Просто Фіфа• 25 сентября 2024
Постійно думаю про це. Квартира від батьків.
Сказала мамі відмовляюсь від частини квартири.
Чому ?
Так склалось у житті , батьки віддали старшому сину все , коли він одружувався , дім ,машина , точка на ринку.
Мені подарували пралку і все.
Зараз мама хоче ділити квартиру на нас, я ж нічого не хочу.
Звичайно брат не допомагає 😂😂😂абсолютно .
А я як та дурочка бігаю, продукти , ліки і тд
Ото канєшно справедливе життя
Ви би відмовилися від якось спадку ?…
Чому ?
Мені подарували пралку і все.
Ото канєшно справедливе життя
Ви би відмовилися від якось спадку ?…
Добротная• 25 сентября 2024
Відмовилась від батьківського спадку на користь доньки брата, моєї племінниці. Я себе забезпечила всім. Дітей немає. Маму змусила написати заповіт на малу, щоб потім не було геморою з написанням відмови і так далі.
75В• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Да
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
ця історія мені знайома, тільки з точність навпаки, де мама усе віддала дочці, але прицьому хоче мати нормальні відносини із сином, і кожного разу каже, що усих любить однакоко))
Я погнала• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Але я думаю це буде рахуватися як їхнє спільну у шлюбу. Чи не так?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
А мама так і далі не розуміє , що до неї ніколи ніхто не приходить і не допомагає крім мене
Знаєте як то болить?
Скільки не роби , а вона все сину та за сина.
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Ваша эта гордость никому не нужна, я бы принципиально не отказалась. совсем за лохушку держать будут
Нашли в капусте• 25 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
І що, вони кудись поїдуть звідти, коли настане час доглядать?
Той час настав..
Невістка почала моральна давити і показувати це все та і прямо говорити,що маму повинна доглядати дочка .
А ще краще забрати до себе.
Мама мені звонить та жаліється, як їй погано живеться і як її хочуть спекатися.
Звоню інколи, але з тих пір , як переписали будинок в село не їду.
А ще краще забрати до себе.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ для75В
Останні що мама розповіла це хохма чи як ??
Ходила мама з сином на кладовище до бабки з дідом . Проходили памʼятники , то брат показав на один памʼятник я сказав що такий їм поставить памʼятник самий дорогий і самий кращий.
Потім коли я з мамою йшла на кладовище вона мені показувала памʼятник і знов цю історію вповідала
Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Пройшло 30 років .
Мама відповіла одного разу так , що на той момент вони могли допомогти синові тому допомогли усім що могли
пока мама еще при уме - разговаривайте с ней, чтобы дарственную на вас сделала. НЕ ЗАВЕЩАНИЕ.
Нет - я вам сочувствую, будет классический сценарий.
У нас знакомые почему-то сочувствовали бидосе-брату. Тот продал свое жилье, купили с сожительницей новое и оформили на нее. И вот типа переживали, что она его выгонит и он на улице будет. В глаза говорили, что дочке - говно, памперсы и мамкины выбрики, она же девочка и обязана досматривать, а сыночке - наследство, ему жить будет негде в случае чего.
И это не один и не два человека высказали такое, а большинство, что саоме обидное. Понимали только те, кто сам прошел через это.
75В• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
так ви мамі і кажіть, нехай наслєднік і приходить і допомагає їй.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ для75В
Вона каже він дуже зайнятий , він немає часу
Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Той час настав..
А ще краще забрати до себе.
Ну а чого дочка? Якщо ви не єдина в сімʼї? Є у невістки відповідь на таке?
75В• 25 сентября 2024
Ответ дляРассказница
Одна з найулюбленіших тролячих тем.
Брату (сестрі) все, мені - нічого
нажаль вона реальна(((
Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так і ви зайнята, не маєте часу.
миссАрфография• 25 сентября 2024
Забирайте свою половину и с этого момента оставляйте маму на сына и его семью. Вы свою миссию выполнили. Мне вот интересно, а что в голове у брата? Вы враги? Он не в курсе, что квартиру полностью вам оставить - это честно и справедливо? Он не может отказаться от своей половины, чтоб сестра не бомжевала и была с ним хоть сколько то в равных долях? Даже стиралку ему можете купить.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Так і ви зайнята, не маєте часу.
Я так сказала їй, вона образилась і не спілкувалась
За ким я буду?• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
А поговорити з мамою відверто? Ну еа листочку їй два стопчики напишіть. Ви і брат і що кому дали. Вам не цікаво почути її думку? Якби вона й після цього все брату, то брат би її і доглядав.
Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну ви це пережили? То й нічого страшного нема.
Нашли в капусте• 25 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Ви навіть не уявляєте скільки насправді таких випадків. Абсолютно реальних.
Які тролячі теми.?
Це життєви теми.
Я відмовилась від спадщини на користь брата.( будинок біля міста ,гараж ). і повинна
доглядать батьків.,
Тому ,що як сказала невістка,свекрух доглядають дочки...
Це життєви теми.
доглядать батьків.,
Акукарача• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я не хочу денег наследства как и досматривать её
Пусть будут одни с отцом.
Я смотреть не буду.
Пусть будут одни с отцом.
Я смотреть не буду.
ну Ви ж писали,що спілкуватись не кинете.. дивимся варіант..- от зляжуть, стануть нікудишні,голодають і т.п. - ви узнали. Брат морозиться. І які Ваші дії?
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Я вже відповідала вище.
Мама сказала так на той час 30 років чи більше тому , вони мали змогу і допомагали усім чим могли .
За ким я буду?• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ой…
Він мій син , все має бути порівну 🤷♀️
Він бідний такий , дружина його доїдає … така сяка
Він мій син , все має бути порівну 🤷♀️
Кажіть мамі добре. Давайте мені пів машини, пів будинку і тд.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Нічого не має, вона каже
За ким я буду?• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я вже відповідала вище.
Ну то тепер хай він батькам допомагає. Невже мама не бачить, що син в своїй хаті живе, а ви бомж.
Нашли в капусте• 25 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Увы не получится, вам станет еë жалко и будете помогать, только при этом останетесь не с чем. А брат вас будет считать за лохушку, и кого вы этим накажете?
Так і є.
Мама телефонує Вам,плаче,жаліється..А потім ще і починають телефонувати родичі і говорять яка ж Ви не
хороша людина,що не приїджаєте і не допомагаєте
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Так і є.
О так і буде
Як ухурделю• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну значит памятник важнее, чем настоящая жизнь.
Марс атакует• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Да
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
А тепер заспокойтесь, бо вами зараз керують емоції, ви ображена (цілком логічно, до речі), а тому можете натворити такого, про що потім пошкодуєте. А мамі поясніть, що все тягнути не будете, хай звертається до брата. Дтей маєте? Якщо так, то нерозумно відмовлятися вд спадщини.
бибизяна• 25 сентября 2024
Я бы отказалась вообще помогать родителям - есть наследник и любимый сын так пусть и носит им продукты с лекарствами! А вы автор правильно себя назвали - дурочка
бибизяна• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Да
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
Если не хотите иметь с ними никаких делов то чего помогаете им?? Не логично
Ноу коммент• 25 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Які тролячі теми.?
Це життєви теми.
доглядать батьків.,
Це життєви теми.
доглядать батьків.,
Ви хоч дивитеся кому відповідаєте?
Нашли в капусте• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
О так і буде
В мене вже це є.
Притому ,що мама просто реально не розуміє мого
такого ставлення до неї чи просто і не хоче розуміти.
Брату будинок, а мені собаку будку