Секс-Бомба• 25 сентября 2024
Свекруха жаліється на мене чоловіку
3 тижні вже як у нас гостює і в перший тиждень виносила чоловіку мозок, що я нічого не роблю, не готую, дітей не виховую і т.д. в такому ж стилі, але мені особисто,навіть, слова в поперек не сказала. Мені ніяково і важко, бо мені вона посміхалась, а йому претензії висловлювала. Питання, що би Ви робили на моєму місці?
ЧукИГеки• 25 сентября 2024
Сказала бы мужу, что пусть решает эти вопросы с мамой, так как меня это не устраивает
Твоя космішна• 25 сентября 2024
- Мама, вам пора домой. Любим вас, будете проходить мимо - проходите.
Масяня Я• 25 сентября 2024
Взагалі, те що вона виригує-іі проблема, не ваша. Звичайно не приємно, але хай шо хоче те й каже.
Соловік хай заткне і скаже, що вас любить і щоб вона пагано про вас не говорила. Бо він це чути не збирається, навіть якщо ви будете валити зранку в памперси, якщо вам ліньки встати з ліжка
Я тут с краю постою• 25 сентября 2024
Слухайте історію моєї подруги, так там свекруха постійно виносить мозок подрузі з такими самими претензіями, при цьому подруга живе у свекрухи і це все слухає і терпить. Свариться, але не їде звідти.
А вот недавно• 25 сентября 2024
Посмеялась бы с мужем над жалобами его мамы. Может подколол бы муж меня, какая я не хорошая женСЧина.
За ким я буду?• 25 сентября 2024
Та похер, що та свекурва меле язиком, головне як чоловік реагує .
Плету корзинки• 25 сентября 2024
Сказала би - мамо, зміріться
Або - зато я богіня сексу))
Якщо що, успішний стаж в невістках 18 років, у нас було всяке різне, і не спілкувались кілька років взагалі.
Проте зараз я можу сказати все, при чому без злості, а вона зрозуміє що полізла не в свою справу.
Або - зато я богіня сексу))
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Як чоловік відреагував на скарги свекрухи?
О, ці скарги він слухає вже роки рокенні, вчиться не реагувати.
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляМerida
Она ему при вас рассказывает, какая вы не хорошая? Или муж вам потом жалуется?
Ні, при мені все ок, вона колись дозволила собі послати нас з чоловіком в ...аку, то я сказала, що ще раз і я точно піду так, що більше мене не побачите. Я така псіхуха, то вона й мені нічого не говорить, бо знає, що я розбиратись довго не буду- взяла дітей і поїхала до своєї мами, зато чоловіку тікать не має куди)))
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляаромат Жука
Выгнала б
Як? Щось казали б чи речі в чемодан і гоу?!
Ответ дляСекс-Бомба
Так это муж приходит и вам рассказывает? С какой целью? С ним разбирайтесь, причём тут свекрухв?
Тут главное реакция мужа , ну на меня тоже жаловалась в первые годы жизни и мне на мужа жаловались но мы как-то сразу поставили рамки что выбор партнера критиковать никто не имеет права
Ну и все
Поэтому если муж адекватный и уважает Вас то просто должен прекращать все негативные высказывания в вашу сторону , от любого человека
Именно он должен это пресекать
Так что не в свекрови дело
Ну и все
Именно он должен это пресекать
Так что не в свекрови дело
аромат Жука• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ну сказала б - я чула що вам там щось не подобається?... мабудь дома вам краще буде...
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Скзала, після того тиша...чи він мені не розказує чи вона вже задовбалась жалітись
_Alekssandra_• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ну, а что вы можете сделать? Лично вы? Поговорить с ней по душам?
Так скажет, что такого не говорила. Ещё и виноватой останетесь.
Она же, скорее всего не от большого ума этим занимается. Просто человек не хочет справляться со своими эмоциями.
Пусть муж вам это не пересказывает.
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Отправить маму домой, погостила и хватит!
На Вашу думку, хто її повинен відправляти в такому випадку, я чи її син?)
Сонячний зайчик• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
А треба було відреагувати і сказати мамі, щоб не лізла не в свою справу.
Плету корзинки• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Шось мені здається що у вас і у відносинах з чоловіком не все гаразд. Раз ви оце все питаєте, він мами розмови ніяк не присік, і дозволяє ще й вам про це взнати.
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляМасяня Я
Дякую, приблизно таке я йому сказала, після того тиша, але вона досі в нас і я кожного разу, коли бачу її згадую її претензії, тому звожу розмови від добрий день до ...і все
Допоможіть знайти• 25 сентября 2024
Так это муж вам детально передает мамины жалобы? А вопросы у вас к свекрови, а не мужу?
Нульовий сантиметр• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Она же с вами открыто не конфликтует, сыну жалуется, вот пусть сын и отправляет. Вы со своей стороны тоже жалуетесь на нее и требуйте что б ехала домой
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Сказала би - мамо, зміріться
Або - зато я богіня сексу))
То вона мені нічого не каже в тому й вся справа, знає, що я як сірник і мовчати не стану, то вона вибрала тактику чоловіку гнати.
Плету корзинки• 25 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Бідний чоловік, між двох вогнів))
А що він як пацан малий? Не може визначитись кого підтримати?
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляМerida
Ну, в нас такі відносини, що ми все один одному розповідаєм. Коли моя мама викидує коники я теж з ним ділюсь...така ми странна пара)
Секс-Бомба
• 25 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Ну и все
Именно он должен это пресекать
Так что не в свекрови дело
Ну и все
Именно он должен это пресекать
Так что не в свекрови дело
Хм, цікава думка, дякую🌷