Цигарний шланг• 26 сентября 2024

Підвищення імунітету

З грудня 2023 багато стала хворіти. Іммунітет ну дуже просів. В понеділок здала загальні аналізи, то в нормі. Хтось щось може під скаже, якісь травки -муравки ? Чим підвищити імунітет
Колгоспниця• 26 сентября 2024
Мне только помогло обливание холодной водой. Тоже раньше сильно болела.

автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ох я це боюсь )
Але дякую
Святатабожа• 26 сентября 2024
Тобто більше півроку хворієте і тільки зараз здали аналізи? Що за дивна хвороба
В танке• 26 сентября 2024
Почніть з віт.С добової дози. Місяців 2-3.
В танке• 26 сентября 2024
Потім цю дозу забезпечуйте віт С з продуктів.
Пи Пи Пилюля• 26 сентября 2024
Попробуйте Иван-чай и чай с чебреца.

Листовой иван-чай применяют против простуды и вирусных заболеваний, при авитаминозе, для бодрости и активизациии иммунной системы, а также при лечении ЛОР-заболеваний: ринита, ангины, ларингита и т. п. Он помогает при упадке сил, истощении и восстановлении после болезни.

Чай из чабреца используется как отхаркивающее, анальгезирующее, антибактериальное и глистогонное средство, а также для стимуляции желудочных функций. Нередко чабрец применяется и при различных формах бронхита, воспалений легких и при бронхоэктатической болезни.
Колгоспниця• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ох я це боюсь )
Але дякую
Сразу, конечно, нельзя - сделаете ещё хуже. Постепенно. Я где-то через месяц полностью стала обливаться холодной водой.
Гарачий Чокалад• 26 сентября 2024
Пийте ехінацею, в минулому році діти пропили курс, хворіли один раз за осінь-весну і дуже легко, з минулими роками не порівняти
Я і собі в цьому році купила, замовляла на айхербі, але можна щось подібне
Гарачий Чокалад• 26 сентября 2024

Катастрофа• 26 сентября 2024
Попейте противовирусные месяц-два...афлубин и тп
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Дякую
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляКатастрофа
Таке не працює
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляВ танке
Дякую. Алергія на віт С
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Пів року хворію різними хворобами. Аналізи в нормі, зараз саме не хворію.
Було навіть запалення тройнічного і лицевого нерва
В танке• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Дякую. Алергія на віт С
На яку форму віт С алергіч? На болг.перець , чорну смородину чи зелену цибулю алергія?
В танке• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Троїчний невр це треба гімнастика. Спортзал. Мало рухаєтеся
Святатабожа• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Який рівень вітД і титр вірусу герпесу? Постковід виключив лікар? І сходіть на лікарський масаж, особливо коли є проблеми з венами та набряки. ЛФК, як вище писали. Будьте здорові
В танке• 26 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Лімфодренажний масаж бажано .
Додаю напруги• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Запалення трійчастого нерву викликано герпес вірусами
Тому аналізи крові потрібно здавати на герпеси
Загальний аналіз крові нічого не покаже
Вірус є в крові
Тому і по колу хвороби
Вам до імунолога потрібно
В мене такаж сама ситуація
У імунолога була-призначено аналізів багато і лікування з імуномодуляторами дороге
Грошей немає
Просто чахну на очах,хвороби по колу
Майже не виходу з дому з квітня
В нашій країні якщо обмаль грошей-вилікувптися нереально

Святатабожа• 26 сентября 2024
Ответ дляВ танке
Лімфодренажний масаж бажано .
Ось про нього й мова).
Додаю напруги• 26 сентября 2024
Якщо в крові є герпес в підвищенних титрах-масаж протипрказаний
Трійчастий нерв це як правило або герпес 7 типу,або 2,або варіцела зостер
А буває таке що всі вони є в крові

А в цій темі давно
З 2017 року
Сильно перехворіла на 7 тип
Святатабожа• 26 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
А буває таке що всі вони є в крові

А в цій темі давно
З 2017 року
Сильно перехворіла на 7 тип
Саме тому потрібне обстеження автору. Це не так дорого, але дієво. І мова про лікарський, а не після курсів масажиста. Без прийому по форуму ніхто напевне не скаже.
Додаю напруги• 26 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Обстеження дорогі і дуже дорогі
Мені імунолог призначив: імунограмма,ЗАК,аналізи на герпеси,АСЛО,АNA
Це дуже багато грошей

Одна тільки імунограмма 1400 грн
І це асе здавати потім не один раз
Святатабожа• 26 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Обстеження дорогі і дуже дорогі
Це дуже багато грошей

Одна тільки імунограмма 1400 грн
І це асе здавати потім не один раз
Але ви були у лікаря, а автор ще ні. Може там менше треба. І варіант, що вона півроку вже по лікарняних не дає перспектив. Тому лікування збереже працездатність. Погано, що не всі лікарі звертають увагу на реальний стан пацієнта
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Постковід не виключений. Після ковіду і пішли питання з нервом на лиці.
Дякую
Немає проблем з венами чи набряками.
Додаю напруги• 26 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Імунологи призначають стандартний пакет аналізів
І вони для всіх- однакові на початку
90% лікарів взагалі не «шарять» в цій темі герпесів

Було б непогано аби автор звернула увагу на поради
А не ходила по колу від неграмотних лікарів
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
І вони для всіх- однакові на початку

Нерв вилікували і забули. В мене зараз просто ГРВІ і я їх швидко хватаю. Раніше я до ковіда 3 роки не хворіла
А зі звичайним ГРВІ ніхто мене нікуди не посилає. Ні на які обстеження.
Додаю напруги• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ви мене нажаль не почули
Герпеси залишаються в крові назавжди
І при орві і ослабленні імунітету віруси провокують хвороби,вони знижують імунітет і вони ж викликають навіть аутоіммунні процеси в організмі
Цим займається іммуннолог

Займіться своім здоров‘ям самі
Запишіться до іммунолога,для цього не потрібні ніякі направлення
Я зверталась в приватну клініку до прикладу
І головне,прибрати дефіцити
Який вітамін Д у вас,фолієва кислота,В12,ферритин ?

Я раніше теж не хворіла
Після ковіду теж все погано стало
Іммуннограма погана

Якщо є гроші-вилікуватися не проблема
Додаю напруги• 26 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
І ще
Після ковіду часто виникає інсулінорезистентність як ускладнення
Коли ви здавали кліковпний гемоглобін,інсулін,глюкозу?

Почитайте лікаря Жиравецького
Він багато говорить про ускладнення після ковіду
автор Цигарний шланг • 26 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
І ще

Почитайте лікаря Жиравецького
В мене це на контролі. Папа діабетик. Я слідкую за цим
Дякую за поради