Як_наготую...• 28 сентября 2024
Які податки сплачують блогери?
Блогери, які мають до 5900 з чимось тис. грн. на рік, це близько півмільйона гривень на місяць, на другій групі оподаткування, платять 20 і 22 % від мінімальної зарплати. це близько 3000 грн. на місяць. Я, наприклад, з 25 тис.грн зарплати плачу податок близько 5000 грн. Чи я чогось не розумію
П´яна вишня• 28 сентября 2024
Так будьте блогером в чем проблема ? Что за манера лазить в чужой карман
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Є форум, де люди спілкуються, задають питання або відповідають на них. Що за манера відповідати тупими фразами? Яка відповідь, такий і коментатор
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляБабулька
А чому у вас з 25тис 5 тис податку?
Дуже просто, 18 % податок, 1,5 військовий збір, всього 19,5 %, від 25000 буде трохи менше 5000 грн.
П´яна вишня• 28 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я просто не понимаю почему все любят считать чужие деньги . Откройте фоп найдите свою сферу деятельности и гребите лопатой деньги .
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Перечитайте пост 4, хоча кому я це говорю
Хропочка з гривкою• 28 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Они уклоняются от уплаты всех налогов путем поиска ФОПов
+100000.
Пускаю бісики• 28 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ваш роботодавець сплачує за вас податки, вірно?
Бабулька• 28 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ви про зарплату, я думала про доходи від бізнесу.
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ні, цю суму плачу я, а роботодавець платить 22%, це ще + 5500, всього виходить 10500 з 25000 грн. зарплати, а з 500000 грн. доходу всього 3000 грн.
Пускаю бісики• 28 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
А чому ви платите?
Ви ще як ФОП працюєте паралельно?
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляБабулька
Так
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
А чому ви платите?
Ви ще як ФОП працюєте паралельно?
Ні, це податок з доходів, який відраховується із зарплати
Пускаю бісики• 28 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
а чому ви платите податок, не розумію.
якщо ви найманий працівник, то роботодавець виступає в якості податкового агента і має сплачувати податки зі працівників. Хіба ні?
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
а чому ви платите податок, не розумію.
Хіба не зрозуміло, є сума нарахованої зарплати, а є до отримання на руки
Пес Патрон• 28 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
а чому ви платите податок, не розумію.
Так тому що хто працює офіційно платить від СВОГО прибутку 19,5% податку на прибуток, 1,5 % військовий збір, а ще фонд соц страхування, профспілки. Причому тут роботодавець?
Пускаю бісики• 28 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ну так то суми - часта зарплата та сума до податків. Навіщо на це дивитись. Дивіться на суму ’чистими’.
Пускаю бісики• 28 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Можливо, я щось пропустила і з якогось року відбулися зміни.
Я давно працюю як ФОП. Раніше, коли працювала офіційно як найманий працівник, я особисто сама податки не платила. Цим займався роботодавець. Для цього була бухгалтерія.
Як_наготую...
• 28 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Звичайно, бухгалтерія цим займається, але питання про інше
Клевотница• 28 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Тук тук хто в доміку.