Амелі на мілені• 24 сентября 2024

вам давали якийсь договір чи документ про гарантію? вікна

замовила балкон, дали рахунок фактуру і все
а в разі поломки чи поганого монтажу нюанси якого можуть вилізти згодом, чи давали вам якийсь документ на гарантію?
StrawberrySunset• 24 сентября 2024
Да, 5 лет гарантии

автор Амелі на мілені • 24 сентября 2024
Ответ дляStrawberrySunset
Да, 5 лет гарантии
давали прям договір чи який документ?
StrawberrySunset• 24 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
давали прям договір чи який документ?
Да, договор
Ответ дляStrawberrySunset
Да, договор
дякую, буду запитувати, бо щось нічого не дали
З понеділка на дієті• 24 сентября 2024
коли купувала вікно за заводі - давали видаткову накладну. та фірма що монтаж робила - давала договір і акт виконаних робіт.
гарнтію можна отримати довівши факт покупки чи виконання робіт. рахунок - не доводить це.
Добра, коли сита!• 24 сентября 2024
У меня сначало заключили договор, а потом уже были работы и акт выполненных работ
qusik7• 24 сентября 2024
так, ось ,як раз на тому тижні підписали договір на балкон, гарантія є, прописано чи то в договорі чи в додатках, не пам´ятаю
Ответ дляqusik7
дякую, піду вимагати договір, дивно що не дали його
qusik7• 24 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
а де ви замовляли? бо я стільки фірм передивилася з вікнами та балконами)