Сусановна• 29 сентября 2024

Ви чистите зуби до або після сніданку?

бо, виявляється, можуть бути варіанти
Alex_Kri• 29 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
А что с вашими зубами такого за ночь происходит что фу?
если есть пародонтит, то может и ночью что-то происходить

Кашка-маняшка• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А на работе или в течение дня, когда кофе пьете, потом чистите зубы каждый раз? И после перекуса? И после обеда?
Вже написала, дивитись вище)
dulenok• 29 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Не після кожного, але ж з ранку хочеться вийти з дому чистенькою, з чистими зубами, подихом. А не отаке)
Ну значит у меня после выпитой чашки кофе никакого ’ отаке’ не ощущается и зубы остаются чистыми, я ж кофе в зёрнах не грызу
Так точно!• 29 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А який сенс робити це до? Щоб що? Тоді поїли і ще раз чистити, чи як?
Чтоб свежим ртом поесть. А вы каждый раз после еды зубы чистите? И после обеда, ужина, перекусов?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 сентября 2024
Я шокована скільки людей відповідає ПІСЛЯ 🤔 я чищу завжди ДО, зуби і язик. Там же бактерій купа за ніч множиться… запах у більшості людей від цього ж. Мене прям нудить від цієї думки, що можна їсти до чищення
Кашка-маняшка• 29 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Хм, стоматологи б зараз з вас поржали)
КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
До конечно. Как это после
А как это с остатками пищи потом ходить полдня?
Неваляшкина• 29 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Простите, а на ночь вы зубы чистите?
Или у вас проблемы с ЖКТ, зубами и носоглоткой? И из за этого с утра помойка во рту?
Чищу на ночь. При чем тут помойка? Все равно ощущения несвежего рта, дыхания и тд. Как можно потом завтракать садиться...
dulenok• 29 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Хм, стоматологи б зараз з вас поржали)
Это их право..пусть ржут

КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А Ви запитання поставте до свого стоматолога, здивуєтеся
Стоматолог скаже, що немає єдиної правильної відповіді.
Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Змити мікроби, які назбиралися за ніч, а не з‘їсти їх разом зі сніданком.
А чому у вас в роті патогенні мікроби?
Бо корисні не потрібно вичищати.
Ви ж на ніч зуби чистите?

А вдень мікроби не тусуються в роті? Лише вночі?
СкумбріяП8• 29 сентября 2024
Утром полощу рот и горло просто водой. Потом выпивыю стакан воды. После завтрака чищу зубы.
На ночь вначале чищу зубы щеткой и зубной пастой. Потом использую ирригатор минут 5.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
А подоскання рота хтось відміняв? Чи якщо застрягло почистити ще після кожного прийому їжі. Ви ж не лише сніданок їсте. Чи після сніданку ви часточки їжі чистите, а після обіду, перекусу, вечері хай буде?
Так точно!• 29 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
А вы чистите зубы после обеда, перекусов? После ужина? Зубная шутка всегда с собой в сумочке?
Фиктивная• 29 сентября 2024
Естественно до! Но я толком и не завтракаю, а пью кофе.
Умылась, почистила зубы, сделала кофе и крашусь возле зеркала.

Представляю семейство за столом утром и все неумытые с вонючими зубами чавкают сидят
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 сентября 2024
Ответ дляФиктивная

Жах 🤯 теж уявила
KristinkaCute• 29 сентября 2024
Перед завтраком просто споласкиваю ротовую полость травяным отваром. А после завтрака чищу
КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Не їм на роботі. Можна і 2 рази почистит, але не бачу в цьому сенсу. На ніч чищу зуби обов язково і в мене немає такого прям нальоту вранці.
Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляШлях до зірок
А що каже стоматолог?
Мій радить зранку полоскати рот водою, а після сніданку почистити зуби, вичистити флосом залишки їжі. Полоскати після прийому їжі впродовж дня, і ввечері почистити ретельно перед сном.

Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Так это лечить нужно
Скромняшка• 29 сентября 2024
Приклад вдалої топ-теми
Вчіться, троляки
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Сенс і не в нальоті. Якщо гидоту не їсти, його і не буде.

А чого не одразу після вечері, а тільки на ніч?
Alex_Kri• 29 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Так это лечить нужно
Нужно, но лечат далеко не все. А у некоторых особо и не лечится...
Стріляний птах• 29 сентября 2024
Ответ дляСкромняшка
Приклад вдалої топ-теми
Вчіться, троляки
так это вечная тема как яйцо и курица - правильно ответа как и не правильного нет
в идеале чистить два раза - а так хоть раз и без разницы когда, главное чистить
Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Спитайте вашего стоматолога як правильно.
Якщо зі здоров´ям проблем немає (с зубами, яснами, носоглоткою, жкт) то за ніч там все ок. Працюють корисні мікроорганізми. На ніч же ви чистите зуби?

А після сніданку лишаються залишки їжі, тому потрібно скористатись флосом і щіткою.
Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Вони зранку мабуть лише каву п´ють. Тому залишків немає, окрім нальоту
КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Не можна зразу після їжі чистити зуби. Мінімум 15-20 хвилин повинно пройти, тому і немає єдиної правильної точки щору навіть серед стоматологів.
Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Если со здоровием все ок, не должно быть несвежего дыхания.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 сентября 2024
Ответ дляТут как тут

Рот це найбрудніше місце у людини. Брудніше ніж анус і це відомо всім лікарям. За ніч рот закритий, не пʼється вода, немає руху. Тому мікроби там множаться у теплі і волозі. Тому це і треба чистити, особливо з язика. І хвороби тут ні до чого.

Чищення до не відміняє гігієну після прийомів їжі. Але цим прийомів БІЛЬШЕ ніж один сніданок на день. Є ще обід, вечеря, перекуси, чай, кава і тд
СкумбріяП8• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Если у вас помойка - то с этим надо что то делать.
Как минимум - правильно вычищать на ночь. Наверняка если вечером после чистки пройдитесь зубной нитью - очень удивитесь.