очки_ннадо• 23 сентября 2024
Можно ли уменьшить обувь в ширине стопы
Всем привет. Купила накоенц-то лоферы. Очень нравятся, в стиле лорыпиано)) Но широкие по бокам((( При ходьбе оттопыриваются(((
Девочки, вы все знаете, может есть какие-то народные методы для того чтобы стянуть обувь? Я кроме метода протирания кожи спиртом с внутренней стороны ничего не нашла, но говорят оно и не сильно помогает.
Может спреи какие-то есть? Или кто-то в ателье уменьшал полноту? В ателье они смогут такое сделать?
Поменять размер не вариант, меньше нет размера и по длине стопы они как раз..
Обнимашкина• 23 сентября 2024
народный метод - идти в хорошую мастерскую
а если недорогие, просто купить новые
Жена сантехника• 23 сентября 2024
Єдине що ви можете спробувати, це півустілки додадуть повноти, але не факт що допоможе. В мене вузька стопа дуже важко собі підібрати взуття
Жена сантехника• 23 сентября 2024
Ответ дляТриАна
У мене частенько проблема така( нога довга але худа
А взяттябільш менш нормального хочеться а не лапті кирзаки
А виробники роблять більше розмір то більше повнота(((
Рекомендую як людина з такою проблемою знайти майстерню з індивідуальним пошиттям.
Попадалочка• 23 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Есть разные марки, у меня узкая стопа, проблем с подбором обуви не испытываю
очки_ннадо
• 23 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Зачем вы их купили?🤣
очень смешно
при примерке все было нормально
обратила внимание именно на длину стопы
а вот ширина бросилась в глаза, когда уже вышла в них на улицу
при примерке все было нормально
обратила внимание именно на длину стопы
Ответ дляЖена сантехника
От згадала років 5 тому у дизайнерському взуттєвому Ателье замовляла боти модель схожа на тоді модні баленсіага
В них були такі відбиті виглядали гарно
Пошили мені це були галоші(( ще майже 10 тис заплатила
Сварилась з ними повернули тільки 2500 грн(((
В них були такі відбиті виглядали гарно
Жена сантехника• 23 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Був такий досвід, дві чи три пари замовляла не були зручні та й чесно кажучі якось не дуже «модельні»
Ну тоді шукати свого виробника, який шиє , шукайте, вам треба італійське взуття але саме з країни, а не пошите в нас , в Україні адаптують під широку ногу. Я шила колись в одній майстерні, переїхала. То мені майстер пояснила що італійська колодка на вузьку ногу, а в українок здебільшого ноги товсті, тому їхні колодки розширюють, додають резинки тощо. В мене ще розмір малий, то часто в дитячому беру.
ХвостПистолетом• 23 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Совет ,конечно не интересный совсем
Ответ дляЖена сантехника
Я коуч в більшості замовляю мені підходять
Але іноді і тут у нас купую
От хотілось мені теж як автору тих типу лора піано)))
Але на мою довгу ногу не могла знайти довгий час
Вже правда знайшла
Але іноді і тут у нас купую
Вже правда знайшла
Жена сантехника• 23 сентября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Совет ,конечно не интересный совсем
Чому це? Не цікавий..
ХвостПистолетом• 23 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Чому це? Не цікавий..
Сомневаюсь и очень представляю обувь пошита на заказ,, уродство какое то
Сусідка зверху• 23 сентября 2024
Вставить орто стельку или высокий вкладыш под свод стопы. Это может компенсировать ширину.
Жена сантехника• 23 сентября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Ну кому як. В мене таких не було випадків. Навпаки те що шила були якісні шкіряні, сиділи одразу зручно, наприклад чоботи мені шили там де стопа 36р а лиштва на об´єм 35 р , де я таке куплю?! Босоніжки з яких в мене пальці не на асфальті і не випадає стопа в туфлях.
ХвостПистолетом• 23 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Представляю эту обувь
Жена сантехника• 23 сентября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Представляю эту обувь
Ну а що робити? Нормальне взуття. Таке саме як в магазині, бо майстерня шила на продаж оптом, в мені окремо просто обрізала під мій розмір Тай усе. Я на полицях їхнього магазину показувала моделі які вони продають і шиють на опт, я обирала з тих що можна було переробити під мене, колір і висоту підборів.
Ну а якій вибір?