Чоловік рік тому здав спермограма в мати та дитина, утримання було 6 днів, результат 3% по крюгеру астенозооспермія і тератооспермія.
Передав через 2 тижні в Ділі - нормоозспермія і по Крюгеру 16%.
Пройшов рік, завагітніти не вдалося.
Здали в іншій лабораторії ,результат норма, по Крюгеру 15%
Через 5 місяців робимо інсемінацію в мати та дитина. Знов приходить погана спермограма, астенозооспермія і тератооспермія, по Крюгеру 5%.
Кому вірити? Чи то в мати та дитина так погано роблять, типу спеціально .чи в інших лабораторіях не так сильно придивляються до сперматозоїдів?
Пройшов рік, завагітніти не вдалося.
Олька бараболька• 21 сентября 2024
А в яку лабораторію в клініці направляли матеріал? Наче в даній клініці не має лабораторії, зрозуміло що ця клініка співпрацює з якимись лабораторіями
Ответ дляОлька бараболька
В клініці ’Мати та дитина’ є своя лабораторія.
Ответ дляОлька бараболька
Утримання повинно бути не більше п´яти днів це по підготовці
Другий раз як здавали в Мати та дитина було утримання 4-4,5 дні
Ответ дляАльфасамка
а нашо вам ті діти. Жити надто легко?
Дивне у вас запитання.
Олька бараболька• 21 сентября 2024
Ответ дляПелюсточка
Наче не має лабораторії може проводять забір приймають аналізи і везуть в лабораторії партнери