 21 сентября 2024
Ібупрофен 400мг
Добра, коли сита!• 21 сентября 2024
парацетамол - 15 мин и все уходит
Жерица ночи• 21 сентября 2024
Доларен. Саме зараз лежу пластом. Випила 5 хв тому, сподіваюсь через 20 хвилин повернутися до життя
Синди Кроуфорд• 21 сентября 2024
Напроксен

ХтоЯкщоНеЯ• 21 сентября 2024
Дочка пьёт ибупрофен, и желательно не ждать, пока сильно будет болеть, а сразу пить
Значит надо• 21 сентября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я собі уявляю якщо, не дай боже, в когось таке випаде на день нмт, то ж жопа... В мене теж так боліло до пологів. Після пологів вже терпимо, але додалась мігрень(
Помидорина• 21 сентября 2024
Ничего. Не люблю таблетки.
люблю_тортики• 21 сентября 2024
Тамипул, нурофен але це щоб трішки зняти.
люблю_тортики• 21 сентября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Цікаво. Мені не довго допомагав, якось швидко виникло звикання і не брав взагалі.
ЯяяКакаджамбо• 21 сентября 2024
Делаю гимнастику для живота
Бавовна• 21 сентября 2024
стакан красного вина
П´яна вишня• 21 сентября 2024
Мастурбирую. Прочитала когда-то что помогает.

Да, помогает.