долой_лама• 29 сентября 2024

Обираю сумочку та не можу визначитися

Похваліть, покритикуйте або дайте пораду, будь ласка. Потрібна невеличка для прогулянок, в гості, короткі подорожі, повечеряти в кафе. Просто на кожен день. Всі натуральна шкіра, італійський ноунейм
Результат:
вже голосів: 118
28 (23.73%) Молочна з круглою застібкою
24 (20.34%) Капучино з круглою застібкою
20 (16.95%) Блакитна з круглою застібкою
16 (13.56%) Прямокутна капучино
14 (11.86%) Пакет АТБ ✌️
12 (10.17%) Прямокутна молочна
4 (3.39%) Жодна, пораджу іншу
_Астрея_• 29 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Моторна дівка 😆 а коли отримаєте? Напишіть будь ласка, чи не дуже вона дубова. В мене ще по розміру є сумніви, здається що вона величенька
Сьогодні вже й отримала ) не дубова, не велика, більш містка ніж сумка-конверт. Мені сподобалася )
Єдине, що не дуже подобається в ній, це тонкий ремінець. Я люблю більш ширші.
Tianroka• 29 сентября 2024
Ответ для_Астрея_
Прямокутну молочну я вже вчора купила, і скоріш за все, її вже немає в наявності )
Так, поки що немає)) А я думаю, що у мене вечір запитань сьогодні))
автор долой_лама • 29 сентября 2024
Ответ для_Астрея_
О, дякую за відгук
автор долой_лама • 29 сентября 2024
Ответ дляTianroka
Чекайте. Я ще не питала. Зараз визначусь що я таки хочу і прийду 🙈
Tianroka• 29 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Та вже дівчина фото 4 для подруги пригледіла) Я пам´ятаю, що невелику сумочку Ви хотіли, а та досить містка
verta9• 30 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Расслабься, мужчинам абсолютно плевать какая у тебя будет сумочка.
Зато бабам нет