Чай не пью, только кофе• 22 сентября 2024
Паста Pink stuff. Мій відгук
Надивилася інсти та тік-ток і купила цю чудо-пасту за 187 грн. Що сказати...Підошву взуття вона не відмиє ідеально, про сковорідки і мови не може бути. Звичайний Сіф набагато краще миє і коштує втричі дешевше. Ось вам і жертва реклами
Чай не пью, только кофе
• 22 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У нас стоїть така, ні про що
А плямовивідник їх не пробували? Бо сьогодні хотіла купити такий Аріель, а продавець каже, що Пінк Стаф кращий
Сарафанное радио• 22 сентября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ор
Опыт ничему не научил
Чай не пью, только кофе
• 22 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ор
Опыт ничему не научил
Навчив. Тому я його не купувала
Кудряшка Сью• 22 сентября 2024
Может у Вас подделка? Мне эта паста очень нравится. И подошву отмывает и дно сковородки от жира. Вот буквально сегодня у меня сбежала вишня с сахаром, залила всю плиту и намертво пригорела. Оттерла только этой пастой. Сиф не справился
Фіфачка• 22 сентября 2024
Я сегодня ею кастрюли помыла, в принципе норм, но у меня и кастрюли не сильно грязные, раковину норм моет. Но есть и более дешёвые варианты
З родзинкою• 22 сентября 2024
А я ще розстроювалась, що в новусі взяла якусь пасту за 100 грн., то вона теж ні про шо - так раковину мию, поки не скінчиться та й усе.
Думала цю брати, але тепер не буду.
По ходу вони всі однакові, просто рожева розрекламована.
Думала цю брати, але тепер не буду.
Люблю_смаколики• 22 сентября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Мені таке просто вода відмиває, можна з содою. А можна без
Люблю_смаколики• 22 сентября 2024
Ответ дляТриАна
А сода вам поверхню не царапає?
Вона для пом´якшення води, це харчова сода розчиняється в воді.
Люблю_смаколики• 22 сентября 2024
Пательні і бритванки від жиру ’Єж’ за
25 грн. пів літри - ідеально відмиває.
Затишне кубло• 22 сентября 2024
Гімно той пінкстаф. Я декілька засобів пробувала, не вартий тих грошей. Краще засоби ’титан’, вони і дешевші і кращі, особливо спрей для кухні подобається, плями з одягу найкраще видаляє- особливо ’дитячі’ - морозиво,шоколад,жир ,сік
Аноним Первый• 22 сентября 2024
Я не купувала цю пасту, але зауважила, що в світі, вона продається в магазинах ширпотребу, типу наших аврор, а в таких магазинах немає нічого якісного. Зробила висновок, що вона теж лайно.
Неваляшкина• 22 сентября 2024
Паста не очень. А средство для мытья полов мне понравилось. Которое концентрат.