Да, я блондинка!• 27 сентября 2024
Посоветуйте зубную пасту с Айхерб.
Сейчас скидка 28% на все. Посоветуйте хорошую зубную пасту и что вы вообще берете там?
Скользкая• 27 сентября 2024
Ответ дляAlena.i
Порадьте посередника, якщо реально на все мінус 28
Можу вам замовити, саме складаю корзину, але те що завжди там беру вже розмели, нема в наявності. Так-28%
Помидорина• 27 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
Напишіть в приват, якщо є компанія, бо з моїх бажань лише паста лишилась в наявності
Мию чакри щоденно• 27 сентября 2024
Ответ дляAlena.i
Зачем Вам посредник, если Вы сами все можете купить??? Если у Вас есть карта
Миллениалка• 27 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Зубная паста Crest. Там разные есть.
О крест тоже хорошая
Мию чакри щоденно• 27 сентября 2024
Ответ дляAlena.i
Бо в мене замовлення маленьке
От 55 дол бесплатно доставка
Скользкая• 27 сентября 2024
Ответ дляПомидорина
Киньте сюди яку хочете пасту, викуплю, якщо наберу на безкоштовну доставку. Чекаю відповіді ще від однієї людини.