Перловая Кашка• 23 сентября 2024

щовечора прибираєте кухню?

замітаєте,
кухонні поверхні забираєте все так, щоб виглядала чистота?
бо я ні(( помию посуд, але все понаскладано
Аль де Барановна• 23 сентября 2024
раз на тиждень.
часу і сил немає

КапитанльнаЯ• 23 сентября 2024
Залежить від настрою. Стараюсь прибрати по максимуму, щоб зранку настрій не псувався
Бронетапці• 23 сентября 2024
Так і підлогу мию
Пацаааааааан• 23 сентября 2024
Ввечері обовʼязково. Інколи ще й вранці ретельно мию всі поверхні - це якщо кицька ночувала в домі, бо вона 100% ходила по столешням
ЛЮБА• 23 сентября 2024
Посуда грязная в посудомойке, после окончания приготовления , протерла плиту , столы . После еды вытерли стол .подмести по необходимости .
Зоркая Зорро• 23 сентября 2024
Муж каждый день это делает, ч нет, мне лень
Чебураха з перцем• 23 сентября 2024
Заметаю я каждый день везде.На кухне-столы чистые,мойка пустая и хорошо.
Пацаааааааан• 23 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Дайте пораду, як вам це вдалося?
Усміхайлик• 23 сентября 2024
Я не готую так, щоб аж прибирати сильно )

So_so• 23 сентября 2024
У меня эта проблема решилась с помощью минимизации всего что есть на кухне и пмм.
У меня буквально 6 вилок, 6 ложек, 1 лопатка для сковородки итд.
Никаких банок, крышек, штучек, вещей.
Поэтому очень просто.
автор Перловая Кашка • 23 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
але столи чисті лише ввечері, а не в кожну хвилину?
Единорог_помог• 23 сентября 2024
Ні. Не витрачаю даремно час. Навіть посуд не мию: чоловік частіше ставить в посудомийну
Позитивна• 23 сентября 2024
Так, кожен день прибираю, мию підлогу. Все розставляю. Це не займає в мене багато часу. Вдень діти за собою прибирають. Тобто крихти зі столу, з підлоги, посуд ПМ ставять.
Лінива, не каюсь• 23 сентября 2024
Посудомийка і роботи пилосос прибирають
Чебураха з перцем• 23 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
У меня мулька по этому поводу,я их часто вытираю,не только вечером.А вот пыль я не вижу))
Альфасамка• 23 сентября 2024
я прибираю після жрачки
З горіха зерня• 23 сентября 2024
Нет, люблю утром убирать когда все спят.
Намазюкана нішою• 23 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Никаких банок, крышек, штучек, вещей.
Поэтому очень просто.
А для гостей?
Каструлі, тарілки для салату, блендер?...
Позитивна• 23 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Посудомийка і роботи пилосос прибирають
Де таку посудомийку взяти, щоб шкафи протерла, плиту))) То таке, як у вас майже у всіх , поверхневе прибирання.

Лінива, не каюсь• 23 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Не знаю для чого постійно терти шафи, вони чисті, плита теж
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
А для гостей?
Такого количества гостей, чтобы не хватило, дома не бывает. Большие гости это вне дома. Бывают друзья с детьми, я детям покупаю красивую одноразовую посуду (тарелки, приборы, стаканчики).
Кастрюли есть, конечно))) 3 шт. Блендер есть)
Для салата есть прозрачная миска люминарк с крышкой.
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
А салфетками не пользуетесь? У меня лежат, я что-то делаю (поставлю на плиту еду там), достаю салфетку и протираю ящики.
Нетутешня• 23 сентября 2024
Так
#Пойду_кгадалке• 23 сентября 2024
Готую, відразу прибираю, поїли- відразу прибираю, це займає 10хв..
Не уявляю що б на кухні творилось, якби за собою не прибирати, а на вечір відкладати
Або на ранок?!(( це взагалі треш(((
Набагато легше підтимувати чистоту, це замає зовсім не багато часу
ВундерКИНГ• 23 сентября 2024
Убираю каждый раз как готовлю есть,сразу вытираб все,сразу посуду в посудомойку,ненавижу беспорядок.
Единорог_помог• 23 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Никаких банок, крышек, штучек, вещей.
Поэтому очень просто.
В мене навпаки, побільше ложок -вилок-тарілок, щоб завжди був запас чистого посуду, бо посудомийна вмикається в кінці дня. Але воно собі стоїть/лежить, його не видно. Яка різниця, в відділу для ложок у шухлядці 6 шт чи 16....
Chaterbox• 23 сентября 2024
Ещё чего.
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
У меня маленькая кухня и большая разница. Раньше открываю ящик с приборами, а там такой срач, горой всё это лежит. Не удавалось мне поддерживать порядок. Сейчас наоборот, легко.
Пацелуйнитуда• 23 сентября 2024
нє, навіть посуд не кожен день в посудомийку складаю. нема сил ще ввечері час на кухню витрачати
Единорог_помог• 23 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Не знаю, звісно що всі різні. Але в шухляді для ложок/вилок навіть моєму підлітку легко не утворювати срач. Все чисте, що достається з посудомийної кладеться у свій відсік. І лежить там. І все. Ложки з ложками, виделки з виделками, чайні у відсіку для чайних. А ось нижче - срач, там лежить все, що некладеться у верхній. Звісно ж, все без свого місця бовтається