КапитанльнаЯ• 27 сентября 2024

музична освіта закордоном

у кого в сім"ї музиканти і думаєте над тим щоб продовжила дитина навчання закордоном, які освітни заклади розглядаєте)) бо моя дивиться і вже збирає гроші на Берклі) але я хочу більш реальні варіанти ще розглянути
Гірчинка• 27 сентября 2024
З реального, знайомі вчилися в Австрії, дуже задоволені, але нюансів не знаю, оскільки мої діти зовсім не творчі
Кросівки оригінал• 27 сентября 2024
Я живу зараз в Венеції, бачу навіть українців багато в їхніх вузах навчаються. Наче в них же гарна музична освіта
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляГірчинка
закінчили вже ВУЗ? як далі склалась кар’єра
А вот недавно• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Кар´єра для мігрантів примарна. Беруть своїх
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляА вот недавно
ви закордоном живете? в якій сфері працюєте?
Яичница с беконом• 27 сентября 2024
Теж цікаво. Але це треба ще мову вчити вже зараз
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
чим дитина займається?
НеКонец-Света• 27 сентября 2024
Ответ дляА вот недавно
А вы хто и где?
Яичница с беконом• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
чим дитина займається?
Ще малий. Але хто знає чи захоче потім. Зараз на саксофоні вчиться
АфродитаПетровна• 27 сентября 2024
Ответ дляА вот недавно
Дивно, бо всі знайомі музиканти (штук 20)і до війни без проблем працювали закордоном, а зараз всі, хто виїхав, працюють вже постійно за спеціальністю з перших днів.
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
В світі взагалі дефіцит музикантів.. навіть зараз з України колективи постійно їздять в турне по світу
Не рахую, а вважаю• 27 сентября 2024
а в Україні навчання не розглядаєте? У мене є клієнтка швейцарка, вона навчалась в одеській консерваторії. Напевно наша класична музична освіта непогана
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
У нас дуже гарна освіта, але чесно хочу щоб діти жили в іншій країні.. я вже втомилася він дій влади, хоча завжди любила Україну..тому намагатимусь щоб діти вчилися закордоном а от вийде чи ні подивлюсь
Гірчинка• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, знаю, що часто виступає з концертами в операх по всьому світу
Гірчинка• 27 сентября 2024
Ответ дляА вот недавно
Взагалі не звертають уваги на національність
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляГірчинка
на якому інструменті грає? у донькі основний інструмент це фортепіано, але в світи така жорстка конкуренція серед піаністів +пише музику
Гірчинка• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Скрипка
АфродитаПетровна• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я теж так знаю
Залетна Я тут• 27 сентября 2024
в Австрії син вчиться третій рік, скрипка
Залетна Я тут• 27 сентября 2024
Ответ дляА вот недавно
кар*єра в дітей, які вчаться, зовсім непримарна. Син вже працює, за концерт по 50е отримує. Він ще студент
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
В якому університеті? Як Ви туди поступали?
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
І ще один момент, у дитини гарний рівень англійської мови, по тестам В2. Німецьку вчила рік в школі, на які країни дивитися?
Залетна Я тут• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Kunst Graz. Спочатку вчителя знайшли, син їздив на прослуховування, потім екзамен
Залетна Я тут• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
в Австрії німецька В1-В2 має бути
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Уточніть стосовно вчителя.. тобто ви займалися з вчителем з Австрії він вас навчав грі?
автор КапитанльнаЯ • 27 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
в Австрії німецька В1-В2 має бути
Як себе почувають при пошуку роботи вокалісти з України. Я так розумію, навіть при умові знання мови країни, акцент ствить мінус на кар’єрі вокаліста
Залетна Я тут• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
рік готував. Але мій ще вступив паралельно з цього року в Любляну в академію на відділ скрипки. В Словенії мова простіша. І якщо ваша дитина оформиться, як українець, то навчання безкоштовне
Залетна Я тут• 27 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
не знаю за вокалістів) мій скрипаль, чоловік контрабас