Секс-Бомба• 25 сентября 2024
Свекруха жаліється на мене чоловіку
3 тижні вже як у нас гостює і в перший тиждень виносила чоловіку мозок, що я нічого не роблю, не готую, дітей не виховую і т.д. в такому ж стилі, але мені особисто,навіть, слова в поперек не сказала. Мені ніяково і важко, бо мені вона посміхалась, а йому претензії висловлювала. Питання, що би Ви робили на моєму місці?
Масяня Я• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую, приблизно таке я йому сказала, після того тиша, але вона досі в нас і я кожного разу, коли бачу її згадую її претензії, тому звожу розмови від добрий день до ...і все
Якщо воно вам муляє, то скажіть їй, що чоловік вам розповів її претензії. Що просите поважати ваші стосунки і ваші кордони, що ви доросла людина і самі розберетесь з собою, своїм чоловіком і дітьми. І якщо в неї є питання, то вона може напряму задавати вам їх, якщо нема, то попросіть про вас за спиною гидоту не казати. І якщо вона не поважає ці правила, то тоді і в домі вашому їй не раді.
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ну, а что вы можете сделать? Лично вы? Поговорить с ней по душам?
Так скажет, что такого не говорила. Ещё и виноватой останетесь.
Она же, скорее всего не от большого ума этим занимается. Просто человек не хочет справляться со своими эмоциями.
Пусть муж вам это не пересказывает.
Ой, вже кащала йому колись, що не передавай мені ці меседжі ’ добра’ , але все одно засмучується від її доколупок і розказує, що сталось...якось так
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Шось мені здається що у вас і у відносинах з чоловіком не все гаразд. Раз ви оце все питаєте, він мами розмови ніяк не присік, і дозволяє ще й вам про це взнати.
Може й так
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Она же с вами открыто не конфликтует, сыну жалуется, вот пусть сын и отправляет. Вы со своей стороны тоже жалуетесь на нее и требуйте что б ехала домой
Дякую за підтримку🌷
_Alekssandra_• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Значит скажите ему, что они родные и он забудет все эти слова, а вы не сможете забыть, отношения будут портиться. И пусть думает, лучше так или все же промолчать
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Бідний чоловік, між двох вогнів))
А що він як пацан малий? Не може визначитись кого підтримати?
Підтримує мою сторону, неодноразово їй казав, та ще й ображається... але він не конфліктує
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Дякую, гарна порада🌷
Плету корзинки• 25 сентября 2024
Когда то моя свекровь любила повторять фразу « жен может быть много а мама одна»
Ок, мама одна
Но, пардон, муж тоже не единственный мужчина на земле))
Ок, мама одна
Плету корзинки• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ну раз это длиться годами и никак не решается, забейте и не обращайте внимания.
Собака лает караван идет)
Зубачистка• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
На Вашу думку, хто її повинен відправляти в такому випадку, я чи її син?)
Ви. Прямо сказати - якщо щось не влаштовує, кажіть в очі, коли це вас стосується. А перемивати кістки по за очі вам у вашому домі не треба. Щось не подобається - ніхто не тримає
Ласунка• 25 сентября 2024
На жаль, ви нічого не зміните. Якщо будете жалітися чоловікові на свекруху, він спершу буде злитися а неї, а потім на вас! Ви мусите вибрати для себе нейтральну позицію, бо холодна війна виснажує сім´ю, і чоловік не зможе бути довго між двох вогнів. Все проходить і стає на свої місця. Будьте мудріші і терплячі. Ви недовго одружені?
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляЛасунка
Довгенько вже)
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Собака лает караван идет)
Дякую за підтримку🌷
Ответ дляСекс-Бомба
Ну, в нас такі відносини, що ми все один одному розповідаєм. Коли моя мама викидує коники я теж з ним ділюсь...така ми странна пара)
Тогда что вас не устраивает? Если вы не можете его попросить держать язык за зубами, когда речь идёт о свекрухе? Вас она не трогает. Вопросы к мужу.
Я шалунья• 25 сентября 2024
Начала бы жаловаться мужу на свекруху, что она злобная, неадекватная, лицемерная, постоянно придирается, пытается лезть в нашу семью и ссорит нас. И что ей пора уезжать, иначе покоя ему не будет. А в глаза ей тоже бы улыбалась.
Свекруня• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
О, ці скарги він слухає вже роки рокенні, вчиться не реагувати.
Не не реагировать нужно учиться, а запретить эти разговоры при нем. т.к. вы- его выбор. И запрещать ОН должен был. И рассказывает она ему, потому как он ей это позволяет и продолжает слушать. С мужем разбираться нужно и учить его вас защищать. От всех.
Мне как-то рассказывать такое пытались, смачно детали обсасывая. Наехала, почему эту гадость говорят именно этому человеку? потому как она готова была слушать? больше не рассказывали, по крайней мере мне.
Зараз все скажу• 25 сентября 2024
а почему это вы не готовите, не убираете и детей не воспитываете?
Бідося• 25 сентября 2024
Звісно, я поговорила б з нею напряму і задала б питання в лоб, що її там не влаштовує. Але мене в цій історії більше запитань до вашого чоловіка: нащо він передає всі ті претензії вам? Знаєте, збоку схоже на такого собі інтригана))
Багиня• 25 сентября 2024
Ваш чоловік винен. Навіщо він то слухає? Бо мамо? А те що мамо може накапати йому в голову ствльки незадоволення, що він почне її очима на вас дивитися, ви не думали?
Він повинен вас захистити і не дозволяти так про вас говорити. А ні, так сама скажіть їй, чого це вона у вас в домі про вас дурне каже?
Черпак_для_фантазий• 25 сентября 2024
Она хочет остаться у вас навсегда, готовить убирать и воспитывать детей.
Зроблено у 80-х• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ні, при мені все ок, вона колись дозволила собі послати нас з чоловіком в ...аку, то я сказала, що ще раз і я точно піду так, що більше мене не побачите. Я така псіхуха, то вона й мені нічого не говорить, бо знає, що я розбиратись довго не буду- взяла дітей і поїхала до своєї мами, зато чоловіку тікать не має куди)))
Жильё чьё? Ваше или съемное?
Зроблено у 80-х• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Власник мешкання
Зроблено у 80-х• 25 сентября 2024
Попросите мужа записать ее гадости на диктофон.
А потом предъявить свекрухе, не выдавая мужа или установить камеру скрытую и показать свекрухе и выпереть ее под этим предлогом )
ИзЮмрудная• 25 сентября 2024
Пусть жалуется.Моя тоже жаловалась,жаловалась и не поняла,почему ж теперь она в гостях не бывает.Никогда.
Джавеліна• 25 сентября 2024
Якого милого вона робить у вас три тижні? То вже не гості, а проживання. І ще вас, у вашому домі, брудом поливає. Може, мамі пора додому?
Шкварочка• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Він у Вас якись токсік