Незламна Україна• 21 сентября 2024
Курси відеомонтажу
В декреті. Хочу вивчити відеомонтаж. Поки для мене все космос і повно інфи в ютубі. Але хочу почути думку людей з цієї сфери. Чи варто вкладати гроші ( не малі для мене зараз 12-25тис. ) залежить, які курси, в таке навчання. Зараз думаю про конктетні курси ,що починаються 24 вересня. Ще маю надія знайти вже десь злиті в неті... Так поговорити.
Квітка папороті• 21 сентября 2024
Правельне рішення, а для чого 12 - 25 тисяч , що купляти будете на ці гроші?
Квітка папороті• 21 сентября 2024
Вам потрібен хороший компютер, ноудбук , з оперативною памятю не менше 32 гб(бажано), програму я би вибрав Pr, (премер про), я також вчився колись в цій програмі , купляв багато платних курсів , можу поділитись ними з вами бескоштовно , якщо хочете?
Плаття-терапія• 21 сентября 2024
Давінчі є така програма, монтуємо в ній. Я ютюб блогер.
Автор для чого вам вивчати монтаж? Яка мета? Блогери самі собі монтують відео)
Чи просто для загального розвитку? То простіше освоїти самому по тим відео що вже є, новому на курсах вас ніхто не навчить, якби було бажання
Ответ дляКвітка папороті
Дякую, хочу. Розбираюсь акраз з premiere pro
Ответ дляПлаття-терапія
Для загального розвитку. І майбутньої професії.
Для початку хочу зробити хороші домашні відео.)
Плаття-терапія• 22 сентября 2024
Ответ дляMsOksi
Спробуйте спочатку самостійно вивчити, по відео. Якщо є хист і бажання то все буде добре. Премьер про гірше ніж давінчі, в плані фарбування, звуку і всього. За 8 років каналу який я веду були всі програми
Плаття-терапія• 22 сентября 2024
Ну і найголовніше, якщо ви працюєте в таких програмах то знятий матеріал грає роль. Неможливо фарбувати якісно відео де мало інформації, знімати потрібно тільки в проф. Режимі, бо інакше кожен кадр буде різного кольору і т.д.
Ответ дляПлаття-терапія
Знімала для навчання табір при церкві.
Що може сказати про роботу? Цікавить критика професіонала
Плаття-терапія• 22 сентября 2024
Ответ дляMsOksi
По кольорах, сама бачу що перетягнула, але мені просто тоді хотілось таке..сочне контрасне. Зараз би лишила природніші кольори
Так, по кольорах перетягли, для мене орієнтир це колір неба, загалом ви молодець.
Музика не більше 15 секунд, якщо відео все в такому лів. Форматі. Бо далі важко сприймати картинку. Більше живих звуків.
Ви знімали з руки? Чи штатив так гуляв
Незламна Україна
• 22 сентября 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Ви знімали з руки? Чи штатив так гуляв
З рук. І фактично там була лише годину, тому матеріалу не так багато. Щоб щось класне витягнути.
Про музику не зрозуміла. Кажете краще додавати природні звуки? + Музика. Без слів. ? Так краще сприймається? То важливо почути для мене. Цікаво. . я просто найшла підходяшу пісню і всі звуки викинула оригінальні. Можливо та, шукати ефекти звукові треба...
Плаття-терапія• 22 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Просто залишаєте оригінальний звук, тим паче дітки, вони там щось цвірінькали.
Як показала практика краще без музики, або її мінімум
Незламна Україна
• 22 сентября 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Покажу вам як фарбує давінчі
Цікаво
Підпишусь)
І та...колірна гама кайф. Але і все підібрано гарно)
Підпишусь)
Плаття-терапія• 22 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Цікаво
Підпишусь)
В мене канал про шиття, а також влоги які знімаю на смартфон, без проф монтажу.
Інші відео наприклад обзори вже на проф. Камеру знято + монтаж.
Квітка папороті• 22 сентября 2024
Ответ дляMsOksi
Курси в мене на юдемі, я незнаю чи зможу я їх з відти скачати, я спробую..
Незламна Україна
• 22 сентября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Дякую.
Зараз можу поділитись інформацією про такі безплатні українські
Квітка папороті• 23 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Дякую.
Скачати курси з юдемі дуже проблематично ,вибачте..
Незламна Україна
• 24 сентября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Все ок. Скажіть просто назву. Якщо ви задоволені. Знайду сама.
ярослав-a99f• 24 сентября 2024
Доброго дня , я бачу вам дійсно це потрібно , я можу надати вам пароль на свій акаунт в юдемі на невеликий час!,і ви повчитеся , або скачаете собі ці курси, там проблематично , але якось можна скачати , якщо хочете напишіть мені свій месенджер в особисті , будем на звязку..