Ліньки гуглить• 23 сентября 2024
Допоможіть! Які черевики підлітку 12 років?
Подобаються ці моделі. Які вибрати? Запитала в сина, йому всі сподобались. Але по якості на зиму які? Допоможіть визначитись будь ласка
Результат:
вже голосів:
21 (58.33%)
2.
10 (27.78%)
3.
5 (13.89%)
1.
Перловая Кашка• 23 сентября 2024
Мой носит только так чтоб без шнурков.
Бл..ть как же сложно найти кроссовки на липучках 43его размера. ..
Ліньки гуглить
• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мой носит только так чтоб без шнурков.
Розумію
Помилуйте мадам• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мой носит только так чтоб без шнурков.
а силиконовые шнурки или резинки с фиксатором его не устраивают, только липучки?
ДлинноНожка• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мой носит только так чтоб без шнурков.
Резиновые шнурки вставляйте
Перловая Кашка• 23 сентября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Не устраивают, уже пробовал.
Или липучки, или ходит как в калошах без шнурков.
Свисток ля-минор• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мой носит только так чтоб без шнурков.
Пусть учится завязывать шнурки
Перловая Кашка• 23 сентября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Пусть учится завязывать шнурки
Так он же умеет, просто не хочет.
Говорит - нафига, если итак можно ходить
Ліньки гуглить
• 23 сентября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
А вони хіба водонепроникні ?
Так, наче
ДлинноНожка• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не устраивают, уже пробовал.
Капец)))
По моему производители обуви уже давно должны учесть этот нюанс и делать обувь больших размеров на липучках)))
Дети терпеть не могут шнурки. Это вечная проблема.
Но я нашла выход - вставляю силиконовые шнурки.
Перловая Кашка• 23 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Капец)))
Да, потому что эти дети вырастут во взрослых которые тоже будут хотеть кроссовки на липучках.
ДлинноНожка• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Нынешние технологии позволяют придумать что угодно и как угодно облегчить жизнь.
Поэтому нужны липучки на обуви больших размеров. Потому что я от 90 процентов знакомых слышу что дети ненавидят шнурки.
Мой ребенок не исключение.
Пи Пи Пилюля• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мой носит только так чтоб без шнурков.
У нас тоже самое😥
Жинси на дитину• 23 сентября 2024
Смотрите по утеплителю. Что вам лучше.
Но в Скечерсах часто пятка внутри быстро протирается.
Ліньки гуглить
• 23 сентября 2024
Ответ дляБратья Капли
Сину 12, такі б не носив.
Ви не питали підлітка свого які?
Питала, йому норм. А які б Ваш носив?
Братья Капли• 23 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Питала, йому норм. А які б Ваш носив?
Актуальні моделі Тімберленд/Найк/Адідас
Бджолина королева• 23 сентября 2024
Я б скечерс другі взяла, або адідас. Високі моделі. В перші сніг з боку пʼятки забиватись буде )
Але мені складніше, онлайн не купую. Син обирає з того, що є в наявності.. )
Кондуктор трамвая• 23 сентября 2024
Автор, подивіться ці моделі на сайті ССС. Це той самий магазин, що і Модіво.
Я сьогодні отримала від них купон на знижку 30%, дуже затримали мені замовлення, так вибачаються. Він дійсний 14 днів. Я більше купувати не планую. Можу вам купити зі знижкою 30%
Ніколи не збрешу• 23 сентября 2024
А підліток що каже ? Бо моя в 12-ть чітко озвучує, те що подобається мені, а ій ні, вона носити не буде, а це якось дорогувато обійдеться. Тому тепер тільки те, що подобається ій і одобрила я.
Мій син носив Puma, купа різних моделей, останні вже років 5 не мають зносу. Від легких бігових, до високих зимово/осінніх.