Твоя подружайка• 26 сентября 2024
Як ви відходите після бессоної ночі,коли тривога?
Чи спати лягаєте,чи п´єте каву?
Я_канеша_извиняюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Приезжайте сравните. Или на Киев прилетает без предупреждения? А, и без пво
У чому повинні такіж мами Києва як і ви ,мать із Сум?
Чи в Києві немає ВПО?У нас у школі із 350 дітей,50 із інших регіонів зі статусом.
Чи в Київ не прилітає?
Чи тут людей не вбиває?
Чи в Київ не прилітає?
Чи тут людей не вбиває?
Пухнасті штани• 26 сентября 2024
Ответ дляКрошка Енот
По этому булки сжали и пошли на работу, воспитывать детей, помогать родителям. А не вот это ’не спала ночь шоже делать как жить’ тьфублин. Третий год война
Читайте уважно старт пост
Я_канеша_извиняюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Ну например у меня есть дети, все спят. Никого никогда не поднимала среди ночи
Киев если что
Район?
Я_канеша_извиняюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляТанцепесенная
У некоторых киевлян сегодня пол ночи всратые шахеды жужжали и автоматные или пулеметные очереди под окнами , а потом ты читаешь инфу, что ребенок с осколочными ранениями в больнице, и оно то понимаешь ,что Киев защищён лучше других городов но бля нет безопасного места сейчас в нашей стране .
Тілько що був взрив в Києві,але то проліт кинджала...
SantaMonika• 26 сентября 2024
Ми спимо в сховищі. Спускаємося з вечора
Там не чутно. Не дуже зручні ліжка , але виспатись можна
Танцепесенная• 26 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Да, я как раз на улице была (
Танцепесенная• 26 сентября 2024
Ответ дляSantaMonika
Всегда в укрытии ночуете?
SantaMonika• 26 сентября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Всегда в укрытии ночуете?
Коли тривоги вночі, то так
Пацака-задирака• 26 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Печерский
Сегодня как раз там обломки падали(
Баба Йога• 26 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Вопрос был о том,пьют ли кофе чай или какие-то энергетики.Кто тут ноет?Никто не ноет.
Я, коли потрібен бодряк, заварюю собі чай з китайського лимоннику, ще до смаку додаю вишневу гілочку або смородинову . Але з ним треба обережно тим, у кого аритмія/тахікардія або високий тиск
Баба Йога• 26 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я из Киева.
Да, тоже вижу постоянную тенденцию нытья киевлян. Другие города стойко переносят, а киевляне ноют и темы создают после каждой форс мажореой ночи.
а то нічого, що в Київі тих киян вже й не видно з-за понаїхавших? Точно-точно кияни ниють?
Баба Йога• 26 сентября 2024
Ответ дляКарина250
Интересно, почему они завидуют Киеву? Черновцы, Закарпатье...там нет Дронов и ракет
бо Київ ближче))))
Ромашкинная• 26 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Сегодня как раз там обломки падали(
Да, громко было
Где тут 0?• 26 сентября 2024
Просто їду на роботу, я вчитель. А там купа невиспаних таких само дітей. А потім ще й ганяєш з ними по сховищах з 4 поверху і назад. Після роботи намагаюсь знайти час лягти хоч трохи поспати. Прибирання, миття посуду - все на потім. Думаю, треба зайнятися чимось типу йогівської техніки, як висипатись за 15 хвилин. Це не жарт. Хтось уже вміє? Це реально чи таки треба бути йогом?
ЛісАпетная• 26 сентября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Откуда вы? Киев, наверное? Мы в Сумах вам бедненьким сочувствуем
не верю- человек из Сум так не написал бы. русня
Баба Йога• 26 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
а я вірю.... недарма побутує вислів ’не такі страшні москальські воші, як свої гниди’... Перші хоч не маскуються
ЛісАпетная• 26 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога
согласна - тоже так подумала,гнида руснявая ,но живет у нас.
Невловимий Джо• 26 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Я вам дуже співчуваю. Відвела дитину в школу, сиджу працюю, і думаю, як ті бідні вчителі, після безсонної ночі бігають в укриття, а батьки ще на них постійно скаржаться. Сама працювала вчителем колись давно. Можу порадити ось цю 10 хвилинну практику, колись працювала з цією психологинею. Сподіваюсь, мене не забанять за пряме посилання. Користуюсь сама, головне тиша і зручна поза. Таких практик багато можна знайти на ютубі.
angel4ever13• 26 сентября 2024
Господи, ЧИТО У Вас за проблема? И чего Вы не спите? Вы вообще откуда? У нас в Харькове похлеще чем в Киеве и все спят и высыпаются! Ложитесь спать в коридор и спите всю ночь.
Или уезжайте из страны
Говорю-балакаю• 26 сентября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Це по типу натяк, що наприклад- я винна, що народилась у Києві?
Чи продати квартиру, та приїхати в Суми до Вас?
Адекватні люди за всіх переживають і співчувають.
І повірте: ударні хвилі та вибиті вікна теж з дітьми пережили..
Твоя подружайка
• 26 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога
Та Боже,кто ноет,я просто спросила КАК ВЫКРУЧИВАЕТЕСЬ!!!!!!!!!!
Твоя подружайка
• 26 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Я чула,що Штиріц вмів висипатися за такий не довгий час)
Твоя подружайка
• 26 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Сто пудов то русня.
Твоя подружайка
• 26 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога
Так у них русня в башці. Вони русня психологічно
Твоя подружайка
• 26 сентября 2024
Ответ дляangel4ever13
Или уезжайте из страны
Русня,дуй отсюда