Nathalie27• 24 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Друзі, що взагалі коїться? Хтось може мені взагалі пояснити?
Добрий ранок. Повномасштабному вторгненню вже 2,5 роки.
Nathalie27• 24 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Чула нові чутки, що весною нато вступить у цю війну. Хз що за маячня.
Ого, то якийсь нечуваний рівень ескалації. Тут би дочекатися, доки зброю дозволять використовувати вглиб боліт.
tanysha777• 24 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну нато ще не обісралось. Але те що це заскорузла бюрократична машина без воєнного досвіду то правда
Страшно уявити, що буде коли обсеруться
Будуть путіну снаряди подавати?
tanysha777• 24 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Дивно, що ніхто в Україні не вимагає свою зброю виготовляти
Мама Никитки-2• 25 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Осінь. В Мар’яни на фоні пересічного загострення почалась шизофренія.
Мама Никитки-2• 25 сентября 2024
Ответ дляaleksas17
я доверяю только Гордону, цыгану с Тик Тока и конечно Єдиному марафону.
Гордон сказал война закончится до конца года.
Хммм. Не дивилась Но промайнула назва роліку до кінця вересня. 🤦🏻♀️
Клементина• 25 сентября 2024
Ответ дляPole
Забув уточнити, якого саме року)
Ні!
Сказав ’до кінця цього року’
Тому, все. Чекаємо. Такий серйозний мужчина не може брехати.
Сподіваюсь, Гордон розказав пуйлові, що пора закруглятись, бо він (Гордон) пообіцяв)))
Сказав ’до кінця цього року’
Мама Никитки-2• 25 сентября 2024
Бабо Ніна, нічо собі активність . https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3608711
З’їздила, називається, машину заправити, а тут всі різко переключились з племінників на геополітику 🤣
Клементина• 25 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да, цей мужчина активно сьогодні написує
Ответ дляМама Никитки-2
Вы тоже по привычке, после марта 2022 в Че, держите бак полным?
Згадалося вчорашнє В Пекаря, не по марьяні і не про фронт.. а Загалом
’’П´ятий раз за три тижні в наші соціальні мережі вкидають (хто вкидає? як думаєте?) якусь рідкісну маячню, яка підважує нашу єдність і стійкість.
Хтось комусь щось нібито сказав, і ми хапаємо списи (закреслено) стілуси й біжимо висловлювати своє обурення.
Поки що це тестування наших вразливостей.
Далі буде гірше. Мета -- щоб ми не пережили цю зиму.
Бо є підозра, що ми переживемо відсутність світла й тепла, а інформаційні атаки не витримаємо.
Це поки розвідка, далі буде важка артилерія. Шануймося.’’
Ответ дляLudaSHS
Одна Марʼяна тримає всіх від падіння, тільки вона знає як все робити, один світоч в тунелі Ермака. От якби була царицею...
тільки вона зуміла б всі плацдарми втримати, навоювати.
Так а шо вона не так написала? Навіщо кацапам кабы? Як сказав портніков - города неможливо взяти, неможливо окружити, зате можливо потроху робити життя в них нестерпним.
Щоб виїхало якомога більше людей, щоб очистити цю територію від українців. Війна в довгу саме про це.
ludmila905• 25 сентября 2024
Ответ дляМарина-7262
Видохніть, нажаль від нас нічого не залежить. А якщо народ щось не влаштовує, то вони виходять і показують це. Але не в нашій країні. Наші люди хавають все лайно.
О,то давайте,організовуйте акції,протести.
Чи так,аби язиком почесати і всих образити?
Почніть з себе,зі свого лайна