АлександраА• 25 сентября 2024
Рівень аналітики вражає! Я не кажу, що такого не може бути чи статися (бо сама - ще той військовий аналітик), але на чому ґрунтуються всі ці тези?
Тепер по абзацам.
Перший. Росіяни планують? Вірю. Росіяни планують, зазвичай, багато чого, що нам не подобається. Бо вони воюють проти нас. Київ, он, планували, чи то за три дні взяти, чи то за одинадцять. Питання в тому, чи є на те можливість. А тут в дописі про це ні слова. Мабуть, бо треба буде тоді якісь аналітичні викладки давати, а пост, здається, не для аналітики створено.
Другий. Не бачу. Бо я не профі в політиці США і не маю довірених осіб у військовому керівництві країни. Пані Мар´яна, якщо розуміється на цьому, могла б викласти, хоча б тезово, основи свого аналізу поточного політичної ситуації США та аргументовано доводити своє відношення до дій нашого генералітету, а не вдаватися до маніпуляції: ’Невігластво’ (інша назва: ’Всім відомо’).
Третій і четвертий - згодна. Але це типовий маркетинговий ’заклик до дії’, висловлений в загальних фразах. Конкретику мають нав´язати читачу два попередніх абзаци.
Якось так я відношуся до цього допису.
Тепер по абзацам.
Якось так я відношуся до цього допису.
Ответ дляМарина-7262
Видохніть, нажаль від нас нічого не залежить. А якщо народ щось не влаштовує, то вони виходять і показують це. Але не в нашій країні. Наші люди хавають все лайно.
Сто пудов. Бігом в ТЦК показувати русні що ви проти плацдармів.
Оу. То то наша влада Запоріжжя обстрілює? Вибачте, не одразу зрозуміла
Ответ дляfrumoasa17
Це не їх війна, президент Франції сказав що вони не воюють з рашкою і її народом, вони нічого не винні Україні, які б головні, розумні аналітики на порадниці не кричали б зворотнє, що Україні винен цілий світ з якось дива
Франція взагалі притрушена. Їх легіон ніхто не зве нам допомагати воювати. Мова йде про НАТО, а це ніби немає відношення до французів.
frumoasa17• 25 сентября 2024
Ответ дляSmusish
А до чого тут НАТО, Україна не в ньому
юридичних обов´язків захищати немає.
Фрау Донна Роза• 25 сентября 2024
Ответ дляКлементина
Так, ви русню кляніть.
При чому тут Зеля?
они там все в связке, и те и эти
Ответ дляingaruta
так что на 9 проц это ни о чем.если уже срочников заставляют учавствовать в войне,то дела не такие уж и яркие.
Срочники дешевые, им зарплату не надо платить, если погибнет, родне платят всего 1,5 млн руб. у них нет детей, которым до 18 лет придется выплачивать пенсию.У большинства родители не пенсионного возраста. Такой эконом-вариант для армии
Ответ дляingaruta
на днях опрос россиян был.половина сказали закончить эсвэо без достижения целей и мир.вчера гладков на своей странице написал-белгород устал.хочет спокойствия и мира.как раньше..
Потому кацапы и назвали вторжение СВО. Если война, то должна быть победа или поражение. А СВО можно закончить в один день и победа здесь не нужна
Фрау Донна Роза• 25 сентября 2024
Ответ дляvikaS
Запорожье в шоке сейчас.
Те ,кто и не планировал выезжать , уже на чемоданах сидят (
знакомая в За - нет никакой паники, ничего не собираются делать