Бензопирен• 28 сентября 2024

Випадає волосся, дуже сильно

Дуже сильно випадає волосся,вже більше місяця. Просто кількість волосся зменшується на очах.
Треба й и до сімейного лікаря, він направить на здачу аналізів чи що скаже?
Чи просто йти самій в сінево? І там сказати по якій причині прийшла? Чи до якогось конкретного лікаря треба?
В мене таке вперше, порадьте будь ласка, можливо в когось була така проблема.
Я просто скоро буду лиса мабуть.
Результат:
вже голосів: 27
11 (40.74%) До сімейного
6 (22.22%) Відразу в сінево
5 (18.52%) До іншого
5 (18.52%) Інший варіант
Сарафанное радио• 28 сентября 2024
Нужно к трихологу

Дадосвидания• 28 сентября 2024
Йдіть до трихолога
Моська-слон• 28 сентября 2024
Почитайте какие анализы надо сдать и сначала сдайте. Точно железо, что еще не знаю. Потому что вас в любом случае направят их сдавать. И в первую консультацию вы заплатите за направления для анализов.
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Тобто до сімейного не потрібно?
Моська-слон• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Тобто до сімейного не потрібно?
К семейному разве что затем чтобы дал направления на бесплатные анализы. А так к трихологу. Желательной уже с результатами
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Пише що трихолога немає в системі..
Як його знайти?
Точная копия плова• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Пише що трихолога немає в системі..
Як його знайти?
В приватних клініках
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Ответ дляМоська-слон
Все таки мабуть треба до сімейного, а там вже куди відправить..
Diana2308• 28 сентября 2024
У мене так само років з 18ти. Зараз 33. Волосся страшно випадає. Колись ходила до тріхолога, здавала аналізи . Не знайшли проблему. Зараз я сама здала аналізи. При гемоглобіні 131, ферітин 24. Це мало. Зараз п´ю вітаміни, через місяць перездам аналіз цей, потім планую мезотерапію робити . Від кератину відмовилася поки що, не фарбую сивину..
Я ще на гормони здавала, тестостерон , дігідротестостерон, ТТГ

Анонимус Я• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Пише що трихолога немає в системі..
Як його знайти?
В синево есть пакет специально по волосам. Здоровье волос вроде называется или как то так
АяВсёЗнаю• 28 сентября 2024
К семейному,чтобы тот дал направление к эндокринологу, подавайте все анализы и УЗИ, и по гинекологии тоже. А тем временем купите красный Виши.
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це шампунь?
Оцененная• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Це шампунь?
Так
АяВсёЗнаю• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Це шампунь?
Да, с аминексилом
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Ответ дляОцененная
Так
Дякую
Miss Faina• 28 сентября 2024
Вам точно до трихолога хоча би один раз підіть але підготовленою зі всіма аналізами які стосуються випадіння волоссям. Вона подивиться на апараті ваш стан волосся і передивиться ваші аналізи
Домовенок Кузя• 28 сентября 2024
Анализы синево/дила (пакет здоровье волос по названию может отличаться)-трихоскопия у трихолога для осмотра кожи головы-лечение причины
Горня капучіно• 28 сентября 2024
Болели ковидом?
Стресс сильный недавно был?
Причина у вас внутри, ее искать нужно, и это сделает не трихолог.
Сдать ферритин, проверить гормоны щитовидной.
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Дівчата дякую величезне! З понеділка почну. Бо просто але страшно. Моє волосся всюди, але не на голові. І випадає вся довжина, тобто не обламується а із самої голови вся довжина мене покидає..
Фарбую волосся безаміачною фарбою. Я не думаю що це причина в ній.

автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Болели ковидом?
Стресс сильный недавно был?
Хворіла 3 рази.
Горня капучіно• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Хворіла 3 рази.
Недавно?
Несемо світло разом• 28 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Болели ковидом?
Стресс сильный недавно был?
Все правильно + аналіз вітамін D.
автор Бензопирен • 28 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Недавно?
Весною
Горня капучіно• 28 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Весною
обычно через месяц-два после болезни сильно лезут. Нл через пару месяцев станут расти новые, если нет других причин.
Вакцениро Вона• 28 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Згодна з вами! У мене таке саме було. Через 2-3 місяці після хвороби починає випадати і десь через місяць півтора перестає. Треба їсти м´ясо жирненьке
Всміхайлик• 29 сентября 2024
Сестро, в мене так само було. С квітня випадало просто страшно, повністю та ламалося по довжині. Купила червоний шапунь Віши від випадіння волосся. Здала багато аналізів. У мене низький гемоглобін та вітамін Д. Трохи відхилення по гінекології. Зараз волосся має обʼєм за рахунок того, що відросло. Але довжина не відростає зовсім. Треба знову коротке каре, бо вигляд сумний
автор Бензопирен • 29 сентября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ви ходили в сінево відразу чи через направлення на аналізи?
ТандемПЛЮС• 29 сентября 2024
Часто випадіння загострюється на осінь. Мені допомогло вітаміни курсом BIOTIN, замовляла на iHerb, також взяла спеціальні ампули проти випадіння https://stellashop.com.ua/ampuly-dlia-intensyvnoho...

В комплексі дуже дієво
Всміхайлик• 29 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Частину здавала сама, частину безкоштовно за направленням. Мене дуже здивувало, що в Сінево можна було здати вітамін D та ТТГ за програмою медичних гарантій.