Моя улюблена страшко• 27 сентября 2024
Не можу нікого знайти. Вже 36.
От просто не складається, і все. Хто мені подобається не зацікавлені. Пробувала звичайно "понизити планку" , і зустрічатися з тими, кому подобаюсь я. Не можу себе зламати, з кожним побаченням тільки більше роздратування і неприйняття. Просто виговоритися, дівчата.
когдадеЦкие• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так отож. Якби в мене була дитина, я б не спішила нікуди, та й взагалі заміж не хотіла б.
Так ви можете вийти заміж, народити, і потім ніхто не застрахований від втрати чоловіка (з будь-якої причини)
12 галюцинаций• 27 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
Автор, а что должен иметь ваш мужчина и что вы ему можете предложить?
Попу, писю, разве этого мало?
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я б ще спитала а що саме ви шукаєте в чоловіках? Що «цепляє»?
Чепляє, якщо він цікавий, адекватний, може підтримати бесіду, без явних тараканів, очевидних уже на перших побаченнях; і також фізично привабливий (не маю на увазі що красунчик, а просто - без лишньої ваги і т.д., симпатичне лице, порядок з гігієною)
когдадеЦкие• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я хочу повну щасливу сім´ю із дитиною а не просто дитину будь якою ціною. Якби я хотіла просто дитину то вже давно народила б.
Завжди в один момент сім´я з повної може перетворитися на неповну. Куди ви дінете дитину тоді, якщо що?
Говорю відверто• 27 сентября 2024
Моя мама в 38 стала бабушкой, а автор еще мечтает быть мамой😂 и пару найти. Комедия
Покорительная• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну із тими що знайомилася - мої ровесники, симпатичні, займаються різним. Один в іт, інший реабілітолог, іще один працює медпрацівником. Не знаю, що вам дасть ця інформація, їх фото я не можу сюди викласти. Вищі за мене, без лишньої ваги, симпатичні цікаві, інтелектуально розвинені.
Я не про фото, просто интересно были какие у вас требования.
А вы им соответствуете внешне, интелектуально и социально?
СкокоМнеДадите• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
А що в попередніх котрих ви описували не вистачало? З цього списку
Перша на селі• 27 сентября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Нашли чем гордиться
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А хіба я заперечую? Все можливо, може і цеглина завтра на голову впасти і зробити інвалідом. але свідомо вагітніти одній, знаходячись на зйомі в іншій країні, це трохи інше ніж якісь потенційно можливі ситуації.
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
Зовнішньо - не знаю, як це можна оцінити? Інтелектуально і соціально вважаю що так.
когдадеЦкие• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну..тоді розлабтеся і живіть. Я бы ще психолога знайшла. Бо, мабуть, вам треба
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
З тими що ходила на побачення - не вистачило саме того що написала. Хтось зовнішньо не приваблював. Хтось у процесі спілкування.
Вапщета• 27 сентября 2024
Ох автор..
У меня подруга с 2000х живет в Канаде, поэтому об этой стране знаю многое...сама подписана на закрытый канадский форум. Ну что вам сказать...подруга замужем давно но...
С мужем у нее бюджет раздельный...вам такое надо??? Все что надо знать о Канаде...это не углубляячь во многое другое...
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляПеремелица
А ким працюєте? Колектив жіночий чи чоловічий?
Колектив - взагалі, жіночий і кілька чоловіків у віці. З дітьми, онуками і т.д.
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляВапщета
Ох автор..
Мене це не лякає. У мене в батьків - класичних совєтський людей, бюджет все життя роздільний. Тільки на мамі ще й увесь побут. Тут хоч чоловіки дітей виховують і вдома все роблять
Несемо світло разом• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Щоб що? Щоб виживати потім із тією дитиною? Тоді і материнство не в радість.
Подумайте над своими словами. Я серьезно.
Вот так почитаешь иногда…
И начинаешь думать может и неспроста Боженька не дает некоторым семью, детей.
Вот так почитаешь иногда…
Вапщета• 27 сентября 2024
Подруга подруги в Канаде недавно развелась...зарегилась на сз....побыла там месяц и удалилась- писал ей учитель сына и негр какой то...короче вот такой вот контингент...
Сиреневенькая• 27 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
гарних жінок ше цуциками розібрали
І вам не вистачило 😂
Покорительная• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Т.е. они тоже не местные? Ну как внешне, так же как вы их, подтянутое тело и т.д.
Вапщета• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не виховують й не роблять....ii чоловiк занят суто роботою. Ще й мусульманин... багато чого не iсть, а родиннi свята це одразу на 30 людей- бо сестри, брати з дружинами, чоловiками, дiми й т.д...
Несемо світло разом• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну в цьому всьому ви походу не знаєте чого вам бракувало щоб вони вами зацікавились.
І ви не знаєте чим заціпити.
А просто хороша дівчинка це може бути і банально скучно
І ви не знаєте чим заціпити.
Маргарита и Мастер• 27 сентября 2024
Підтримую автора, бо розумію її, так важко знайти того взаємного... Чим можна чоловіка, який сподобався - заціпити? От сподобався, але і йому треба сподобатись! А то реально липнуть ж не ті і використовувати не хочеться, а там більше ламати себе не хочеться
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляВапщета
Ви зараз серйозно, судите менталітет канадців по приїзжому мусульманину? Якщо він навіть тут виріс, то все одно, індійські, китайські, арабські діаспори - вони тут якби живуть у своїх традиціях. я з іншими етносами не знайомилася.
Вапщета• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Как сказала подруга, плследние годы ей Канада Бомбей напоминает((( а в закрытой группе если и ищут жениху местному невесту, то это должна быть местная, с гражданством и т.д... так что....простите... еще есть знакомая до войны в Канаду вышла замуж за нашего давно выехавшего. Думала во повезло бабе.... а сейчас она вот уже 2 месяца сидит в Харькове, откуда и родом, с лозунгом- я еще не знаю где буду жить..тут или в Канаде(((
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляВапщета
Та при чому тут Канада... Я до того жила в Україні і проблема та сама. Не про Канаду же річ..
Вапщета• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы ж сейчас там с ваших слов. Вот про местные реалии что знаю...в закрытой группе тоже не раз были темы что не пойму че этим мужикам надо(( агруппа из живущих в Торронто....
Байрактарна• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не знаю, як себе пересилити і пробувати будувати відносини з тими кому подобаюсь я.
не надо, я переселила и оба несчастны
75В• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Почекайте 1-2 роки.Як не складеться і дуже хочете дитину,то шукайте варіанти народити.Не вийде,то і таке буває.
75В• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
А,як нема матеріальноі змоги,то інша ситуація.Бо в мене подруга одинока народила в 39,матеріально забезпечена.Це різні ситуаціі.Але працюйте,що б відкласти.