Леннон_Жив!• 27 сентября 2024
Якесь замкнуте коло. Дитина-садок-хвороби
Усе вірила розповідям, що то адаптація, переросте. Але ні....вже старша група. І теж саме. Пневмонії, бронхіти,отити, ГРВІ, парагрип, коксакі. Сил вже немає....І хочеться хоч трохи відчути ту свободу за 5 років, залишити дитину в садочку І зайнятися собою. І кожен раз в результаті хвороби по 2-3 тижні, антибіотики, інгаляції і т.д. От що робити? Забирати з садочку? А що тоді в школі буде? Мами часто хворіючих діток, що Ви робили?
Аноним_• 27 сентября 2024
Забрала из садика через несколько месяцев таких каруселей. Мне легче было со здоровым ребенком дома, чем два дня свободы и две недели на больничном. В школе онлайн третий год, но если раньше нельзя было зайти в магазин, чтобы не заболел ребёнок, кружки то же самое, то сейчас с этим проще.
Ашолюдискажуть• 27 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ви неправильно щось робите. Просто так дитина не хворіє часто. Це факт
Перший рік хворіють майже всі діти досить часто. Але в старшій групі дійсно має бути мінімум хвороб. Хіба вірус якийсь коли вся група почерзі хворіє.
Леннон_Жив!
• 27 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Превенар 13, водите на пол дня, соляная комната (просто супер), ну и важно нет ли проблем с аденоидами, аллергии и не залечиваете ли Вы ребенка.
Превенар є, аденоїди видалені. Лікування тільки по призначенням лікарів
Впораюсь зі всим• 27 сентября 2024
І можу впевнено сказати на прикладах друзів, знайомих. Ті батьки, що адекватні, не тягали дітей по лікарям і не пічкали дрянью, то й діти майже не хворіли. А ті, що дуже лікарям вірили й давали все підряд, то з болячок не вилазили
Впораюсь зі всим• 27 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Хворіла я перший рік дуже жорстко. Мені довелося зміцнювати імунітет
Леннон_Жив!
• 27 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
І зверніть увагу на коментар вище про одяг на вулиці і вдома та температурний режим вдома, це дійсно має величезний вплив
Вдома ходить в майці і легінсах. Температура десь 20°, приватний будинок
Леннон_Жив!
• 27 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Автрр, ви випадково в спеку коляску не закривали накидкою, бо так і хочеться тих мамаш туди запхнуть в коляску і відчути як воно
Ні, в тіні гуляли тільки, коли спека
Ашолюдискажуть• 27 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Якщо часто хворіє на пневмонію та бронхіт шукайте причину. В нашому випадку у сина виявили алергію на пилових кліщів.
Леннон_Жив!
• 27 сентября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Из-за болячек мы поменяли садик и в другом садике поменяли группу. И только там она ходила нормально и не болела. Ходила правда на полдня. Если у вас есть возможность оставить её дома то я бы оставила дома и даже бы не парилась. В школе точно не будетет всех этих болезней
Я не працюю, можливість залишити вдома є
Впораюсь зі всим• 27 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ні, в тіні гуляли тільки, коли спека
Зараз звісно і екологія дає і чим далі, тим гірше нажаль. Не все від нас залежить
Чумачечая Весна• 27 сентября 2024
Превенар , спорт , если действительно все болячки заканчиваются антибиотиками лучше забрать из сада .
Анонимушка• 27 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
А лікарі притомні? В подруги такий притрушений педіатр був, який на кожен орві антибіотик призначав, бо йому не подобалися хрипи. Потім дитину антибіотики перестали брати, ну і х хвороб не вилазили. Також сиропи від кашлю ускладнюють ситуацію. Порівняла на двох дітях. Без сиропів кашель минає швидше.
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Чому дитина часто хворіє? це основне запитання. Бачила як у нас в садочку приводять укутаних в декілька шарів одягу, вони потіють на прогулянках і хворіють або не дозволяють провітрювати вихователям, бо тож СКВОЗНЯК. Проаналізуйте температурний режим вдома, чи їсть дитина корисне.
У мене дитина так хворіла до 3 класу включно
При цьому бігала босою, протягів не боялась, вдягалась легко, мила руки лише холодною водою, пила лише з холодильника і т.д.
Карантиии, канікули не хворіє, тільки садок або школа - одразу злчгаоа і швидко переходило в Трахеїт, Бронхіт.
Загартована, але віруси запала огого.
З 4 класу стало легше, ттт.
Загартована, але віруси запала огого.
З 4 класу стало легше, ттт.
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Різні є випадки.
У моїх дітей лікар з тих, хто проти противірусних, антибіотик призначав раз за 10 років, коли аналізи були прям бактеріальні без питань.
У неї лікування - гуляти, провітрити, не заставляти їсти, аквамаріс, якщо густі соплі, і можна Тантум Верде. Ну і жарознижувальне, якщо під 39 температура.
Протягів писала - не боїться, у нас навіть взимку вікно відкрите всю ніч і часто вдень.
По одягу - ну ось цей тиждень в школу юбка + футболка і зранку тонка кофтинка наверх. Це зранку +12, вдень +24-25. Не знаю як це для вас по одягу кутання чи ні. Так і раніше вдягала.
Але хворіла з 2 років садочка до 8 в школі постійно. Карантини і канікули не хворіла взагалі. Навіть 2 місяці в підвалі холодному в 2022 році теж пройшли без хвороб.
Впораюсь зі всим• 27 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Різні є випадки.
Нам басейн допомагав. З першого класу обливання в будь-яку погоду. Але все звісно індивідуально. Зараз малому 13, на басейн не ходить більше року. Імунітет помітно впав. Та й підлітки їдять все, що хотять, гормони. Все дає своє
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
У моєї басейн був з ясельнлї групи садочка в садочку, як заняття три рази на тиждень. Тобто навіть хворіючи вона туди потрапляла, а влітку коли ходило 4-5 дітей і вона не хворіла - ходила нормально в басейн.
Отжигающая• 27 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Різні є випадки.
Є ще такий момент, як дозрівання імунної системи. Оця вся фігня, що треба в садочок, бо оцими всіма болячками імунка тренується - дика маячня, бо такими тренуваннями напрацьовується тільки хроніка і супутні проблеми. У кожного ж свої ’приколи’, там носова перетинка крива, там носові ходи вузькі, хтось герпінфекцію вчепив у ранньому дитинстві, а хтось мононуклеоз.
Цікаво, а якби Ви дитину в садок не водили, чи хворіла б так само в школі?
Нервів Вам би точно збереглося більше.
П.с. розумію, що не у всіх є можливість бути без садка.
Нервів Вам би точно збереглося більше.
Отжигающая• 27 сентября 2024
А ще ж і про психосоматику не треба забувати. І про психічні/фізичні перевантаження. Коли вони є, то організм починає реагувати. А у маленької дитини в садочку вони однозначно є.
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Нервів Вам би точно збереглося більше.
Вона в школі і хворіла три роки так само. В 4 класі менше.
При цьому імунограма в нормі, мононуклеозом не хворіла, бо на Епштейн бара не прказало Ig
Коротше все ок типу.
Отжигающая• 27 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Коротше все ок типу.
Ні, я маю на увазі, якщо б її імунка не мала того навантаження, яке мала через садок, взагалі. Тобто замість ходити в садок ви б просто багато гуляли на вулиці і іноді відвідували якісь заняття.
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Думаю, хворіла б в школі ще більше.
Отжигающая• 27 сентября 2024
До речі. А про гульню я і забула.
У кого дітки часто хворіють - скільки часу ви проводите (вони проводять) на свіжому повітрі?
Ми (без садочка) на вулиці буквально жили. Прогулянки за день були 4 години мінімум. Зазвичай більше. Вдома по суті їли і спали. Самокати, велосипеди, ролики і тд. Я і сама, до речі, за цей період практично не хворіла. А от коли почала філонить прогулянки і вийшла на роботу)))) почалося) хоча, ттт, і досить швидко і легко все минає. Мабуть, попередня закалка сказується )
Отжигающая• 27 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Думаю, хворіла б в школі ще більше.
Може, але не факт. Я написала вище, чому так думаю
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Ну от дивіться.
Почався Ковід. Сиділи вдома пів року точно. Не хворіла навіть нежиттю. Пішла в колектив - все по новій. Потім в війну не ходили більше ніж півроку, а потім онлайн. Наче імунітет, якщо в цьому б проблема, то за пів року відновлюється навіть після мононуклеозу. Але ні - школа і все, хвороби. При цьому пару місяців в морози в підвалі жили холодному. Не хворіла.
Отжигающая• 27 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ну от дивіться.
Ну так от. Я маю на увазі, якби до 6 років (до школи) у неї взагалі не було стабільно сопливого дитячого (!) колективу протягом довгого періоду?
Як у моєї, наприклад.
Тобто, щоб невелике навантаження колективом було, але не злісне) не щодня і не протягом цілого дня.
Як у моєї, наприклад.
Отжигающая• 27 сентября 2024
Там десь вище був коментар, як дитина хворіла, а потім мама забрала з садка на рік чи півтора перед школою, і в школі ситуація була вже інша.
Отжигающая• 27 сентября 2024
О. А можна сакраментальне запитання. Наврядчи це має вплив, бо знаю різні випадки, але все одно цікаво)
Моя не вакцинована, взагалі.
А ваша?
Моя не вакцинована, взагалі.
А ваша?
Не люблю натовп• 27 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Як у моєї, наприклад.
Ні ви, ні я не знаємо що було б
Різні діти, різні організми.
Можливо у вас була можливість не працювати, у мене не було.
Різні діти, різні організми.
Грамотний хвіст• 28 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну то нафік взагалі вам той сад. Здорова дитина то головне
Грамотний хвіст• 28 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ну от дивіться.
На все є причина. То шукайте. Якщо вдома не хворіє (а вона ж не під скляним ковпаком - спілкується, в магазин та людні місця ходить) то значить в школі є причини