Леплю из пластилина• 23 сентября 2024

Сумка U.S. Polo Assn. відгуки

Хтось має таку? Матеріал полівінілхлорид, що це таке? Це американський виробник?
Мексиканочка• 23 сентября 2024
Дочка має. Це замінник. Ніби норм на свою ціну.

Natal_ka91• 23 сентября 2024
Непогані, але вони у мене довго не служать, матеріал тріскається. Часто міняю, купляю коли вигідні акції
daryl• 23 сентября 2024
Недавно были в Штатах на сумочки эти скидки, от 19$. Это американский массмаркет, многие мексикосы и латиносы носят такие сумки, но не долговечные из-за материала
Владанна• 23 сентября 2024
Если брать на распродаже (цена до 1000), то за свои деньги отличная. Я купила Гес за 2500 по скидке, у сотрудницы была Поло, качество одинаковое, так зачем платить больше??
долой_лама• 23 сентября 2024
дарила сестре , года не выдержала -растрескалась
Кондуктор троллейбуса• 25 сентября 2024
1 місяць і витерлась фарба і потріскалась... це жесть(( в мене багато сумок ноунейм , ныколи таког оне було