Сусановна• 29 сентября 2024
Ви чистите зуби до або після сніданку?
бо, виявляється, можуть бути варіанти
Стріляний птах• 29 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Если у вас помойка - то с этим надо что то делать.
Как минимум - правильно вычищать на ночь. Наверняка если вечером после чистки пройдитесь зубной нитью - очень удивитесь.
а если после всего этого пройтись еще и ирригатором - то удивление будет еще больше
КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Рот це найбрудніше місце у людини. Брудніше ніж анус і це відомо всім лікарям. За ніч рот закритий, не пʼється вода, немає руху. Тому мікроби там множаться у теплі і волозі. Тому це і треба чистити, особливо з язика. І хвороби тут ні до чого.
Чищення до не відміняє гігієну після прийомів їжі. Але цим прийомів БІЛЬШЕ ніж один сніданок на день. Є ще обід, вечеря, перекуси, чай, кава і тд
Мікроби в нальоті, а якщо ви почистили зуби на ніч, то звідки там вони? І це умовно патогенні мікроорганізми. Плюс є слина в роті.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Чому це мікроби лише в нальоті?
КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чому це мікроби лише в нальоті?
Ну якщо ви почистите ретельно зуби і язик, то все інше умовно патогенне.
Тут как тут• 29 сентября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Оце ви сказали. Хоч погугліть що роблять мікроорганізми вночі і які. Якщо ви на ніч почистили зуби - немає залишків їжі, де збиратимуться хвороботворні мікроби.
А через анус проходять продукти переробки, відходи. Там інші мікроорганізми працюють і інші залишки. А ви порівняли слину в роті і кал.
Ви коли небудь робили бак посів слини і калу? Хоч порівняйте норми.
КондуктЕр тролейбуса• 29 сентября 2024
До, мне неприятен налет на зубах, языке, не хочу его в желудок отправлять. После могу прополоскать, пройтись зубной нитью, чтоб не было остатков пищи.
Король дивана• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А как завтрак на вкус с нечищенными после ночи зубами? Фу блин
Прополоскать рот, тю блин
как тебе такое илон маск• 29 сентября 2024
Тут вже давно нема варіантів.
Після сну полоскання водою (чистка язика ща потреби скребком та водою)
15 хв. після їжі - чистка, ополіскувач.
Ответ дляНеваляшкина
А на работе или в течение дня, когда кофе пьете, потом чистите зубы каждый раз? И после перекуса? И после обеда?
Взагалі-то так і треба. Після кожної їжі обробляти рота.
Живчик-счастливчик• 29 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Не можна зразу після їжі чистити зуби. Мінімум 15-20 хвилин повинно пройти, тому і немає єдиної правильної точки щору навіть серед стоматологів.
А чому треба витримати час? Поясніть будь ласка.
вентиляторная• 29 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Змити мікроби, які назбиралися за ніч, а не з‘їсти їх разом зі сніданком.
Ви їх так вже з´їли, слину ж ковтаєте
Ответ дляКрестьянинДиор
Нальот утворюється вже за пару годин після чищення. У більшості людей є мигдалики - знаєте, скільки там всього живе? Хтось має культуру їх доглядати? (в мене нема, тому бачу різницю). Про пародонтит тут вже згадували - в нього бактеріальна природа.
Послушная• 29 сентября 2024
До. Потом могу использовать ополаскиватель, или еще раз легко прочистить перед работой.
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Емаль зітрете.
Послушная• 29 сентября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А Ви запитання поставте до свого стоматолога, здивуєтеся
Поставьте )
Просто даже гуглом, и почитайте сайты стоматполиклиник, стоматкафедр.
Большинство склоняются, что до
Значит надо• 29 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Всегда до..не могу ни кофе пить, ни есть...пока не почищу
Яка може бути кава після посилених зубів
у вас зуби вже кольору кави давно
Неваляшкина• 29 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Вы по диагонали читаете? Написала же при чем тут помойка? А вы заладили одно и то же
Мне неприятно есть нечищенными зубами, общаться с семьёй. А вы делайте как хотите. Только нужно учесть, что вы можете не ощущать, что у вас по утрам несёт изо рта. А думаете, что не воняете) Напомнило мне недавнюю тему про дезодоранты. Там тоже многие уверены, что от них не воняет)
Значит надо• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А ви спробуйте чистити зуби перед нічью
і спати з чистим ртом і чистими зубами
Правда, у випадку гнилих зубів це справді не допоможе.
Хто ж вам дохтор
і спати з чистим ртом і чистими зубами
Хто ж вам дохтор
Неваляшкина• 29 сентября 2024
Ответ дляЗначит надо
А ви спробуйте чистити зуби перед нічью
і спати з чистим ртом і чистими зубами
Хто ж вам дохтор
і спати з чистим ртом і чистими зубами
Хто ж вам дохтор
Ещё одна
Да_Я_ТакаЯ_• 29 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
До конечно. Как это после
Еда потом странная на вкус, мятно все.
Значит надо• 29 сентября 2024
Ответ дляТак точно!
Чтоб свежим ртом поесть. А вы каждый раз после еды зубы чистите? И после обеда, ужина, перекусов?
А чому ви не свіжим ртом обідаєте і вечеряєте? Чи кожного разу чистите зуби перед їжею протягом дня?
Да_Я_ТакаЯ_• 29 сентября 2024
Ответ дляАйпишница
А вообще мне больше нравится перед сном чистить зубы.
Так утром и вечером чистят люди