Дівчата, як проходить узд на 6 тижні вагітності через брюшну стінку чи вагінально? В мене на минулому тижні мазалось боюсь ризику викидня.
doula_natali• 23 сентября 2024
Проводиться і так і так на цьому терміні . Вагінально буде обовʼязково щоб побачити прикріплення малюка, ендометрій і все інше
doula_natali• 23 сентября 2024
Ответ дляRia-67
Хух, тепер знаю до чого готуватись, тож воду пити не треба, і розслабитись). Дякую
Чи треба пити воду чи ні вам можуть розказати перед тим як ви будете записуватись на УЗД . Десь дійсно дають таку рекомендацією типу спочатку напитись води і дивляться одним датчиком, потім ходите в туалет в дивляться вже вагінально . Тож бажаю вам хай на УЗД все буде добре
Ответ дляdoula_natali
Коли записувалась нічого не казали, сьогодні зателефонували, і теж нічого не казали, тож беру то так, що води не треба). Сподіваюсь на те, ми то маля дуже чекаємо.
Ответ дляRia-67
Води не треба. Немає жодної необхідності дивитися на такому сроці абдомінально (через живіт - повний сечовий міхур). Це дослідження буде не показовим.
Ответ дляRia-67
5 тижнів і 4 дні, на узі вказали розмір плодового мішечку 14 мм і все, не бачила ембріону. Перевірити чи буде серцебиття аж за 2 тижні. Це цілу вагітність такий стресс від одного ультразвуку до другого?
Підскажіть, будь ласка, як швидко Ви робили ХГЛ ? На перших тижнях? І скільки було,якщо так 🙏
Ответ дляLiza-bb62
Я не робила, зробила три тести, з різницею в кілька днів. Побачила що смужка стала забарвлватись яскравіше. Потім записалася до гінеколога, на перше узі дивився в 5 неділь, щоб виключити позаматкову.