Я пані прохана...• 29 сентября 2024
А вам чоловіки дорікають за меншу зарплату, ніж у нього?
Ситуація наступна: маємо спільний бюджет, куди гроші вкладаємо пропорційно від заробітку. Увага: чоловік заробляє у 6 разів більше, ніж я. Моя частина вкладень йде на оплату праці няні (даю 9 тис грн в місяць). Також кожен має свої кошти . І ось рештка моїх коштів йде на сезонний одяг і взуття, на оплату медичного страхування (по 10 тисяч щокварталу), на косметику, манікюр-педикюр, подарунки друзям і родичам, на потреби стареньких батьків час від часу. Маю проблему : у мне не виходить відкладати гроші, зовсім(((( скільки не намагаюсь - щомісяця вилазить щось таке, що треба закрити. І ось підходимо до проблеми. Чоловік регулярно говорить про те, що я мало заробляю і "сиджу в нього на шиї" - бо не вношу кошти за комуналку, за оплату дитячих речей, іграшок і платної дитячої медицини (дитині 1,5 р.) . І коли я кажу, що в мене немає зараз сил і ресурсу просуватись у кар.єрі - він з ядовитим смішком каже: Ха-ха, знаменита відмовка. те саме я чув до декрету (у декреті я пробула до 9 місяців дитині). Каже - "Ти так ніколи і не знайдеш краще оплачуваної роботи, тобі і так комфортно, а потім ти ще мені кажеш - дай тисячу на черешні, я витратила за місяць на фрукти. Тобі самій не соромно - не платити навіть за фрукти?" На що я кажу: "Я хоч всю зарплату можу покласти в спільний бюджет і витрачати звідти на все - але ж ми прийняли рішення, що кожен залишає собі особисті кошти. То яка різниця - я витрачала б на одяг собі чи на черешні з цього спільного бюджету? І якщо вже є спільний бюджет, а себе я забезпечую практично повністю - то так, мені важливо ці 1000 повернути в свою касу, бо я їх відкоадаю на страхування або мамі куплю щось за потреби". А почалось все з того, що я сказала, що вперше за пів року збираюсь взяти зі спільного бюджету гроші 6 тисяч на осіннє взуття (у мене немає жодної пари з минулих сезонів все розвалилось). І тут його понесло! Згадав за мою низьку зп, за чершні і закінчив тим, що "Ну давай ти хоч весь спільний бюджет потрать на сапоги, потім будеш малій мівіну запарювати". Мені так образливо , весь вечір душать сльози. Після такого спічу в мене вже немає бажання витрачати зі спільного бюджету на свої потреби (їх дуже багато цього місяця накопичилось, тому попередила про таку витрату). І що ще більш бісить - він не рахує, скільки сам витрачає із спільного бюджету на пиво, вина, айкоси. Я озвучила приблизгу суму - він збеленів! "Ти ще мої гроші давай не рахуй, я сам собі все це оплачую". Бляха, в мене нема сил боротись із таким. Але не радьте розлучення, поки не стану на ноги фінансово - з дитиною сама не потягну життя! Просто розкажіть, що думаєте про все це і які є методи хитро ставити себе і не псувати нерви. Як вийти з такого становища переможцем, якщо так можна сказати.
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
навіть не стала читати до кінця
як жити взагалі з цим жлобом
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
Я дочитала до черешни. Ваш муж фу, мне лично
мені теж. Не стоїть на нього, сексу в нас вже десь рік нема
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
навіть не стала читати до кінця
як жити взагалі з цим жлобом
та я сама в шоці, але хоч тут можу вилити душу... І джо психолога теж звертаюсь. І так, психолога сама собі теж оплачую)
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Это печально на самом деле.
Хтомолодець? Я!• 29 сентября 2024
Дуже багато написано, не дочитала. Але зрозуміло, що чоловік жлоб.
Обстановщица• 29 сентября 2024
Ви не проживете на вашу зарплату + аліменти? Але принаймні ніхто вас не буде принижувати
Дюйм оф о4ка• 29 сентября 2024
Если честно скажите просто ему в лицо что он мудак . Для меня жадный мужик это дно при любом заработке жены .
Кондуктор автобуса• 29 сентября 2024
Я не работаю
Естественно, не упрекает и не упрекал никогда
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Согласно семейному кодексу мужчина и женщина должны обое материально содержать семью. Статья 53 семейного кодекса.
ОбОЕ?)
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
а з якою метою ви звертались до психолога?
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Мне да и я создавала по этому поводу темы неоднократно
сіста... Що ж, віртуальна обіймашка вам, тримаймося
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Потому тебе, Игорь, и не дает никто
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
А там указано что они должны одинаково зарабатывать?
У женщины выпадает время в декрете, потом она не может бросить ребенка и сидит с ним на больничных, а мужчина зарабатывает. Ему может быть пофиг на свой вид, на вид женщины, на обучение ребенка, на разные нюансы
А я женатая• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви дуже багато витрачаєте ,,на ліво,
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
утримую)) 9 тисяч можна брати на будь-що) просто ми так порахували, що вони йдуть на няню. Плюс я описала, що могла б хоч всю зп поставити в спільний бюджет і вже тоді неважливо - на що вона піде - на дитину, їжу чи на одяг і взуття для мене абощо
Своего не предлагать• 29 сентября 2024
Як розлучитися, то аліменти будуть. Ви і так няню оплачуєте, невже з аліментами зйомне житло не потягнете?
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Вот с этого надо было и начинать.
Напишите что вы делаете для мужа и что он для вас ?
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
за жлобов ви тримаєтесь
незрозуміло для чого
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
А работать удаленно она не может?
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
Это печально на самом деле.
я вже навіть не думаю про секс абсолютно, мені навіть інші чоловіки і думка про них огидна - здається, що всі такі
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Сочувствую вам я тоже такая же
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляОбстановщица
Кстати чье жилье?
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Вот с этого надо было и начинать.
Суды по всему, они параллельно идут. Просто живут вместе, так удобно. Ему удобно. А у нее начали глаза открываться