Распутница• 23 сентября 2024

Чоловік вважає, що я зобов´язана йому готувати їсти

Ви згодні з цим за таких умов:
1.Щодня він приходить після 20.00 з роботи, по причині відповідальної роботи, за яку трясеться та хобі після роботи;
Майже на кожні вихідні його немає вдома через те саме шахматне хобі;
2. У нас 19 років роздільний бюджет, заробляє вище середнього, однак тратить як сам вважає за потрібне, а також покриває наші витрати (комунальні) та його машину ( інколи мене на ній підвозить);
3. Дитину утримую я сама, однак коли у мене мало грошей, він може виділити трохи;
4. Дитину я супроводжую до школи, також збираю, однак він забирає після школи і відвозить мені;
5. Вдома ніколи не прибирає і нічого не ремонтує, каже, що це обов´язок жінки;
6. Темперамент в´ялий, секс не любить, може спокійно 3 місяці бути без сексу і йому байдуже, однак дуже любить гроші і постійно ними дорікає.
Ви би такому готували щодня, поки він десь на своєму хобі?
Вчителька з мікрорайону• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Бо він задовбує цим доріканням щодня, чому не приготувала, що я буду їсти? Мені не треба його гроші, просто довбе мозок щодня через цю їжу
А себе и ребенку не готовите?

Замороженная селедка• 23 сентября 2024
Автор, взгалі я в шоці,і надіюся що ви троль,бо я навіть уявити не можу,чому жінка в здравому глузді буде жити с таким як ваш чоловік,і терпіти таке відношення
Та прям багіня• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Він сильно втомлюється, втому знімає алкоголем, порно дивиться у ванній. Лінивий. Жінками не цікавиться.
Ой ще і пияк, нащо ото Ви його терпите, з нього ж толку ніякого, ні сексу ні грошей, зайве тіло в хаті.
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Автор, почему вы все время пишите про него?

Пишите про себя, отвечайте на вопросы про себя.
Дело ж не в нем, а в вас.
Мама Никитки-2• 23 сентября 2024
Я ото трохи не зрозуміла
В нього роздільний бюджет з вами чи з дитиною?
Смурфетта• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Вдягніть навушники. Хай собі довбе. Чи закрийтеся у іншій кімнаті, наприклад, дитячій. Довбіть його. Він баче, що це діє на вас. Підіть на йогу там навчіться досягати дзен і вам буде пофіг, що він талдиче. Взагалі то, це вже аб´юз з боку чоловіка.
Мама Никитки-2• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Це само собою, а навіть якби спільний, проте секс відсутній ви би готували?
А до чого тоді роздільний бюджет?
Писали б одразу сексу немає - їжу вимагає.
Смурфетта• 23 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А до чого тоді роздільний бюджет?
Та який це роздільний бюджет. Авторка все на собі тягне, й утримання повне дитини. Іноді барін соізволить і виділе якісь копійки на свою дитину.
автор Распутница • 23 сентября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А раньше вы готовили? Или так 19 лет долбит?
Перші 10 років готувала, далі категорично ні.

Замороженная селедка• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
У вас сім´ї немає, розлучайтеся
автор Распутница • 23 сентября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Тогда почему вы содержите его ребенка?
Бо це й моя дитина також. Він сказав: або всі витрати навпіл, або я плачу за житло, а на тобі дитина
StrawberrySunset• 23 сентября 2024
Странная семья конечно
Нет, не обязаны
Смурфетта• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Тобто вже 9 років не готуєте? А що ж він їсть ці 9 років?
автор Распутница • 23 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вас це влаштовує? Він поводить себе з вами так, як ви дозволяєте
Він не йде на домовленості, ніяк.
Смурфетта• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Комуналка 2-3 тис. а на дитину значно більше. Чи у вас навіть квартири, з його вище середнього ’ немає?
Мама Никитки-2• 23 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
А авторку це питання взагалі цікавить? Сексу немає головний посил отої простині.
Вельшановна• 23 сентября 2024
Я б с таким не жила. И детей не рожала бы. А вы держитесь дальше
автор Распутница • 23 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А себе и ребенку не готовите?
Готую.
Мама Карло• 23 сентября 2024
Такі чоловіки ще існують?

автор Распутница • 23 сентября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Бо я все рівно ніякого чоловіка більш до себе не пущу близько. Не хочу виховувати дитину сама.
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
А вы и ребенок что едите?
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Вы снимаете жилье и своего нет?
Комиссия50%• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
А как было 19 лет до этого? Вы всегда готовили, а теперь надоело? Или все 19 лет выясняете, кто должен готовить?
Зоя Жорівна• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
А муж сильно занимается
воспитанием ребенка?
Смурфетта• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
То до чого ваша тема? Яка вам різниця, ви й так виховуєте дитину сама. Бідне дитя, виросте зі спотвореним уявленням про сім´ю. Ви знаєте, що вашіц дитини проблеми у сімейному житті гарантовані? Ви вже дитину обрікаєте на нещастя в майбутньому.
автор Распутница • 23 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я ото трохи не зрозуміла
Зі мною. На ньому витрати стосовно житла та авто. Ми так розподілили. Він хотів навпіл все
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Готую.
А почему он не ест тоже самое? Сколько ребенку?
Мама Никитки-2• 23 сентября 2024
Автор, пару днів тому створювала тему. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3606172-4#a...
Відповіді по дурному шаблонні. Троль
Смурфетта• 23 сентября 2024
Тріль, розходимося.
Бодіпозітівна• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Я так розумію, що усі витрати дешевше, ніж дитина? Чи що саме Ви маєте на увазі, коли кажете, що дитина фінансово на Вас? Яке взагалі співвідношення його фін вкладу і Вашого?