Не боюся осуду• 24 сентября 2024

Попала на шахрайський сайт. Чи є варіант повернути гроші?

Друзі така проблема, інстаграм рекламував сайти з продукцією що мене цікавила, ось я наче зареєструвалась, зробила замовлення. Прийшло на пошту підтвердження, але протягом 5 днів нічого не рухається. Сьогодні знайомий сказав що це шахраї. Шкода, сума не маленька. Як думаєте чи можна якось повернути кошти? Всім дякую за відповіді
Кружите меня,кружите• 24 сентября 2024
Звоните в банк, делайте заявку на возврат суммы, пишите заявление в киберполицию

Страхованная• 24 сентября 2024
Зверніться в банк, я в такому випадку писала в Моно заявку і вони розглядали цю справу. Не знаю що вони зробили, але через місяць сайт таки відправив мені товар, повідомив про це Монобанк, ті перепитали чи все дійшло до мене і закрили справу.
Ужгород• 24 сентября 2024
да, писать в банк, если много заявок о мошенничестве то вернут. Оформите процедуру чарджбек
Там-тарарам• 24 сентября 2024
Минулого року шахраї зняли у мене з кредитного ліміту у Приваті 8000 грн. Я написала заяву до кіберполіції і поставила хрест на грошах. Яким же було моє здивування, коли через півроку мені повернули 6000 грн.
автор Не боюся осуду • 24 сентября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Дівчата, вибачте, а куди саме писати в кіберполіцію? Проблема ще і тому, що я за кордоном і сайт більш за все закордонний, хоча сплачувала я з картки Приватбанку
maijolika• 24 сентября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Меня развели на 8500,и в банк звонила и ходила и в киберполицию заявление написала,безрезультатно.Дорогие вещи лучше по предоплате небольшой и с наложкой или наложка.
maijolika• 24 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Может просто обратиться в полицию этой страны, написать заявление.
maijolika• 24 сентября 2024
Или у киберполиции есть сайт, где можно заполнить форму.
Наверняка• 24 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
В приват напишіть в службу підтримки. Я на шахраїв за кордоном попала, приват повернув всю суму.

Кишмишная Мая• 24 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А на карту какого банка вы платили , и что вам ответиои в из службе поддержки
В гости звали?• 24 сентября 2024
Ответ дляmaijolika
Сайт есть но нужно после в полицию прийти ,подать заяву с выпиской с банка.
Там-тарарам• 24 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Звертайтесь на гарячу лінію Привату.
Там-тарарам• 24 сентября 2024
Ответ дляmaijolika
Я заповнювала форму
Там-тарарам• 24 сентября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я онлайн заповнила форму і все. Нікуди не ходила, ми в Німеччині.
автор Не боюся осуду • 24 сентября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Написала в Приват банк. В кіберполіцію там треба залишати всі свої адреси в закордонної також в ходить?
Там-тарарам• 24 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Чесно, я вже не пам´ятаю, що я там писала.
Вельшановна• 14 октября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Ну як наша кіберпооіція може розібратися із шахраями закордоном?