Я пані прохана...• 29 сентября 2024

А вам чоловіки дорікають за меншу зарплату, ніж у нього?

Ситуація наступна: маємо спільний бюджет, куди гроші вкладаємо пропорційно від заробітку. Увага: чоловік заробляє у 6 разів більше, ніж я. Моя частина вкладень йде на оплату праці няні (даю 9 тис грн в місяць). Також кожен має свої кошти . І ось рештка моїх коштів йде на сезонний одяг і взуття, на оплату медичного страхування (по 10 тисяч щокварталу), на косметику, манікюр-педикюр, подарунки друзям і родичам, на потреби стареньких батьків час від часу. Маю проблему : у мне не виходить відкладати гроші, зовсім(((( скільки не намагаюсь - щомісяця вилазить щось таке, що треба закрити. І ось підходимо до проблеми. Чоловік регулярно говорить про те, що я мало заробляю і "сиджу в нього на шиї" - бо не вношу кошти за комуналку, за оплату дитячих речей, іграшок і платної дитячої медицини (дитині 1,5 р.) . І коли я кажу, що в мене немає зараз сил і ресурсу просуватись у кар.єрі - він з ядовитим смішком каже: Ха-ха, знаменита відмовка. те саме я чув до декрету (у декреті я пробула до 9 місяців дитині). Каже - "Ти так ніколи і не знайдеш краще оплачуваної роботи, тобі і так комфортно, а потім ти ще мені кажеш - дай тисячу на черешні, я витратила за місяць на фрукти. Тобі самій не соромно - не платити навіть за фрукти?" На що я кажу: "Я хоч всю зарплату можу покласти в спільний бюджет і витрачати звідти на все - але ж ми прийняли рішення, що кожен залишає собі особисті кошти. То яка різниця - я витрачала б на одяг собі чи на черешні з цього спільного бюджету? І якщо вже є спільний бюджет, а себе я забезпечую практично повністю - то так, мені важливо ці 1000 повернути в свою касу, бо я їх відкоадаю на страхування або мамі куплю щось за потреби". А почалось все з того, що я сказала, що вперше за пів року збираюсь взяти зі спільного бюджету гроші 6 тисяч на осіннє взуття (у мене немає жодної пари з минулих сезонів все розвалилось). І тут його понесло! Згадав за мою низьку зп, за чершні і закінчив тим, що "Ну давай ти хоч весь спільний бюджет потрать на сапоги, потім будеш малій мівіну запарювати". Мені так образливо , весь вечір душать сльози. Після такого спічу в мене вже немає бажання витрачати зі спільного бюджету на свої потреби (їх дуже багато цього місяця накопичилось, тому попередила про таку витрату). І що ще більш бісить - він не рахує, скільки сам витрачає із спільного бюджету на пиво, вина, айкоси. Я озвучила приблизгу суму - він збеленів! "Ти ще мої гроші давай не рахуй, я сам собі все це оплачую". Бляха, в мене нема сил боротись із таким. Але не радьте розлучення, поки не стану на ноги фінансово - з дитиною сама не потягну життя! Просто розкажіть, що думаєте про все це і які є методи хитро ставити себе і не псувати нерви. Як вийти з такого становища переможцем, якщо так можна сказати.
Ігор-8667• 29 сентября 2024
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
А что это даст? Вам нужно работать над собой. Его вы не сможете изменить. Значит ваша задача изменить свое отношение к ситуации. А что даст ваше понимание нарцисичного абьюза? Каждый раз, когда он будет гнобить вас, вы будете понимать: «о, вот он, нарциссичный абьюз!»
Так и есть
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Может это вы не будете позориться своей необразованностью?? В суде судья вам покажет этот пункт, как моей бывшей.
Так это 55 статья
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
фото
там цифра 55
ФФФФристайла• 29 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Саме цікаве,що з іншою жінкою він буде іншим
Не факт
Пукимончиг• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
ми нічого вже багато місяців не робимо одне для одного. Просто співжильці, виховуємо разом дитину. Немає нічого між нами, ні почуттів, ні доброти . Я раніше намагалась все врятувати, але мої сили на рятування скінчились
Рано что то у Вас всё разлетелось, ребёнку всего 1.5
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
сказав, що діло труба - мова про нарцисичний аб´юз. треба робити подушку фінансову і драти когті. Але поки я ще не маю сил переходити на нову роботу, тому шукаю тут підтримку і поради, як за такою людиною виживати
Реально дал такие советы? Готовить подушку и тикать?
Пукимончиг• 29 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
можна й без сексу жити, якщо він обом не потрібний
Так не бывает
автор Я пані прохана... • 29 сентября 2024
Ответ дляОбстановщица
Як ви її виховаєте, з таким прикладом перед очима? Залежною терпілою?
Який вік дитини?
1,5 роки.
Ответ дляФФФФристайла
Навіщо хоч психолог?
щоб вигрібати морально
ФФФФристайла• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
менеджерка (піар)
Ви в Києві?
Якщо ні ,то можна вижити в іншому місті ,а в Києві дорого
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
Это не даёт вам право не пополнять семейный бюджет. Год и пошла работать!!
А ребенка с кем оставлять?
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Так не бывает
та ви за всіх все знаєте, ага
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Поэтому надо работать с таким мужем
Капец ну и совет
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Это у больных чем-то людей так. А тут молодые люди достаточно, в браке нет год секса,это не нормально
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
нарцис? тільки рік буде іншим, далі те саме
Я тоже так думаю. Либо женщина должна быть такой покладистой
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляІгор-8667
фото
Тут не написано что одинаково
Ответ дляЗалізний кіготь
Что значит не принимает садик,почему?
бо ще дуже маленька для садка. їй 2 років нема. дуже прив.язана до батьків і часто істерики
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це марна трата грошей
Зря вы считаете посещение психолога напрасной тратой денег
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Навіщо Ви народжували з ним дитину?
Похоже человек только сейчас стал это понимать
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Капец ну и совет
Что не так? Работать,откладывать себе нычку и сваливать. А как? Терпеть?
Ответ дляФФФФристайла
Який сенс в няні зараз?
щоб працювати мені і чоловіку - 6 годин на день няня
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
був меседж, що без сексу взагалі не живуть
живуть. якщо обох це влаштовує
Біле пальто• 29 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
там цифра 55
Не доходит.. пусть юрист ему разьяснит человек даже в цифрах путается
Ответ дляНеГолосую
А мне представьте высказал что я ем то, что не покупала) на тот момент на то что он ткнул стоило 20 грн...
Я то ему тоже высказала , стал прыгать вокруг ( типа извинился)
жесть простоооо
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Ваш муж зарабатывает 180 тысяч гривен, вы можете до трёх лет спокойно не работать, а заниматься ребенком
Не знала что с такими деньгами бывают такие жлобы
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Почему не уходите?
Фізик-ядерщик заочно• 29 сентября 2024
Ответ дляБіле пальто
він і юриста почне повчати
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
щоб вигрібати морально
Выгребли? Надолго?
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Это ппц. Бедная автор, ещё и на работу так рано вышла,декретом не насладилась, первыми шагами ребенка итд