долой_лама• 29 сентября 2024
Обираю сумочку та не можу визначитися
Похваліть, покритикуйте або дайте пораду, будь ласка. Потрібна невеличка для прогулянок, в гості, короткі подорожі, повечеряти в кафе. Просто на кожен день. Всі натуральна шкіра, італійський ноунейм
Результат:
вже голосів:
28 (23.73%)
Молочна з круглою застібкою
24 (20.34%)
Капучино з круглою застібкою
20 (16.95%)
Блакитна з круглою застібкою
16 (13.56%)
Прямокутна капучино
14 (11.86%)
Пакет АТБ ✌️
12 (10.17%)
Прямокутна молочна
4 (3.39%)
Жодна, пораджу іншу
МадамОхмури• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Расслабься, мужчинам абсолютно плевать какая у тебя будет сумочка.
А при чем ту мужчины
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Та ні, я ж не для чоловіків обираю. Просто треба кудись покласти телефон, ключи, права
Дюйм оф о4ка• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Мир не крутится вокруг мужчин, к счастью.
Ещё сумочку ради них выбирать.
Акукарача• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Я колись студенткою одного придурка відбила важкою шкіряною сумкою.
А була б дерматинова, то не відбила б.
Платья Всем• 29 сентября 2024
прямокутна молочна під більшість Ваших потреб. І універсальна під більшість образів підійде.
На круглій якась застібка / бляшка вже немодна
Статус Ква• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Расслабься, никто сумочку не покупает ради мужчины!
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ дляПлатья Всем
От як би ця кругла застібка була срібляста, то я б не роздумувала та придбала. А в золоті щось сумніваюсь 🤔
Дружная семейка• 29 сентября 2024
А мне голубая очень понравилась. Ну и что, что круглая застёжка ? Смотрится хорошо.
Шукаю трусики• 29 сентября 2024
Ответ дляАкукарача
А була б дерматинова, то не відбила б.
У кого відбили? У подруги?
Мой завтрак• 29 сентября 2024
Ответ дляАкукарача
А була б дерматинова, то не відбила б.
Бухгалтерша взяла как-то документьі домой, а чтоб их подшить-дьірокол такой огромньій. В подземном переходе ей повстречался мужчина в плаще на голое тело. Она его пакетом с дьіроколом и огрела)))).
Elenka_love• 29 сентября 2024
В мене така як на першому фото, брала в інсті. Подобається, по якості теж хороша, але фурнітура така собі.
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Да и женщинам плевать , что там мужчины думают об их сумочках. Мы их покупаем для своего удовольствия и гардероба.
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
Он хоть выжил ?)
Мой завтрак• 29 сентября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Он хоть выжил ?)
Ну, свидетелем или обвинямой по убийству она не проходила))).
Она така противная бьіла, что я думаю, она б и без дьірокола справилась бьі.
Та никада в жизни• 29 сентября 2024
Сумочки красивые, но Вы ж ее под что то берете. Смотрите какая будет подходить под обувь, под верхнюю одежду
Королева ганделику• 29 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
А якого кольору ваша машина?
Леопардові панчохи• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
игааарь
Все возможно• 29 сентября 2024
Никакая. Они ни на что не годятся.
Один телефон и ключи поместятся.
Білка в колесі• 29 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Барсетку не берите
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Взуття в мене різне, біле, синє, кемел, навіть винного кольору є замшеві балетки. Сумочки по кольору всі підійдуть, тим більш що це ж не єдина сумка в мене буде
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
Никакая. Они ни на что не годятся.
Один телефон и ключи поместятся.
Так мені приблизно так і потрібно 🤷♀️
Великий шофер та шкіряний рюкзак то окремо, на роботу
Все возможно• 29 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Так мені приблизно так і потрібно 🤷♀️
мені четверта подобається
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ для_Астрея_
Прямокутну молочну я вже вчора купила, і скоріш за все, її вже немає в наявності )
Моторна дівка 😆 а коли отримаєте? Напишіть будь ласка, чи не дуже вона дубова. В мене ще по розміру є сумніви, здається що вона величенька
долой_лама
• 29 сентября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А якого кольору ваша машина?
Біла, тому сумочка та манікюр будь-які підійдуть 😉