Бриджит_Фрикандо• 24 сентября 2024
Підскажіть який гаманець краще придбати?
Чи не виглядає гаманець не модним і древнім як для жінки 29 років?який у вас колір і який мені порадите?
бибизяна• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую! Гляну.
Будь ласка. Ще Guess за свою ціну непогані, хоч і не шкіра, але якість непогана(я про ціни розпродажу звісно), скоро чорна пятниця буде, то не поспішайте, будуть хороші знижки на різні бренди і у нас і закордоном
Бриджит_Фрикандо
• 25 сентября 2024
Ответ длябибизяна
А коли чорна пʼятниця?
бибизяна• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А коли чорна пʼятниця?
В цьому році 29 листопада. Ще буде кібер понеділок, наступний понеділок після ЧП, там знижки хороші на онлайн продажі будуть. Я минулої ЧП на подарунки і собі сумки Майк Корс по 69 $ замовляла, гаманці точно дешевше мають бути. Знижки за тиждень починаються. То щось собі придивітся і за тиждень до 29 листопада моніторте
Бриджит_Фрикандо
• 25 сентября 2024
Ответ длябибизяна
Купуєте на іноземних сайтах?
бибизяна• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Купуєте на іноземних сайтах?
Так, через посередника
Фізик-ядерщик заочно• 25 сентября 2024
Первый красивый дизайн кожи. Но не нравится железный шильдик и фурнитура (застежка), очень древняя. На втором фото вообще ужас
Нічого вдягти• 25 сентября 2024
Красный и чёрный на втором фото.
Но при чем тут муж? Он его будет носить?
Айпишница• 25 сентября 2024
Мне на первом застежка не нравится совсем . А второй норм , но можно интереснее выбрать . Лично я предпочитаю хорошую кожу в бордовых тонах
Послушная• 25 сентября 2024
У меня такого плана всю жизнь.
Только разные цвета , с тиснением или без.
Деньги, мелочь, карточки. Все в одном месте
Викасикрет• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Оце над ними сижу гадаю😂
Не сидите и не гадайте - вот ,что вам надо. И денюжку и помадку положите
Викасикрет• 25 сентября 2024
Ответ дляПослушная
У меня такого плана всю жизнь.
И не тяжело такую бандуру таскать ?
Мяо мой мяо• 25 сентября 2024
Фіолетовий
У мене такий корс лише фуксія. В сумку ледве вміщається, треба силу прикласти.
Не раджу свій
Ваш норм, беріть.
Не раджу свій
Ваш норм, беріть.
Малая еще та• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Чоловіку перший не подобається!А мені так
А яка різниця що подоба вашому чоловіку, якщо користуватися будете ви?