База_птеродактилей• 27 сентября 2024

Вода РЕО. Маркетинг чи дійсно непогана?

Що думаєте про цю воду? Рівень Поляни чи Миргородської, чи дійсно має такі властивості, що покращує стан при отруєнні, інтоксикації?
Летюча помилка• 27 сентября 2024
Маркетинг

Лукава Кішка• 27 сентября 2024
Какого-то чуда от нее не ждите. Может что-то и дает, но такого эффекта, что выпили бутылку и что-то почувствовали не будет. По крайней мере я не замечала.
Анонимус Я• 27 сентября 2024
можна просто розколотити регідрон , але мені рео п´ється краще при отруєнні, і діти регідрон не дуже п´ють, рео норм
Ксерокопия ночи• 27 сентября 2024
Сами сделайте дома такое с солью и сахаром..рецепт в инете
Летюча помилка• 27 сентября 2024
Рівень мінералізації такий сам як і в миргородської. За що там стільки платити?
Анчо Ус• 27 сентября 2024
Маркетинг, але п´ється чомусь дуже приємно, набагато краще за регідрон або просто воду. При отруєнні це може бути критично важливим аргументом.
100pudov• 27 сентября 2024
Я пробовала - вообще не поняла прикола. Еле допила. Думаю Поляна - тоже самое. Или Миргородская.

Майор Медуза• 27 сентября 2024
На вкус мерзкое. Выплюнула.
Викликаю на дебати• 27 сентября 2024
Я тільки нею і рятувалась коли був токсикоз.. чоловік пачками купував. З різних видів води, тільки ця вода полегшувала мій стан.
Невловимий Джо• 27 сентября 2024
Я боржомі більше полюбляю
ПриснитсяЖЕ• 27 сентября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Я боржомі більше полюбляю
И эффекта больше
Просериарила молодость• 27 сентября 2024
Чоловік купив, коли я жорстко отруїлася, таке… Поляна Квасова за 20 грн помагала краще і пилася приємніше.
НЛОша• 28 сентября 2024
При отравлениях очень рекомендую!
Дочка, когда младше была, то ацетон несколько раз поднимался. До больницы доходило. Так вот РЕО - первая помощь.
Не знаю, кто там что про маркетинг говорил, но тошноту она снимает 100%
Еще Боржоми. Но в стекле. Хз почему так советуют врачи.
Люблю Украину• 30 сентября 2024
В нас сурогатні мами постійно п´ють її при токсикозі, кажуть дуже допомагає.