долой_лама• 29 сентября 2024
Обираю сумочку та не можу визначитися
Похваліть, покритикуйте або дайте пораду, будь ласка. Потрібна невеличка для прогулянок, в гості, короткі подорожі, повечеряти в кафе. Просто на кожен день. Всі натуральна шкіра, італійський ноунейм
Результат:
вже голосів:
28 (23.73%)
Молочна з круглою застібкою
24 (20.34%)
Капучино з круглою застібкою
20 (16.95%)
Блакитна з круглою застібкою
16 (13.56%)
Прямокутна капучино
14 (11.86%)
Пакет АТБ ✌️
12 (10.17%)
Прямокутна молочна
4 (3.39%)
Жодна, пораджу іншу
Ответ длядолой_лама
Моторна дівка 😆 а коли отримаєте? Напишіть будь ласка, чи не дуже вона дубова. В мене ще по розміру є сумніви, здається що вона величенька
Сьогодні вже й отримала ) не дубова, не велика, більш містка ніж сумка-конверт. Мені сподобалася )
Єдине, що не дуже подобається в ній, це тонкий ремінець. Я люблю більш ширші.
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ для_Астрея_
О, дякую за відгук
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ дляTianroka
Так, поки що немає)) А я думаю, що у мене вечір запитань сьогодні))
Чекайте. Я ще не питала. Зараз визначусь що я таки хочу і прийду 🙈