Просто Фіфа• 25 сентября 2024

Постійно думаю про це. Квартира від батьків.

Сказала мамі відмовляюсь від частини квартири.
Чому ?
Так склалось у житті , батьки віддали старшому сину все , коли він одружувався , дім ,машина , точка на ринку.
Мені подарували пралку і все.
Зараз мама хоче ділити квартиру на нас, я ж нічого не хочу.
Звичайно брат не допомагає 😂😂😂абсолютно .
А я як та дурочка бігаю, продукти , ліки і тд
Ото канєшно справедливе життя
Ви би відмовилися від якось спадку ?…
Бабка-байкерша• 25 сентября 2024
так - або всю квартиру, або хай він їх і доглядає
а то сильно мудрі
бісить, коли об дочок ноги витирають заради сИночек

Яжбоматуся• 25 сентября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ні, вона має право на свій вибір. Відчувати себе все життя другосортним, мало приємного. Іноді хочеться просто забути. Тому зрозуміла її відмова від спадку.
Зрозуміла, але не розумна.
Яжбоматуся• 25 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну звичайно)))
Не тролі, дуринди, які обкрадають часом і ресурсами власну родину.
Красавица писяная• 25 сентября 2024
Ответ дляМолчалка
Ну и зря! Вы чем то напоминаете мне моего мужа,
тоже благородный что пипец, будет с голой жопой, но маму обидеть нельзя или сестру. Только у меня ситуация наоборот. Сестре всё, ему ничего.
Та хто вам винен, що у вас зі свекрухою погані стосунки.
Красавица писяная• 25 сентября 2024
Ответ дляРассказница
Одна з найулюбленіших тролячих тем.
Брату (сестрі) все, мені - нічого
Знаєте, от чесно, жодного разу не бачила також ситуації в реальному житті. Зате скільки бачила людей, які не цінують того, що їм дали, а все рот розкривають на чуже, не злічити. Не вірю я в ці історії про ’все’ і ’нічого’.
Молчалка• 25 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Свекруха
Красавица писяная• 25 сентября 2024
Ответ дляМолчалка
Свекруха
Буває. То що ви хочете? Ви ж розумієте, що обділяють не сина, а вас, чи не так? То нащо ці маніпуляції про ’сина не люблять, не голублять’

Молчалка• 25 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
А я не говорила что его не любят, его любят и пользуются его любовью и добротой и наивностью.
Красавица писяная• 25 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Может просто потому что два брата, часто бывает что наследство по полам (в лучшем случае), а досматривать должна дочь.
Та просто чомусь чеки з аптек і розіпхані по кишеням лікарям братом банкноти не радуються так, як помита підлога і зварений суп. Так теж часто буває. Чуда робота вона така
Красавица писяная• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ну так якщо залишили все брату, то вона має право відмовитись
Не має. Немає у жодного з дітей таких прав незалежно від того, хто що спадкує. Так у законі написано.
Красавица писяная• 25 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Она ответила что они оба на квартиру накопили, а не только жена.
Так и должно быть, они молодцы и достойные люди
Так свекруха була, мабуть, теж не в захваті з ними жити. Чи то, що вона їх 14 років терпіла, доки вони ’, збирали’ то так і має бути?
Кошка Мурка• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Мама дуже хоче порівну
ну ви її запитайте ’мамо а чому порівну не поділили машину, будинок і точку на ринку?’
Я не тону• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Мама дуже хоче порівну
Я б звела спілкування до мінімуму і не допомагала б, ссилаючись на брак часу, адже треба пахати аби заробити на свою квартиру та машину. А мама як хоче так хай своє майно і ділить, то її справа.
Крошка Енот• 26 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
І що ви робите ?
нічого. Живу із цим. Іноді злюся на маму, вилазять внутрішні демони через образу. Можу нахамити. Потім корю себе, бо розумію, що це мама і як би не було я люблю її. І, головне, розумію, що неьагато часу нам лишилось на спілкування і я навіть не про війну, про вік і час. Саме тому намагаюсь зробити цей час їй кращим. Комуналка, ліки, їжа все на мені і іншого виходу я не бачу. А ситуація аналогічна із вашою, брату все життя було все, а потім і онучці і навіть для його дружини, а я обслуговуючий персонал все життя: піди принеси - іди нафіг, отвалі. Якось так. Звісно не цими словами казалось, але сенс саме той. І навіть зараз, коли поряд лише є, все для неї роблу, а він і його родина абсолютно нічого - він хороший, любий, бажаний синАчка, внучка.... а я ... маю все робити. АЛе ж вона мама і коли її не стане, я собі не пробачу, що чогось їй не додала. Якось так. Сумно, боляче, але так як є.
75В• 26 сентября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
О. Це ви не з моїм чоловіком знайомі? В нас ще й таке: сестру упакували всім, весь спадок на ній, забезпечують її сімʼю, дітей і тут бах, ми купили додаткову квартиру (на свої, тяжко зароблені). В той же місяць батьки купують додаткові квартиру сестрі, щоб не «обідно»😅чесно, я деколи офігівала з їх поняття про справедливість. Але вже кілька років не спілкуємось, то, як кажуть «очі не бачать, серце не плаче»)
у нас це в сім’ї чоловіка таке саме,як під копірку(((((