Несу добро людям• 22 сентября 2024
Якщо купила багаж, а людина не може летіти
Купила багаж зареєстрований на квиток людини - 20 кг
Людина не зможе летіти за станом здоровʼя
Виліт завтра
Не можна перекинути багаж на мій квиток ? Мали летіти разом. Але,так вийшло. Виліт завтра . Телефон вже не працює. Чат/бот відповідь не дає
Виліт завтра
Само_достаточная• 23 сентября 2024
Ну если в билете предусмотрено смена данных пассажира, то можете билет на себя переоформить, если это будет дешевле, чем вам докупить багаж. Один багаж перекинуть, навряд ли. И почему сразу на себя было не оформить багаж?