Клевотница• 26 сентября 2024
Тиск 160/150 на 110/101 цілий день.
Зранку випила 20 мг Ліпразида. На ніч теж. Але тиск майже не падає. Якось страшно. Хотіла в аптеці купити ще шось, типу Корвітола. Але за кордоном таке тільки по рецепту. Зеленої карти/прописки ще немає, тож до лікаря не потраплю.
Гага Газу• 27 сентября 2024
Спазмалгон (або ношпу, якщо спазмалгону нема), магній, щось заспокійливе
Клевотница
• 27 сентября 2024
Ответ дляГага Газу
Гарячого не їсти не пити, якщо ноги-руки холодні - зігрітися
Дякую!