Чудовий каламбур• 26 сентября 2024
Дівчата хто їздив до Стамбула?
Хто що може порадити з цього приводу?перевізника чи туристичну фірму,дякую
Чудовий каламбур
• 26 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Будете кататься на метро и другим транспортом не забудьте купить истанбулкарт. Метро обозначается буквой U.
Спасибо, надо только найти видео как купить эту карту, где-то встречала на ютубе)
Мать драконов• 26 сентября 2024
Прямо зараз, обирай зручний маршрут, та роби БЕЗКОШТОВНЕ бронювання квитків. 🔥🔥🔥
🚌🚌🚌Ми пропонуємо регулярні автобусні рейси з УКРАЇНИ🇺🇦 до таких міст:
🇷🇴БУХАРЕСТ
🇧🇬ВАРНА
🇹🇷СТАМБУЛ
🇹🇷АНТАЛІЯ
🇹🇷АЛАНІЯ
🇹🇷АНКАРА
🇹🇷 IЗМІР
🇹🇷 ФЕТХІЄ
🇹🇷 АНКАРА
🇹🇷 БОДРУМ
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Наші автобуси мають все необхідне, аби зробити вашу подорож максимально комфортною:
✅Зручні сидіння
✅Чисті салони
✅Wi-Fi
✅USB роз’єми
✅Кава, чай, вода
✅Персональні монітори
✅Клімат система
📱За більш детальною інформацією звертатись за телефонами:
ℹ️ +38 093 320 44 44 (Україна🇺🇦)
ℹ️ +90 532 489 75 55 (Туреччина🇹🇷)
Купуй квитки на офіційному сайті:
Наш телеграм:
НАМ ДОВІРЯЮТЬ❤️
#схвалено_адміном
🇷🇴БУХАРЕСТ
🇧🇬ВАРНА
🇹🇷СТАМБУЛ
🇹🇷АНТАЛІЯ
🇹🇷АЛАНІЯ
🇹🇷АНКАРА
🇹🇷 IЗМІР
🇹🇷 ФЕТХІЄ
🇹🇷 АНКАРА
🇹🇷 БОДРУМ
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
✅Зручні сидіння
✅Чисті салони
✅Wi-Fi
✅USB роз’єми
✅Кава, чай, вода
✅Персональні монітори
✅Клімат система
ℹ️ +38 093 320 44 44 (Україна🇺🇦)
ℹ️ +90 532 489 75 55 (Туреччина🇹🇷)
Купуй квитки на офіційному сайті:
Наш телеграм:
НАМ ДОВІРЯЮТЬ❤️
#схвалено_адміном
Чудовий каламбур
• 26 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Вот их контакты из чата украинцы в Стамбуле
Спасибо 🌹
Закусенец• 26 сентября 2024
Ответ дляКатря Харківська
Їздили самостійно літаком з Бухаресту.
Мастхев- прогулянка на кораблику по Босфору. Не пожалкуєте.
Це ж навіть не прогулянка, а спосіб дістатися іншої точки міста не через підземку. Коштує недорого
Закусенец• 26 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Я с ними ездила, и не раз передавала вещи с ними, все ок, рекомендую. Остановки в туалет каждые 3 часа, чай, кофе, кексы, вода входит в стоимость билета, сиденья нормальные
Я ездила с Гюнсель. И один автобус перед нашим попал в аварию. И наш водитель лихачил, выезжал на встречную полосу. А на перевале в Болгарии, обгоняя другой автобус на повороте и крутом подъеме, чуть не столкнулся с трейлером, который спускался и выехал из-за поворота. Нас всех с сидений посносило.
Пописанная парта• 26 сентября 2024
На прошлой неделе были там, в первый, но точно не последний раз! Истанбул карту купите обязательно, с ней можно ездить на метро, но мы больше паромом пользовались, выходило дешевле и виды покрасочней, чем в метро)) По Стамбулу ориентировались по Гугл картам, заранее отметили, куда хотели сходить и потом просто ´прочёсывали´ окрестности. Там ходить не переходить и смотреть не пересмотреть))
З бісиками• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Декілька років тому їздили на машині. Орендували готель поблизу центру і самі гуляли. А туроператор може поселити вас десь на краю міста і будете ходити виключно на платні екскурсії.
Самому дуже дорого
З бісиками• 26 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Конечно хочется быстрее и дешевле..)
Тоді тільки тур
Любви вам!• 26 сентября 2024
Стамбул то моя любов)
Істамбул карт можна купити на зупинках транспорту в автоматах, потім поповнюєте на неї кошти.
Житло я би обрала блище до старого центру, р-н Султанахмет, по лінії трамваю, він Вас довезе майже всюди, та і пішки буде більшість знакових місць та набережна. Їсти краще не на туристичних вулицях, відійти трохи далі вглиб, дивіться де місцеві, такі кафе зазвичай дуже прості але смачні і недорогі.
На перший раз почала би з трациційних визнаяних місць - Топ капи, Софія, Блакитна мечеть, Долмабахче, кораблик через Босфор, Сулейманіє, Галата, на неї раджу піднятися старим фунікулером, Істікляль, Цистерна базиліка і тд.
Нажаль ціни за останні роки на вхідні білети суттєво виросли, краще продивитися заздалегіть.
Вільний митець• 26 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А обратно тоже с ними?так чтобы хотя бы три дня было погулять по городу
Я їздила в серпні з Itravel, якраз 3 ночі в Стамбулі. Мені все сподобалося, отель недалеко від центру. Найближчий тур 01.10.2024 ціна 7935грн
Чудовий каламбур
• 26 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта
Спасибо большое за ответ
Чудовий каламбур
• 27 сентября 2024
Ответ дляВільний митець
А що входить в ціну туру?
Вільний митець• 27 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А що входить в ціну туру?
Проїзд автобусом, проживання в отелі, сніданки, оглядова екскурсія Стамбулом.
Дай подивлюся• 28 сентября 2024
Ответ дляВільний митець
Вы ночным переездом? Как отель и экскурсовод? Спасибо за ответ
Для драки• 28 сентября 2024
Ответ дляВільний митець
Будь ласка, підкажіть, а скільки додатково зе коштів витратили? Не на шопінг, а на екскурсії та харчування