За ким я буду?• 24 сентября 2024
Чому зараз так багато самотніх людей?
Мені здається ніколи стільки самотніх не було, я це помітила ще в ковідні часи, коли люди лишились на самоті
Чому зараз так складно збудувати стосунки?
Результат:
вже голосів:
29 (46.03%)
Я одружена
21 (33.33%)
Я самотня
13 (20.63%)
Інший варіант
За ким я буду?
• 24 сентября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я одружена, але дуже самотня
І таке може бути(
За ким я буду?
• 24 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Все самодостаточные)
Комфортніше і простіше бути самою?
ротцвеники• 24 сентября 2024
Я би хотіла стосунків, але не вдається знайти хорошого чоловіка.
Здається, що раніше, коли було 20, 25 років, було простіше, хлопці були цікавіші, симпатичніші. Зараз мені 35, і чоловіки, здається, стали гірші, характер у багатьох, мабуть, погіршився, постарішали, звісно.
Якщо раніше можна було зацікавитись симпатичним обличчям хоча б, то з віком вже цього немає, немає від чого відштовхнутись. Чоловіки виглядають гірше, ніж жінки, з віком.
Мальчижка• 24 сентября 2024
Як кому добре і як складається,так і живуть.Багато кому добре самому.
За ким я буду?
• 24 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
як я самотня, коли в мене є ви.
І то правда коник ❤️
За ким я буду?
• 24 сентября 2024
Ответ дляротцвеники
А якщо в чоловіка 40+ нічого нема - квартири/машини/ якісь статків - то він взагалі нікому не потрібен, такі часи
Котогосподиня• 24 сентября 2024
Потому, что раньше было ’а шо люди скажут’ ’безотцовщину хочешь растить’ и жили одинокие но в браках . А сейчас мышление другое, не совковое
Не будь КакСвета• 24 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну на машину до 40 точно можна заробити.
А якщо він ще й гарний, не волочиться за кожною, з самоповагою - то знайде собі пару.
Якщо захоче, звісно
Брюльтик• 24 сентября 2024
Так сумно на душі…якось змінилося життя,раніше горіло вогнем,побачення за побаченням,їздили скрізь,гуляли,а зараз і хлопців гарних мало і всі ТЦК бояться(((
ТрамвайGirl• 24 сентября 2024
Це мабуть зворотня сторона ’ніхто нічого нікому не винен’.
Для наших бабусь було нормально підтримувати зв´язок з п´ятиюрідними тітками, далекими родичами. Та навіть з сусідами ще мої батьки водили дружбу, їздили разом за грибами чи на рибалку, ми ж зі своїми тільки після початку повномасштабки перезнайомилися, а так віталися в коридорі і все.
Людина товариська і компанійська і без цього знайде собі з ким поспілкуватися. А от ті, в кого цей навик не дуже, якогось ком´юніті, кола спілкування, яке колись мали за замовчуванням, більше не мають.
Чорт і Шо• 24 сентября 2024
Я ещё замужем, но одинокая уже давно, ещё с тех пор, как жили вместе. Но я бы не сказала, что мне плохо самой.
Місячне Сяйво• 24 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Чому?яка причина?
Прощшла любові, завяли помідори.
Вже 20+ у шлюбі, говорити нема про що, живемо як сусіди на одній житловій площі.
Брюльтик• 24 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Прощшла любові, завяли помідори.
Давно разом?
ТрамвайGirl• 24 сентября 2024
А, тільки перечитавши зрозуміла, що мова про стосунки між чоловіком і жінкою.
Я трохи з іншого боку, бо в мене майже усі знайомі в парі, але по різних містах а то й країнах, а друзів поруч немає. Оце щойно переписувалася зі знайомою, якій нема у кого попросити три дні погодувати кота.
Блакитне небо• 24 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Многие живут так, как складывается. Если женщине плохо одной, но найти мужчину для совместной жизни не удается - что она может с этим сделать?
КапитанльнаЯ• 24 сентября 2024
Я люблю одиночество. Я даже есть с кем то не могу. Замужем была, не мое это, не переношу посторонних в доме.
Блакитне небо• 24 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Нужен
Цибулька зла• 24 сентября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я одружена, але дуже самотня
І я, от зараз прям плакала, лежу сама в ліжку, чоловік як завжди за компом, відносини як між сусідами, а мені так хочеться любові, романтики .
Блакитне небо• 24 сентября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Сейчас многие тоже не хотят, чтобы ребенок рос в неполной семье. И тоже живут в несчастливых браках
Блакитне небо• 24 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Муж - это посторонний?!
КапитанльнаЯ• 24 сентября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Муж - это посторонний?!
Для меня да. Только дети это не посторонние.
Блакитне небо• 24 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Если муж для вас посторонний, значит, вы выбрали не того мужчину
КапитанльнаЯ• 24 сентября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Не согласна. У меня после развода был любовник, идеальный для семьи, я его любила безумно, но жить с кем то в одной квартире мне напряжно. Он моих взглядов не разделил, а я обожаю когда сама и ни от кого не зависишь.
Асталависта бэйби• 24 сентября 2024
мне комфортно без мужика, вот честно. Как то наверное с детства это пошло. Хотя я всю жизнь мечтала о семье и мужа, а оп факту оно мне не нужно. Оказалось и я сама себе ’штаны’. Все делаю сама. Все. так зачем мне еще головная боль дома.
Сиреневая цапля• 24 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Прощшла любові, завяли помідори.
Так же...