Янгол в камуфляжі• Изменено 22 сентября 2024
Благословення
Це якийсь треш. Ми вже 1.5 р.зустрічаємося з чоловіком. Мені 43. А йому 50 років. З батьками не знайомила. Пару раз він обмовився про сватів. Які свати у 43 роки? Каже, що благословення йому треба на те, щоб поженитися. Моїм батькам по 75 р. Як ви вважаєте? Це він здурів? Чи я ? Вважаю, що про це треба зі мною домовлятися. А не з батьками. Якийсь треш
Байрактарна• 22 сентября 2024
Придивіться до його батьків. Яблучко від яблуньки.... Може, вам такого не треба?
Він з села? Не в образу. Але оці ’благословення ’ - це ті традиції
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Батьку він не сподобається. Бо він коли дізнався про вік, сказав наввщо тобі таке старе? Вони його так приймуть...
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Как вы с ним встречаетесь? Он в быту и в жизни адекватен?
Да.вполне. очень современный
Трейдер кріпти• 22 сентября 2024
Кажіть, що в мами слабке серце, вона може не витримати такої радості 😀
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Він ніколи не був одружений?
Був 2 рази. І я була
100%• 22 сентября 2024
Навіщо він вам 50річний?
Він ще й напевно ні разу не жонатий?
П.с.2 рази жонатий? Мда
Він ще й напевно ні разу не жонатий?
П.с.2 рази жонатий? Мда
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
Батьки його давно померли. А він з 30 р живе в Києві
ВыФсеВрете• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Хай гарбуза готує старому.
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Ответ для100%
Навіщо він вам 50річний?
Він ще й напевно ні разу не жонатий?
П.с.2 рази жонатий? Мда
Він ще й напевно ні разу не жонатий?
П.с.2 рази жонатий? Мда
2 рази був
Яичница с беконом• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Був 2 рази. І я була
І всі два рази благословення батьків питав?І на розлучення теж?Мамина лапочка))
Морская свинка• 22 сентября 2024
Я в 30 не хотела знакомится с батьками, и его знакомить тоже. Для чего? Мне ж не 18-ь и они мне как-то никто, их мнения тоже ничего не стоило. А вот мужчина прям млел познакомить, сваты и все такое. Убежала. Вещи забрала и вычеркнула из своей жизни.
миссАрфография• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Був 2 рази. І я була
Минулого разу йому благословення не давали, що розлучився, чи воно не так працює?)
Якийсь цирк трохи.
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Якийсь цирк трохи.
Може, він хоче батьків побачити? Просто
Морская свинка• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Да.вполне. очень современный
Тогда странно. А что вы ему говорили по этому поводу?
Вы хотите с ним жить? Быт делить? Может детей?
Янгол в камуфляжі
• 22 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Детей уже нет. У меня дочь. Мне больше не надо.
Морская свинка• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Був 2 рази. І я була
Вы отчаялись? Только честно.
Если что, мне 39-ь, и не могу понять тех кто женится, прям вот женятся в моем +/- возрасте.
миссАрфография• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Може, він хоче батьків побачити? Просто
А просто на чай з тістечками до батьків не можна сходити і познайомитися? Треба свати, благословення та ікони?
дожену і ощасливлю• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так и Вы не молодуха...
Сегодня я не я• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Моя знакомая в 40 за 60 летку замуж вышла. А ваш еще молодой.
Байрактарна• 22 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Да.вполне. очень современный
В каком месте он современный?
Познакомиться с родителями можно, пригласив их в кафе, например.
Может ваш папа и прав.
Бочка порохУ• 22 сентября 2024
Его так воспитали. Считает, что так покажет свое уважение вам ) Если конечно не шутит и не прикалывается ))
Приходите свататься, мы не станем прятаться )))
Морская свинка• 22 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Прошу извинить за вопрос, а зачем с батьками знакомились вообще?
Морская свинка• 22 сентября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Тоже знакомились с батьками?
миссАрфография• 22 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
В моєму розумінні, з батьками знайомитися варто. Бо людина не з космосу прилетіла, а її ці самі батьки виховували і модель сімʼї у неї з батьківської писана. І якщо там ти бачиш треш, то бігти і не обертатися.
Морская свинка• 22 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
У моего бывшего мужа треша не увидела, а убежала.
Гл. Амурная• 23 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Був 2 рази. І я була
Скорей всего - это просто отмазка, чтобы не жениться. И он вроде не виноват, потому что благословения не получил)