Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2024
Чтобы дать ребенку двойное гражданство
Девочки, может кто сталкивался?
Сейчас в Украине, беременна
Хочу, чтобы у ребенка было двойное гражданство, или другой страны. Знаю, так можно по программе в Америке, но очень дорого. А если рожать в Европе где нибудь?
Может там существуют какие то программы?
Сейчас в Украине, беременна
пу_пугренчик• 25 сентября 2024
Для граждан Украины двойное гражданство невозможно. Возможно только два гражданства, а это очень разное. В Европе нет стран,которые дают гражданство по праву земли.
Ангелок з ріжками• 25 сентября 2024
Іспанія чи Португалія. Тимчасовий захист, живете там рік, подаєте дитину на громадянство. Через 4-8 місяців отримуєте. Але ви повинні жити легально, бажано працювати.
ТаПрямТам• 25 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Люди роками живуть і ще не мають громадянства, не все так просто
Ангелок з ріжками• 25 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Дають, Іспанія і Португалія. Але замахаєшся отримувати і треба великий прес бабла, поки його чекаєш🤣
Плету корзинки• 25 сентября 2024
В Європі цього нема. Ніхто не дасть громадянство просто за факт народження на території якоїсь з країн. Хіба, якщо ви народите десь в полі і втечете. Коли не знайдуть батьків, то тоді дитина може отримати громадянство, але сумніваюся що вам такий варіант підходе.
Ангелок з ріжками• 25 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Почитайте і взнайте у юристів, потім пишіть. В мене подруга отримала в Іспанії.
ТаПрямТам• 25 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Отримати можна, але не за рік і тимчасовий захист взагалі не веде до отримання громадянства
Басноплетка• 25 сентября 2024
Ответ дляПП-шница
Если бы все было так просто, то уже все ринулись рожать в Европу)
Так умные и рожают через такие лазейки
Это не значит что они будут об этом всем трубить
Особенно людям, которые элименты от алиментов не отличают
Ангелок з ріжками• 25 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Чого ви спорите, я вам кажу 100% дають в Іспанії. Якщо ви будете там легально на захисті. Юристи все подають. Але вам 2 роки треба там бути офіційно, виплат не має. Це приблизно вийде мін 24к євро. І це дешево. Якщо у людини є гроші і вона хоче-хай пробує. Можу навіть юриста посилання дати.
Баба Йога• 25 сентября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
За місцем народження дають громадянмтво лише в сша
Канада
Несу добро людям• 25 сентября 2024
Испания. Но здесь нужно находиться легально , иметь защиту или внж , погуглите какие условия. Но в Испании помощи нет, готовьтесь жить за свои
ТаПрямТам• 25 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Не знаю на кого розрахована ваша ’прихована’ реклама
. Юрист для такого не потрібен, громадянство безкоштовне
Угги в горошек• 25 сентября 2024
Немає такого. Хіба що у вас чоловік іноземець. Тоді потрібно звернутись з документами в його посольство в Києві.
Ангелок з ріжками• 25 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Боже, чого ви такі неадекватні? Яка реклама? Альо, у вас тут у всіх все не реально. Я кажу, почитайте і взнайте. А ви без знання мови та законів Іспанії самі так легко все зробите? Не смішіть. Там англійську не знають. Тому без юриста , нічого ти не отримаєш. Там захист щоб отримати зараз треба пройти 7 кругів Ада, з сітами,ніе, тіе. Якщо людина готова-не треба тут їй писати, що то нереально і всі мудаки. Закон є, громадянство дають, але чекати довгенько і дорого. Бо виплат не має зовсім, бюрократія. Але можливо
ТаПрямТам• 25 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я не писала, що це неможливо, але не так, щоб за рік за умови народження дитини. Якщо людина живе і легального працює в країні, то завжди можна отримати громадянство, або ще заміж вийти. Інших способів нема.
Ангелок з ріжками• 25 сентября 2024
А взагалі, вести бесіди з людьми в яких все нереально-толку не має. Для автора, все є в доступі про громадянство. Почитайте про Іспанію і Португалію. Підійде вам чи ні👍 Є групи людей , які там живуть в телеграмі, є реальні історії і допомога , як хто і де отримував, як оформити захист і тд. Де рожати, як рожати , де жити👍 Українців там багато
пу_пугренчик• 25 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Автора цікавить набуття громадянства дитиною саме ’ за правом землі’, а це у Європейських країнах неможливо. Вона не питала про інші права здобути громадянство
годовасик• 25 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Совершенно верно
годовасик• 25 сентября 2024
Автор, у осинки не родятся апельсинки, так и у граждан Украины, если оба родителя имеют гражданство Украины, не родится ребёнок с гражданством другой страны, в какой бы европейской стране он не родился, это не важно, не играет никакой роли
Домашня Зюзя• 25 сентября 2024
Ответ длягодовасик
😂😂😂, США дают по праву Рождения, очень много украинок уже родили
Сунуся в чужі справи
• 25 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
США и Канада, это я знаю
Но это ооочеень дорого
Да, я блондинка!• 25 сентября 2024
В Аргентине была такая опция, если еще из за русских лавочку не прикрыли. там у ребенка автоматически гражданство, у родителей через пару лет...
Дайте подуться• 25 сентября 2024
Действительно, почему бы и нет.
Кало ойский имеет два или три, а простой украинец что самый небритый?..