Добрий день. Ми багатодітна родина і думаємо над тим щоб вивезти дітей за кордон . Але лякає невідомість . Куди їхати краще ? Поділіться досвідом будь ласка !
P.S. Підкатегорія Німеччина просто бо треба щось поставити.
Khmelnichanka• 23 сентября 2024
Який вік дітей? Налаштовані ходити в місцеву школу? Чи готові жити в таборі? Яку мову знаєте? Які варіанти працевлаштування розглядаєте чи не розглядаєте? Чи маєте фінансову можливість утримувати себе? І так далі. Багато що залежить від конкретних факторів.
Мир Регланов и Футболок• 23 сентября 2024
Якщо ви ще думаєте - значить ще не припікло.
То може і їхати нікуди не варто.
Головне, щоб у вас у всіх були закордонні біометричні паспорти. Тоді можно зібратися і поїхати зразу, як припіче.
То може і їхати нікуди не варто.
Ответ дляKhmelnichanka
Как правило, если сразу начинается манипулирование: ’мы многодетные’, то там уже всё ясно.
Ну я як завжди буду радити свою Фінляндію. Вам - саме через дітей. Бо для дітей тут якраз все є і безкоштовно. В школі кормлять, туди треба лише рюкзак мати, все інше дають, з батьків ні копійки не беруть. Медицина безкоштовно, виплати платять (хоч зараз і знизили 300е на дорослого і може десь 200 на дитину). Таборів не бачила щось взагалі, дадуть гуртожиток, а потім напевне квартирку чи дім підшукають, оскільки багатодітні.
Єдине, що мова - жах, тому раджу шукати шведськомовне місто, щоб вчити шведську, а не фінську, перша легка, легше німецької
Khmelnichanka• 23 сентября 2024
Ответ дляWitty
До речі, так. В мене знайомі в Фінляндії, то не нарадуються умовами і ставленням.
Ответ дляWitty
а аватарка яка войовнича) а шо так чого аж у Фінляндії з такою то аватаркою
Ответ дляWitty
Бо те, що я живу в іншій країні багато років, не вбило мою любов до Батьківщини, зате дало змогу активно допомагати зсу.
А ти хто таке, щоб питати, серпневеньке?
багато років це скільки?
після 24/02/2022
патріотки донатять вони на зсу не позорилось би
після 24/02/2022
Zvezdochkina• 23 сентября 2024
Ответ дляWitty
В Швеции в школе может и не берут денег с родителей, но для фонда класса (сладкий стол, поездки) собирают торговлей.
Я вон опять вчера сделала заказ на 1500 крон трусов и носков, что бы класс старшего заработал денег :)) перед зарплатой существенная сумма:))
Ответ дляZvezdochkina
У нас торговля только изредка, в основном на благотворительные цели, а не на школу. И это обычно печеньки)) без обязательной суммы.
Вот одежда и не менее 50е - это было у моих только на гимнастике. От футбола и хоккея обязалово - это на матчах родители по очереди торгуют кофе и сосисками, ну и уборка тоже была
В Німеччині зараз проблема з житлом,люди з не мовлям сидять в ангарі вже 3 місяці ...це раніше багатодітних зразу розселяли , зараз всі в рівних умовах.Харчуватися будете бутербродами,а якщо повезе то зрідка якусь підливу тяпнуть на макарони ,від якої потім шлунок схватить,це в кращому випадку ,а в гіршому весь табір з ротавірусом зляже .Так було в знайомих,....можливо вам повезе більше чим їм ,пробуйте Німеччину.
Мы в Румынии, в Констанце. Нам пока все нравится.
Выплат,конечно, нет.. есть временная защита, которая даёт право на трудоустройство, бесплатную медицину и образование для детей. С языком сложнее, но были бесплатные курсы румынского,сейчас не знаю как. Если есть знания английского, то жить здесь вполне реально, местные все его знают, кроме стариков. Есть частные школы для наших деток. Климат схож с нашим, рядом море. Много наших. Недалеко от Украины)
Дружелюбные люди, вкусные продукты, цены тоже +-как у нас, что на продукты, что на жилье.
Ещё рассматривали Болгарию, жили в этом году все лето на юге, тоже хорошие условия и с языком чуть попроще..но там много рашиков💩не очень хочется с ними ’пересекаться’
Ответ дляMs. Wonka
Дякую що не знаючи людей , ситуацію і т.д ви гребете під одні граблі всих багатодітних ! Але то Ваше ...
Про багатодітність написана тому що можливо є якісь нюанси в різних країнах . Але дякую за Вашу думку!
Ответ дляWitty
Дякую
Ответ дляYulia_K98
Дякую за відповідь! Як з роботою ?
Ответ дляMs. Wonka
А многодетная семья умеет ещё что-то делать, языки знает?
Вибачте якщо Ви вважаєте що всі багатодітні сім´ї неблагополучні або нічого не хочуть і не вміють то Ви не праві!