Просто Фіфа• 25 сентября 2024
Постійно думаю про це. Квартира від батьків.
Сказала мамі відмовляюсь від частини квартири.
Чому ?
Так склалось у житті , батьки віддали старшому сину все , коли він одружувався , дім ,машина , точка на ринку.
Мені подарували пралку і все.
Зараз мама хоче ділити квартиру на нас, я ж нічого не хочу.
Звичайно брат не допомагає 😂😂😂абсолютно .
А я як та дурочка бігаю, продукти , ліки і тд
Ото канєшно справедливе життя
Ви би відмовилися від якось спадку ?…
Чому ?
Мені подарували пралку і все.
Ото канєшно справедливе життя
Ви би відмовилися від якось спадку ?…
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ясно
А батьки взагалі потребують допомоги?
Потребують
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
Та автор просто не хочет родителям помогать и ухаживать. Типа вы оставили всё брату, пусть за вами смотрит. Была уже тут ее тема, где она думала отказываться от наследства или не
Пришло мне это буквально на днях.
А если была тема то покажите
Аж самой интересно
А если была тема то покажите
Аж самой интересно
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я би відмовилась від родини і не спілкувалася ні з ким,принципово
Чому ?
Он всі пишуть що треба брати що дають
Мафиозная• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Пришло мне это буквально на днях.
А если была тема то покажите
Аж самой интересно
А если была тема то покажите
Аж самой интересно
Вы думаете я названия тем помню. Тема один в один, только там вы думали что наверное откажусь от наследства, что б не помогать с чистой совестью.
Не зви чайна• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Чому ?
Он всі пишуть що треба брати що дають
Я би взяла в цьому випадку або все, що є. Або навіть не спілкування по телефону. Бо це не справедливо, не порівну
З царем в голові• 25 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
Можливо то була моя тема, бо ситуація дуже схожа як у автора.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ми з вами тролі 🤣🤣🤣🤣
Мафиозная• 25 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Может, вам видніше. Там наче ще у жінки син і чоловік і вона їздить з пригороду до міста до батьків
З царем в голові• 25 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
Все точно)
Пэрисхилтонша• 25 сентября 2024
Не відмовляйтеся, а скажіть - ой як щедро, а я думала і це все братику віддасте, донька ж непотріб, їй ніц не треба.
Тушьмушьнюшь• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Але я думаю це буде рахуватися як їхнє спільну у шлюбу. Чи не так?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
А мама так і далі не розуміє , що до неї ніколи ніхто не приходить і не допомагає крім мене
Знаєте як то болить?
Скільки не роби , а вона все сину та за сина.
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Вибачте, але в цій ситуації найдивніша-ви.
Нащо ви бігаєте-помагаєте? Чому не скажете, щоб хоч квартира вся на вас була переписана, або ніяких забігів-ліків і тп. Скільки вам років, що ви все ще намагаєтесь заслужити мамину любов і пальму першості в її чи очах, а не піклуєтесь про себе і не думаєте тверезо головою за своє майбутнє?
Тушьмушьнюшь• 25 сентября 2024
Ответ для75В
ця історія мені знайома, тільки з точність навпаки, де мама усе віддала дочці, але прицьому хоче мати нормальні відносини із сином, і кожного разу каже, що усих любить однакоко))
О. Це ви не з моїм чоловіком знайомі? В нас ще й таке: сестру упакували всім, весь спадок на ній, забезпечують її сімʼю, дітей і тут бах, ми купили додаткову квартиру (на свої, тяжко зароблені). В той же місяць батьки купують додаткові квартиру сестрі, щоб не «обідно»😅чесно, я деколи офігівала з їх поняття про справедливість. Але вже кілька років не спілкуємось, то, як кажуть «очі не бачать, серце не плаче»)
Люблю джаз• 25 сентября 2024
Відмовляйтесь, тоді абсолютно все брату перепаде, а ви залишитесь зі своїми образами на весь світ.
Пушка заряджена• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Тю...так скажіть їй все один раз. Я колись так споглядала мовчки....а потім як висказала. Спочатку зі мною 3 дні не розмовляли, а тоді брат почав чудити...і вже років 8 пройшло з тих пір. Зараз батьки багато чого переосмислили, бо зараз все по-іншому.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
І що? Яка відповідь?
Я не споглядаю , все говорила
Горохом об стіну
Я вище вже відписала що мама відповідала
Горохом об стіну
Пушка заряджена• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я не споглядаю , все говорила
Горохом об стіну
Ну..я б тоді просто не допомогла. І не слухала б про брата нічого. А коли вже батьків не станет, тоді і подивитися...час розставляє все по місцях
Гарантую неперелевки• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я не споглядаю , все говорила
Горохом об стіну
Показать делом, как это, пропав на 3 месяца. Просто потеряться, не общаться. Уехала, занята, обиделась, по фиг.
Если не дойдет, ну... тогда ок.
Кто досматривает, тому и недвига.
Если не дойдет, ну... тогда ок.
Кто досматривает, тому и недвига.
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
О будь ласка
Вже дзвонить , треба їхати на дачу , щоб я помагала
Пушка заряджена• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
О будь ласка
Ну...то не їдьте? В чому проблема?
Гарантую неперелевки• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
О будь ласка
и вы ж поедете? как собачка по свистку побежите и будете в мыслях планы обиженные строить? детский сад какой-то.
Котогосподиня• 25 сентября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Откуда у них столько денег?
Пушка заряджена• 25 сентября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Реально детский сад))) в зрелом возрасте не иметь смелости сепарироваться от матери🤦♀️
Гарантую неперелевки• 25 сентября 2024
может, автору просто нравится быть жертвой. говорить об этом, думать, жаловаться? тогда систему ломать нельзя. Кайф пропадет.
Крошка Енот• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
Знаєте як то болить?
Автор, у мене та сама ситуація. Розумію вас дуже
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляКрошка Енот
І що ви робите ?
Просто Фіфа
• 25 сентября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Да , точно.
😅
Нас тут половина страдалец собрались , плачем друг дружке
Все жертвы
😅
Все жертвы
Є у мене така знайома, спочатку відмовилась, бо хотіла бути доброю для всіх. Потім коли батьки померли дуже шкодувала, бо сестра виявляється, всі батьківські гроші собі також прикарманила і не поділилася. І длсі жаліє, бо дбала за батьків і ремонти і хаті робила, і за свій рахунок лікувала. Але сама винна.
Я б погодилась на частку, передумати завжди можна.