Попа как у Кардашьян• 21 сентября 2024

Як думаєте, що покусало?

Матрац новий у дитини, постіль також. Може погано видно, схоже як маленькі укуси комарів, але один біля одного. Спала у піжамі
Альфасамка• 21 сентября 2024
постільні клопи

автор Попа как у Кардашьян • 21 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
постільні клопи
Як думаєте може бути в матраці? Але ж новий, був запакований( постіль зараз перестірую
Альфасамка• 21 сентября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
а може це алергія
Помазала едемом, зараз виглядає як білі крапки, ніби як після кропиви
Ну шо не так?• 21 сентября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мне на аллергию похоже
Ответ дляНу шо не так?
Мне на аллергию похоже
Але ж на що!
Ну шо не так?• 21 сентября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Але ж на що!
Вы ж сказали, что новый матрас. Возможно обработан чем-то

Этожзвяздаяегообожаю• 21 сентября 2024
Якщо пухирці групою, це може бути клоп. Вони живуть у складках тканини. Попрасуйте все максимально гарячою праскою (матрац, наматрацник, постіль, піжаму). Особливо пропечіть на швах. Приберіть від ліжка всі ганчірки, подушки, пледи і теж обробіть їх максимально високою температурою. А далі спостерігайте.